Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

(158 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Czechosłowacka 8/10, Widzew

92-216, Łódź, łódzkie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Emilia Kołodziej-Kowalska

  Psychiatra, dr n. med.

  • O
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Med-Art Centrum Psychiatrii i PsychoterapiiUsługa: konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

   Pani doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta i do tego jeszcze jest miła Prowadzi dokładny wywiad zanim postawi diagnozę, po pierwszej wizycie zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie.
   Wizyta miała być 1 godzinę ale Pani doktor poświęciła mi więcej czasu co jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.
   Leczylem się u innego lekarza to wizyta trwała nie dłużej jak 5 minut.
   Czekam do następnej wizyty
   Dziękuję i pozdrawiam

  • P
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

   Pani Dr. Emilia Kołodziej Kowalska to lekarz z powołaniem. Bardzo profesjonalnie podchodzi do każdego pacjenta. Zanim postawi diagnozę przeprowadza szeroki wywiad. Następnie zastanawiam się nad leczeniem aby nie zaszkodzić pacjentowi. Każda wizyta twa bardzo długo, ale pacjent nigdy nie wychodzi z kwitkiem. Polecam to najlepszy psychiatra do jakiego trafiłam.

  Zobacz wszystkie opinie (36) o tym lekarzu


 • Anna Frątczak

  Psychiatra, lek.

  • M
   Lokalizacja: Med-Art Centrum Psychiatrii i PsychoterapiiUsługa: zaburzenia lękowe, zaburzenia snu, depresja

   Bardzo ciepła i życzliwa osoba, sprawia, że łatwo przychodzi mówić i rzeczach trudnych. Jednocześnie Pani Anna zadaje konkretne pytania, nie ocenia, stara się jak najbardziej doprecyzować dolegliwości i starannie dobrać lek. Jest zainteresowana pacjentem.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Med-Art Centrum Psychiatrii i Psychoterapii

   Pani Doktor na samym wejściu sprawiła wrażenie niesamowicie ciepłej osoby. Czułam się bezpieczna. Rozmowa była prowadzona w bardzo przyjemny sposób. Nie było żadnej krępacji, pomimo tego, że była to moja pierwsza wizyta u lekarza psychiatry i troszkę się stresowałam. Po opuszczeniu gabinetu czułam nadzieję, że może być lepiej. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (58) o tym lekarzu


 • Małgorzata Ciołkowska

  Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta,

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Senso Centrum Psychoterapii Psychodynamicznej Małgorzata CiołkowskaUsługa: psychoterapia indywidualna

   Pierwsza wizyta była spoko, przy Pani psycholog się wyluzowałam a cierpię na zaburzenia lękowe i ciężko jest mi się otworzyć bo mam problemy z... Ludźmi i przebywanie poza domem.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Senso Centrum Psychoterapii Psychodynamicznej Małgorzata CiołkowskaUsługa: psychoterapia

   Bardzo miła atmosfera, profesjonalne podejscie, poczułam się lepiej po jednej rozmowie. Gorąco polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


 • Magdalena Ktolicka-Antczak

  Psychiatra,

  • M

   Bardzo wiele zawdzięczam tej Pani doktor-dlatego zawsze będę ja polecać!Z konkretów-wspaniałe połączenie u psychiatry profesjonalizmu z ciepłym ,miłym podejsciem do pacjenta i osobistym zainteresowaniem jego losem.

  • P

   Bardzo rzeczowa pani doktor. Badania wykonuje szczegółową i z rozwagą, zachowując przy tym sympatyczne podejście do pacjenta. Leki przepisuje tylko w razie wyraźnej konieczności, jako jedna z nielicznych lekarzy docenia walory psychologi klinicznej.


 • Radosław Magierski

  Psychiatra, dr n. med.

  • P

   Jest to lekarz-doktor, który jak na dzisiejsze czasy ma niezwykłe podejście do pacjentów. Jest nie tylko psychiatrą, jest również psychologiem. Jest niezwykle oddany pacjentom, poświęca im tyle czasu ile tego wymagają. Jest grzeczny, cierpliwy i bardzo skuteczny w diagnozach. Daje pacjentom możliwość kontaktu telefonicznego i bieżącego informowania Go o swoich problemach. Jestem jego pacjentką od 1/2 roku i każda wizyta u niego działa na mnie mobilizująco. Ponieważ jestem wychowana na wzorcach lekarzy powojennych, oddanych i cierpliwych, Pan Doktor spełnia moje oczekiwania pod każdym względem. Na dzisiejsze czasy jest to lekarz niezwykły. No cóż a problemy z psychiką mogą być rożne, nawet takie których uleczyć nie można, radzę wziąć to pod uwagę osobie z poprzedniego wpisu 'ivnoire'.

  • I

   Krótko: po tym co mi Pan doktor powiedział i po wyjściu od niego chciałam wejść pod tramwaj nr 12, który jeździł w pobliżu - tak mnie pogrążył, półtora miesiąca później miałam próbę samobójczą, by w końcu wylądować na toksykologii, a stamtąd na Czechosłowackiej i tam wreszcie uzyskać opiekę, a także właściwą diagnozę i leczenie. Przy okazji spotkałam tam jego, po tym jak powiedziałam, że jestem po próbie "S" odniosłam wrażenie (podkreślam, jedynie subiektywne wrażenie) że stchórzył i uciekł przede mną. Odradzam!


 • Iwona Małgorzata Kłoszewska

  Psychiatra,

  • A

   Bardzo dobry specjalista, cierpliwa i bardzo pomocna. Pani profesor wyleczyła mogłam być ro k bez leków. Jest człowiekiem, których brakuję w dzisiejszych czasach, to bardzo dobry specjalista godny polecenia.

  • W

   Znakomity specjalista, człowiek przede wszystkim, skrupulatna, cierpliwa i bardzo pomocna.
   Całe lata Pani Profesor leczy moją bardzo chorą mamę, gdyby nie jej zaangażowanie jako lekarza nie wiem w jakim momencie życia byłaby dziś moja rodzina.Człowiek i lekarz jakich mało.Gorąco polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Marćin Wojtera

  Psycholog, dr n. med.

  • M

   Wspaniały lekarz. Widzi pacjenta i jego problemy,a nie korzyści finansowe. W razie konieczności można do niego dzwonić 24 godziny na dobę, zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Ten człowiek doskonale wie co to przysięga Hipokratesa. Zdecydowanie polecam. Leczy nowocześnie i skutecznie.Wspaniały człowiek i doskonały lekarz.Pomógł mi w trudnej sytuacji i nadal pomaga.Dziękuję panie doktorze za cierpliwość i wyrozumiałość wobec mojej osoby.Dziękuję panie doktorze za wszystko co pan dla mnie zrobił i dziękuję,ze nadal pan mi pomaga.Polecam wszystkim potrzebującym pomocy dobrego psychiatry dr.Marcina Wojterę.Mirosława Wąsowska


 • Jakub Kaźmierski

  Psychiatra, dr hab. n. med.

  • P
   Lokalizacja: Med-Art Centrum Psychiatrii i Psychoterapii

   Pan Dr jako człowiek i specjalista genialny !!!. Idąc na pierwszą wizytę troszkę pod presją żony myślałem, że poradzę sobie sam, ale poszedłem. Problemy mam/miałem (jeszcze nie wiadomo) od 3 lat. Pan Dr wysłuchał bez oceniania i zbędnego moralizowania. Minęło 6 tygodni jestem po drugiej wizycie u Pana Dr i jest lepiej , mam nadzieję, że ten stan potrwa dłużej. Z człowieka który telepał się przed każdymi drzwiami przed wejściem/ zapukaniem doprowadził do stanu stabilnego , reszta jest w moich rękach :) Dzięki Panie Dr:) polecam z całego serca. Człowiek z podejściem genialnym do pacjenta i fakt z wizyty medycyna to nie tylko nauka, ale też wielka sztuka, a w tej sztuce p. Dr odnajduje się nie na bardzo dobrą, ale celującą ocenę :) Jeszcze raz dziękuję ! . Piotrek.

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Med-Art Centrum Psychiatrii i PsychoterapiiUsługa: wizyta pierwszorazowa, konsultacyjno-diagnostyczna

   Bardzo stresowałam się przed pierwszą wizytą, okazało się że nie ma czego. Pan doktor to profesjonalista który ma genialne podejście do pacjenta. Na następną wizytę pójdę już ze spokojem i chęcią rozmowy, rozmowy która uspokaja i daje poczucie zrozumienia.

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu


 • Dorota Korońska

  Psychiatra, lek.

  • M
   Lokalizacja: Pro Salus Lekarze KliniczniUsługa: depresja

   Z panią doktor rozmawiało się bardzo miło bez skrępowania.Pomogla rozmową, wyjaśniła mój problem.Jestem z wizyty zadowolona.

  • I
   Lokalizacja: Pro Salus Lekarze KliniczniUsługa: konsultacja

   Dłuższy czas szukałam lekarza dla siebie.
   Po raz pierwszy mam wrażenie, że ktoś mnie wysłuchał.
   Wiem co mam dalej robić.
   Ustalone mam leki.
   Naprawdę fajne podejście do pacjenta i widać duże zaangażowanie.
   Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Iwona Elżbieta Maciaszczyk

  Psychiatra, lek.

  • M
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski Psychiatria i Psychoterapia (CM Nowa Europa)

   Swietny fachowiec profesjonalista i wspanialy madry przystepny czlowiek.Psychoterapia u Pani doktor powoduje ze umiem zyc z choroba.Zrozumialam,ze trzeba dawac sobie rade.Dokonuje rzeczy wydawac by sie moglo niemozliwych.Przykladem jest dobieranie idealnych lekow.Pani doktor jest pogodna i nie stawia barier miedzy pacjentem a lekarzem.Z calego serca Polecam