Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Gminny

Piłsudskiego 23

33-200 , Dąbrowa Tarnowska , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Danuta Filipska

  Psycholog, lek.

  • N

   Dawno nie dodano żadnej opinii, dodam więc swoją jako najbardziej aktualną, gdyż niedawno miałam przyjemność korzystać z pomocy Pani doctor. Polecam w 100 %!!! Pani doctor jest ninahalna, potrafii wyczuć potrzeby pacjenta, słucha cierpliwie I jednym niewinnym pytanieniem, często retorycznym pozwala dostrzec problem w zupełnie innym świetle, spojrzeć na swoje problemy z innej perspektywy. Pani doctor pomogła mi dojść do siebie po bardzo traumatycznym przeżyciu, za co będę jej wdzięczna do końca życia. DZIĘKUJĘ!!!

  • G

   Zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi opiniami o pani Danucie. Jest sympatyczna, wyrozumiała, cierpliwa. Poświęca dużo czasu pacjentom i okazuje swoje zainteresowanie. cechuje ją ogromna empatia i życzliwość. Jednocześnie ma dużą wiedzę, jest kompetentna, rzeczowa, wszystko dokładnie wyjaśnia, prowadzi dialog, a nie tylko udziela rad. Konsultuje porady z możliwościami potrzebującego, traktuje poważnie nawet najbardziej błahy problem, który dla człowieka w depresji czy nerwicy urasta do rangi tragedii. Naprawdę mi pomogła. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Jadwiga Szumlańska-Dorosz

  Pediatra, Lekarz Rodzinny,

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: narodzenie nowego czlonak rodziny

   Pani Jadzia godna polecenia i żaden inny lekarz. Ufam jej jak nikomu na swiecie a kontakt o każdej porze i każdego dnia.

  • J

   Najlepsza Pani doktor, z jaka kiedykolwiek miałam do czynienia. Jestem mama dwójki dzieci i mam pełne zaufanie do Pani doktor. Jej podejście do pracy pokazuje, że to pacjent - nawet ten najmniejszy jest najważniejszy. Pani doktor myśli o swoich pacjentach, pamięta nawet historię ich chorób, przez co rodzice są pewni, ze oddają sprawy związane ze zdrowiem swoich dzieci w jak najlepsze ręce. Poza tym, Pani doktor udzieli również różnych porad, poleci dobrych specjalistów (gdy wymaga tego sytuacja), a przede wszystkim rozumie i doskonale wczuwa się w sytuację rodziców, przeżywających problemy swoich dzieci. Na pewno warto udać się po poradę do Pani doktor w przypadku jakichkolwiek wątpliwości, co do harmonijnego rozwoju dzieci. Można się przy tym wypłakać Pani doktor, a ona zrozumie to i nie da odczuć, że jej czas jest ograniczony. Taka Pani doktor jest zbawieniem dla naszego miasteczka i chyba jedną z niewielu tu lekarzy z powołania i z zamiłowania.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Zbigniew Chmura

  Ginekolog,

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo dobry, kompetentny, rzeczowy i życzliwy człowiekowi doktor. Jak mówi, tak robi. Widać, że pracuje z pasji i powołania. Bardzo się cieszę, że choć przez przypadek, ale w końcu trafiłam do tego Pana Doktora. Bardzo stara mi się pomóc. Dziękuję i cieszę się, że są jeszcze tacy ludzie jak Pan.
   Marzena Ś.

  • A

   Bardzo polecam Pana doktora!
   Wizyta przebiegła bardzo komfortowo, Pan doktor jest bardzo delikatny i tłumaczy wszystko co robi.
   Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu