Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Centrum medyczno-rehabilitacyjne „Remedica” powstało z myślą o kompleksowej opiece nad pacjentem. Dzięki współpracy lekarzy specjalistów wielu dziedzin i wykwalifikowanych rehabilitantów pragniemy pomóc Państwu zadbać o zdrowie i podnieść komfort życia. Nasza oferta obejmuje usługi wysokospecjalistyczne w zakresie ortopedii i traumatologii, endokrynologii, neurologii, neurochirurgii, reumatologii, chirurgii ogólnej, chirurgii dziecięcej, chirurgii naczyniowej, urologii, dermatologii, laryngologii, psychiatrii, diabetologii, hepatologii, dietetyka, psychodietetyka, podologa, psychologa i diagnostyki obrazowej. Oferujemy również zabiegi rehabilitacyjne, przeprowadzane w doskonale wyposażonej, nowoczesnej bazie zabiegowej.

Zapraszamy!
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (77)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Marek Gąsecki konsultacja kardiologiczna

  Polecam Pana Doktora. Fakt trzeba zapłacić ale szczegółowo wszystko wyjaśnia i bada. Posiada mało opinii o swoim podejciu do pacjentów dlatego postanowilem napiać pozytywnie o nim. Myślę że tego nie potrzebuje jest poprostu dobry i empatyczny. Czego brakuje u innych lekarzy. Polecam na 100%.

  W
  Profil zweryfikowany
  Iwona Tołkacz-Mil konsultacja hipertensjologiczna

  Byłam pacjentką pani doktor Iwony Tołkacz-Mil w Remedice kilka lat temu. Jednak do dzisiaj w głowie i sercu mam Panią doktor, ponieważ bardzo mi wtedy pomogła... Ogrom wiedzy, mądrości, doswiadczenia. Porfesjonalizm. Czułam się bezpecznie, zaopiekowana. Moim skromnym zdaniem to jest Lekarz przez duże L oraz Człowiek przez duże C. Dla mnie ideał lekarza.

  M
  Profil zweryfikowany
  Jakub Kupczyk rehabilitacja

  Bardzo dobry specjalista. Ogromna wiedza i empatia. Zabiegi przebiegały w bardzo miłej atmosferze. Wspólnie z Panem Jakubem wyleczyłem prawy bark.


  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Paweł Jasiński konsultacja ortopedyczna

  Podziękowanie dla Pana Pawła Jasińskiego za trafną i szybką diagnozę oraz szybkie skierowanie do szpitala na zabieg - zwyrodnienie stawu biodrowego prawego a następnie lewego. Polecam.


  P
  Profil zweryfikowany
  Jakub Kupczyk rehabilitacja

  Panu Jakubowie poraz kolejny powierzyłem bliską osobę której pomógł. Tata mierzył się z bardzo dużym bólem pleców gdzie przez noc zamiast spać chodzil. Dzięki Panu Kubie i długiej rehabilitacji ból ustąpił i operacja która dawali lekarze 50% powodzenia nie była konieczna. Polecam każdemu rehabilitacjie u Pana Jakuba. To co wydaje się niemożliwe po godzinie na koztece staje możliwe.


  J
  Profil zweryfikowany
  Jakub Kupczyk Terapia manualna

  Ból prawego barku, praktycznie nieruchma ręka. Nie dawałem rady założyć samodzielnie kurtki lub plecaka. Spanie na boku też niemożliwe, bo ból wybudzał w nocy.
  Lekarze obstawiali uszkodzony obrąbek. Nie odrazu, ale to Pan Jakub stwierdził zamrożony bark.
  Leczenie trwało długo, ale to typowe dla tego schorzenia. Poprawa OGROMNA. Jestem już na ostatniej prostej do powrotu do pełnej sprawności.
  Duża wiedza, wszystko tłumaczy pacjentowi. Profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam!


  H
  Profil zweryfikowany
  Adam Świtalski konsultacja ortopedyczna

  Nie polecam. Doktor nawet nie odszedł od biurka. Nie otrzymałem istotnych informacji dotyczących leczenia jakich się można spodziewać po konsultacjach medycznych


  Z
  Profil zweryfikowany
  Jakub Kupczyk rehabilitacja

  Fantastyczny fachowiec. Bardzo starannie dobiera metody rehabilitacji do schorzenia. Jest niesamowicie empatyczny. Wykazuje się troskliwością i chęcią pomocy pacjentom. Zawsze taktowny i cechujący się wysoką kulturą osobistą. Z Jego pomocy korzystałam już niejednokrotnie. Jeżeli tylko pojawia się problem ortopedyczny - wiem, że Pan Jakub mi pomoże. Ostatnio, po poważnym urazie, zerwania ścięgna Achillesa, szybko postawił mnie na nogi. Przede wszystkim pomógł mi przejść przez bardzo trudny okres po operacji. Dzięki swojemu profesjonalizmowi wzbudza zaufanie. Takiemu specjaliście warto powierzyć swoje zdrowie. Pan Jakub stał się naszym fizjoterapeutą rodzinnym. Z Jego pomocy korzystają również mój mąż i syn. Jeżeli tylko ktoś z bliskich potrzebuje takiej pomocy - Pana Jakuba polecamy z przyjemnością.


  C
  Profil zweryfikowany
  Jakub Kupczyk rehabilitacja ortopedyczna

  SUPER świetny fachowiec, dzięki rehabilitacji szybko zacząłem chodzić na własnych nogach osoba o dużym doświadczeniu, jest bardzo zaangażowany w tym co robi bardzo empatyczny, gorąco polecam każdemu, jest po prostu świetny


  H
  Profil zweryfikowany
  Jakub Kupczyk rehabilitacja pooperacyjna

  Bardzo Polecam Świetny i Ambitny Fizjoterapeuta !!!!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Śniadeckich 4, 75-453 Koszalin Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania