Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Salus Siedlce

Piłsudskiego 49

08-110 , Siedlce , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Salus Siedlce

Jana Kilińskiego 28

08-110 , Siedlce , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Paweł Olszewski Inny

  Gorąco polecam Pana Doktora Olszewskiego. Profesjonalne podejście do pacjenta. Wybitny specjalista.
  W 2018 r. wykonał u mnie zabieg wstawienia endoprotezy stawu biodrowego. Jestem bardzo zadowolona. Po trzech latach nie odczuwam żadnych dolegliwości. W związku z tym idę do Pana Doktora z pełną ufnością na zabieg - endoproteza stawu kolanowego.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Paweł Olszewski Inny

  Dr. Olszewski przeprowadził zabieg endoprotezy biodra u mojego taty. Bardzo sobie chwali doktora nie tylko ze względu na dobrze wykonaną operacje ale również za podejście do pacjenta. Jest bardzo empatycznym człowiekiem, który interesuje się losem osoby, którą leczy. W trakcie leczenia jest z nim stały kontakt i zawsze cierpliwie odpowie na każde zadane pytanie. Polecam doktora Olszewskiego z całego serca.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Paweł Olszewski Inny

  Pan Doktor to bardzo dobry specjalista, postawił konkretną diagnozę, przed badaniem dokładnie przeprowadził wywiad. Operacja wstawienia endoprotezy stawu biodrowego przeprowadzona przez Pana doktora Pawła Olszewskiego przebiegła w przyjaznej atmosferze, sprawnie i bez żadnych powikłań. Polecam z całego serca!


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Paweł Olszewski Inny

  Doktor Paweł Olszewski to ortopeda godny polecenia, specjalista i profesjonalista w każdym calu. Bardzo profesjonalna obsługa, miły lekarz z podejściem do pacjenta, wszystko dokładnie wyjaśnia. Rzeczowo i wyczerpująco odpowiada na pytania pacjenta oraz rozwiewa wszelkie wątpliwości. Polecam pacjentka z Siedlec


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Paweł Olszewski Inny

  Po długich poszukiwaniach prawidłowej diagnozy wreszcie trafiłem na dr Olszewskiego.
  Po wykonaniu niezbędnych badań i szczegółowym wyjaśnieniu mi mojego problemu zapadła decyzja o operacji.
  Szybko rzeczowo i przede wszystkim zrozumiałe dla pacjenta wyjaśnił i przeprowadził operację.
  Od 25 lipca minęło już trochę czasu ja już pracuję i czuję się dobrze. Naprawdę polecam tego lekarza


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Paweł Olszewski Inny

  Pan doktor to profesjonalista w swoim zawodzie a do tego ma bardzo dobre podejscie do pacjenta. W okresie 4 lat przeszłam 3 nieudane operacje zespolenie kości udowej, z trudem poruszalam sie o 2 kulach, noga była krótsza o 5 cm i nikt z lekarzy nie chciał podjąć się kolejnej operacji, ponieważ nie gwarantowaneo poprawy. Trafiłam na wizytę do dr. Pawła Olszewskiego, który już na pierwszej wizycie podjął decyzję o operacji. We wrzesniu w szpitalu w Hajnówce przeszlam trudną operacje usunięcia starego zespolenia i usunięcia zniszczonej kości oraz całkowitej endoprotezoplastyki stawu biodrowego. Noga została wydłużona, nareszcie nie kuleję i ustąpił ból, chodzę o jednej kuli, zaczynam też samodzielne poruszanie bez kul, o czym wcześniej mogłam tylko pomarzyć. Jestem wdzięczna Panu dr. Olszewskiemu za przywrócenie do sprawności i polecam z całego serca.

  dr Paweł Olszewski

  Gratulacje Pani Jadwigo i trzymam kciuki...


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Paweł Olszewski Inny

  W lipcu br. Pan dr Olszewski przeprowadził u mnie operację wszczepienia endoprotezy stawu biodrowego. Operacja przebiegła pomyślnie, bez żadnych powikłań. Pan dr Olszewski to profesjonalista, świetny specjalista, miły, sympatyczny, życzliwy człowiek. W czasie wizyt kontrolnych udziela wskazówek, które są bardzo pomocne w okresie rehabilitacji. Polecam z całą świadomością każdemu, kto cierpi z powodu bólu stawów. Dziękuję Panie Doktorze!


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Paweł Olszewski Inny

  Pan Paweł Olszewski to numer 1w Ortopedi miałem zabieg Artroskopi stawu Kolonowego pełen Profesjonalizm i zangorzowanie polecam serdecznie Wszystkim


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Paweł Olszewski ból kolana

  Doktor Olszewski to wspaniały człowiek i specjalista. Profesjonalny i życzliwy z kulturalnym podejściem do pacjenta. Wcześniejszy ortopeda kazał mi nosić orteze i brać przeciwbólowe i przeciwzapalne co jedynie mogło pocieszyć mój stan. Pan doktor Olszewski od razu podjął decyzję spróbujemy zrobić artroskopię a w przyszłości pewnie endoprotezę bo staw jest bardzo zniszczony. Przed artroskopią kolana wszystko szczegółowo wyjaśnił, również w czasie operacji. Po operacji nadal osobiście odwiedzał i dbał o fizyczny i psychiczny stan pacjenta. Jestem bardzo zadowolony że trafiłem na tak kompetentnego lekarza. Serdecznie polecam Pana doktora.
  Wiesław N.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Paweł Olszewski ból kolan

  Bardzo gorąco polecam Pana doktora Olszewskiego. Profesjonalny, konkretny, życzliwy, empatyczny lekarz. Ze względu na zwyrodnienie kolan od lat leczyłam się u różnych lekarzy ortopedów. Niestety żaden z nich nie był wstanie lub nie chciał mi pomóc przepisując ciągle tylko leki przeciwzapalne i przeciwbólowe które po pewnym czasie zniszczyły mi żołądek. Pan doktor pierwszy potraktował mnie bardzo profesjonalnie i zaproponował konkretne leczenie -artroskopię kolana. Chętnie tłumaczy i wyjaśnia przebieg leczenia, przed operacją osobiście odwiedza pacjenta tłumacząc wszystko spokojnie.
  Po raz pierwszy poczułam się zaopiekowana i potraktowana bardzo profesjonalnie.
  Czeka mnie jeszcze jedna operacja ale jestem spokojna ponieważ wiem że jestem w dobrych rękach. Serdecznie polecam! Barbara Nakonieczna


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz