Samodzielny Publiczny Gminy Niepołomice w likwidacji

(19 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Gminy Niepołomice w likwidacji

Korczaka 1

32-005 , Niepołomice , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Urszula Gajewska

  Stomatolog,

  • O

   Do Pani Uli chodzę od jakichś 6-7 lat. Jestem bardzo zadowolona. Mila, sympatyczna, dowcipna. Jej asystentka Pani Bogusia również bardzo miła. Ząbki Pani doktor leczy raz dwa. Osobiście nigdy nie używam znieczulenia bo jest tak delikatna, że nie jest ono potrzebne. Ósemkę wyrwała mi na znieczuleniu w zaledwie pół minuty. Nie wyobrażam sobie wizyty u innego stomatologa. To lekarka na 5 z plusem :)


 • Piotr Morawski

  Laryngolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne BIOTAMEDUsługa: przewlekle zapalenie zatok, krzywa przegroda nosowa, powiekszony trzeci migdal

   Pan Doktor to już prawie nasz lekarz rodzinny. Operował mojego syna, córkę, męża i ostatnio mnie. W kolejce czeka do niego jeszcze najmłodszy. Pan Doktor to świetny specjalista. Dokładnie bada i zawsze ma dobry pomysł na leczenie. Po przeprowadzonych przez Pana Doktora operacjach nigdy nie było żadnych powikłań. Lekarz cierpliwy z fajnym podejściem do dzieci. Ciężko o termin ale to już wynik tego jak dobrym jest lekarzem. Ufam Mu, a w moim przypadku to duże osiągnięcie.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Doktor Piotr Morawski usuwał mi guza ślinianki, operacja była skomplikowana. Dzięki jego wyjątkowym umiejętnościom chirurgicznym, operacja zakończyła się pełnym sukcesem. Pan doktor jest znakomitym lekarzem , a także bardzo serdecznym w kontakcie z pacjentem i okazuje pełne zaangażowanie w swojej pracy.Z całego serca polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania