O nas

Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo wszystkie niezbędne informacje dotyczące naszych gabinetów. Zachęcamy do korzystania z naszych usług i naszej strony. Informujemy także o możliwości umawiania wizyt za pośrednictwem e-Rejestracji. Nasza działalność została założona na początku 2001 roku. NZOZ RokMed świadczy usługi w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz prywatnie. Mając na uwadze dobro naszych pacjentów systematycznie podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach, konferencjach, seminariach i wykładach. Nasza placówka dysponuje różnorodnym sprzętem medycznym: miedzy innymi dwoma aparatami USG 3D/4D z możliwością nagrania filmu z życia wewnątrz-płodowego w czasie rzeczywistym na płytę DVD, wykonaniem badania usg doppler naczyń w zakresie chirurgii naczyniowej. Wykonujemy zabiegi ambulatoryjne Aktualnie NZOZ RokMed świadczy usługi w zakresie: Ginekologii i położnictwa (NFZ i komercyjnie), Psychologii, Psychiatrii, endokrynologii, chirurgii naczyniowej, dermatologii, urologii, proktologii, neurologii (również dla dzieci), proktologii Mając na względzie dobro i zadowolenie pacjentów pragniemy ich otaczać fachową i kompleksowa opieką. Serdecznie zapraszamy Zespół NZOZ RokMed
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • USG
 • KTG
 • Diatermia
 • KRIO
 • KOLPOSKOP
Dowiedz się więcej

Opinie o lekarzach z tej placówki (108)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Agnieszka Wencel Warot konsultacja neurologiczna

  Dzięki Pani doktor dzisiaj mogę normalnie żyć i funkcjonować,za co jestem bardzo wdzięczna. Z czystym sumieniem będę polecać tą placówkę znajomym.

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Sylwia Ławrynowicz Inny

  Super Pani ginekolog z powołania.Miła,sympatyczna i dobrze wytłumaczy.Napewno do niej wróce.Kolejna wizyta za 3 mies.Polecam.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Sylwia Ławrynowicz konsultacja ginekologiczna + USG + cytologia

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor bardzo miła i kompetentna. Na pewno będziemy z córką korzystały z opieki p. Dr.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Sylwia Ławrynowicz konsultacja ginekologiczna

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty, bardzo miłe podejście do pacjenta, wszystko zrozumiale wyjaśnione. Polecam lek.Sylwia Ławrynowicz z całego serca .

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Agnieszka Wencel Warot konsultacja neurologiczna

  Polecam! Świetne podejście do dziecka. Pani Doktor poświęca tyle czasu, ile potrzeba, by dokładnie zbadać pacjenta i wyjaśnić plan działania.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania