Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

(195 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Czechosłowacka 8/10

92-216 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Tomczak konsultacja psychiatryczna

  Pan Doktor jest bardzo miłym człowiekiem, a przede wszystkim pomógł mi wyjść z moich problemów! :)))


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Karolina Frachowicz Inny

  Bardzo miła, dokładna, pełna empatii Pani doktor. Rozpoznała schorzenie bardzo szybko i skierowała niezwłocznie na wszystkie potrzebne badania. Leczenie przebiegło bardzo szybko! Polecam z całego serca.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ewa Jaźwiecka-Kościelniak

  U Pani dr Ewy byłam juz dwa razy, miałam usuwane dwie trudne ósemki w żuchwie. Oba zabiegi przebiegły bardzo szybko i bez komplikacji.
  Za każdym razem pomimo towarzyszącego mi stresu, czułam się zaopiekowana i spokojna. Jeśli będę miała w przyszłości jeszcze jakieś problemy to na pewno udam się do Niej ponieważ jest przemiłą osobą.
  Serdecznie polecam


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ewa Jaźwiecka-Kościelniak

  Bardzo polecam !!! Byłam u pani doktor z córką w celu usunięcia trzech stałych zębów pod aparst ortodontyczny.Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze dzięki czemu córka mniej się stresowała.Przed samym usuwaniem zębów ,pani doktor wszystko wyjaśniła i o wszystkim nas poinformowała.Dzięki tak miłej wizycie i sprawnym zabiegu córka nadal chętnie chce chodzić do stomatologa.Bardzo polecam.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ewa Jaźwiecka-Kościelniak ekstrakcja ósemek

  Zdecydowanie polecam Panią Doktor. Przeprowadziła u mnie dwa zabiegi ekstrakcji górnych ósemek. W obu przypadkach zabieg przeszedł zupełnie bezboleśnie i komfortowo, bez jakichkolwiek powikłań. Pani Doktor świetnie nawiązuje kontakt z pacjentem. Dokładnie wytłumaczyła na czym będzie polegał zabieg oraz przedstawiła możliwe powikłania. Opieka stomatologiczna na najwyższym poziomie.


  P
  Użytkownik zweryfikowany

  Dziękuję za niezmienne, wyjątkowe, wsparcie, duże ciepło i zwyczajną, ludzką serdeczność, która potrafi zdziałać cuda w ciężkich chwilach. Wielki plus za odkrywanie pozytywów w morzu negatywów, interpretacje rzeczywistości na korzystną, rozwojową, a nie uszkadzającą duszę. Brawa za cierpliwość i otwartość. Polecam bardzo, również za poczucie humoru, które pomaga nie raz odczarować chorobę.

  mgr Małgorzata Ciołkowska

  Bardzo dziękuję za tak ciepłe słowa. Serdecznie pozdrawiam.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Emilia Kołodziej-Kowalska

  Pani Dr. Emilia Kołodziej Kowalska to lekarz z powołaniem. Bardzo profesjonalnie podchodzi do każdego pacjenta. Zanim postawi diagnozę przeprowadza szeroki wywiad. Następnie zastanawiam się nad leczeniem aby nie zaszkodzić pacjentowi. Każda wizyta twa bardzo długo, ale pacjent nigdy nie wychodzi z kwitkiem. Polecam to najlepszy psychiatra do jakiego trafiłam.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Joanna Makowska

  Szczerze polecam Panią Doktor. Wnikliwa analiza, wspaniała atmosfera wizyty, szzczegółowe sugestie pod kątem dalszego leczenia i ogromne zrozumienie.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania