Centrum medyczno-rehabilitacyjne „Remedica” powstało z myślą o kompleksowej opiece nad pacjentem. Dzięki współpracy lekarzy specjalistów wielu dziedzin i wykwalifikowanych rehabilitantów pragniemy pom... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Remedica - Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne

Śniadeckich 4

75-453 , Koszalin , zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum medyczno-rehabilitacyjne „Remedica” powstało z myślą o kompleksowej opiece nad pacjentem. Dzięki współpracy lekarzy specjalistów wielu dziedzin i wykwalifikowanych rehabilitantów pragniemy pomóc Państwu zadbać o zdrowie i podnieść komfort życia. Nasza oferta obejmuje usługi wysokospecjalistyczne w zakresie ortopedii i traumatologii, endokrynologii, neurologii, neurochirurgii, reumatologii, hipertensjologii, chirurgii ogólnej, chirurgii naczyniowej, angiologii, medycyny sportowej, dietetyka, psychodietetyka, podologa, psychologa i diagnostyki obrazowej. Oferujemy również zabiegi rehabilitacyjne, przeprowadzane w doskonale wyposażonej, nowoczesnej bazie zabiegowej.

Dzięki siłowni oraz zajęciom z trenerem personalnym pomożemy Państwu również utrzymać kondycję fizyczną, a nasza sauna i centrum odnowy biologicznej umożliwią wspaniały relaks po trudach dnia codziennego.

Zapraszamy!

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
51 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Adam Świtalski konsultacja ortopedyczna

  Byłam dwukrotnie operowana przez Doktora. Do pracy wrocilam( w obu przypadkach) po 10 dniach. Co prawda o kulach i w bucie ortopedycznym, zgodnie ze standardami. I rzecz niesamowita- nie wiem co to znaczy bol po operacji haluxow. Oprócz dwóch kroplówek w szpitalu, nie przyjęłam żadnych innych leków przeciwbólowych , bo nie było najmniejszej potrzeby, a muszę zaznaczyć , ze mam bardzo niski próg bólu. Zyczę wszystkim pacjentom ortopedycznym tak profesjonalnych lekarzy.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jakub Kupczyk rehabilitacja pooperacyjna

  Świetny specjalista. Duży profesjonalizm, wielka wiedza, zaangażowanie i empatia. Staw skokowy po złamaniu kostki bocznej wraca do życia. Polecam.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jakub Kupczyk rehabilitacja

  Do Jakuba Kupczyka trafiłem po dwóch wizytach u neurochirurgów którzy zalecali operację. Wielotygodniowy ból promieniujący do stopy utrudniał codzienne poruszanie co uniemożliwiało aktywność fizyczną.
  Czasami ma się jednak szczęście i można natrafić na osobę która dobrze pokieruję i odwróci bieg zdarzeń który miał na celu wykonanie zabiegu chirurgicznego. Duża dawka rzetelnych informacji, ważnych wytycznych połączona ze zróżnicowaną rehabilitacją pozwoliła wrócić do uprawiania sportu i cieszyć się zdrowiem. Profesjonalna fizjoterapia, indywidualne podejście, pełne zaangażowanie i dużo pozytywnej energii przełożyło się na pełne zadowolenie.
  Dziękuję za pomoc - serdecznie polecam.

 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Agata Lange Czaban konsultacja endokrynologiczna + USG tarczycy

  Wizyta trwała ok. 10 minut. Doktor patrząc na podstawowe badania o które prosiła nie umiała nic stwierdzić. Prosząc o wdrożenie leczenia hormonalnego by ustabilizować niedobre wyniki, doktor totalnie olała sprawę i prośbę, mimo wcześniejszego jej pytania, czy decyduje się na leki. Moja odpowiedz doktor kompletnie nie obchodziła, mimo ze wykazuje niedoczynność tarczycy i ogólnie złe samopoczucie. Zleciła więcej badań, by ponownie wrócić i zmarnować pieniądze na wizytę u niej. Serdecznie nie polecam!

 • T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Arkadiusz Banasik rehabilitacja

  Super, z wizyty wychodzę zawsze bardzo zadowolony. Bardzo się przykłada do swoich zadań. Jest uprzejmy i rzeczowy. Bardzo miła odmiana po pobycie w szpitalu :)

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Magdalena Katarzyna Nowakowska

  Wspaniała pani doktor, cudowny człowiek! Parę dni temu byłam u pani doktor i do dzisiaj jestem w szoku :) Wspaniała, ciepła osoba. I oczywiście świetny specjalista. Dokładna, cierpliwa, wszystko powie, podpowie, wszystko wytłumaczy. Będąc u pani doktor czułam się tak jakbym była bliską osobą dla pani doktor, taką której ta za wszelką cenę chce pomóc...badanie zrobić najdokładniej jak się da...a to wszystko w atmosferze bardzo przyjaznej...

 • T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jakub Kupczyk rehabilitacja ścięgna Achillesa

  Miałem zerwane ścięgno Achillesa i już traciłem nadzieję na to że kiedykolwiek będę miał sprawną stopę. Ale po profesjonalnej i sumiennej rehabilitacji u Pana Jakuba Kupczyka, szybko zapomniałem o tym że miałem tak poważny uraz.

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Elżbieta Walczak

  Po pierwszej wizycie , byłam bardzo mile zaskoczona . Pani Ela wzbudza zaufanie , nie wywiera presji jeśli chodzi o rozmowę . Zachęca rozmówcę swoim spokojem i ciepłym głosem. Szybko rozpoznaje problem i dokłada wszelkich starań by pomóc. Słucha bardzo uważnie , rozmowy są pełne zrozumienia , a wizyty działają bardzo kojąco po 2 latach nie wyobrażam sobie wizyty u kogoś innego! Terapeuta z darem do niesienia pomocy. Po każdej wizycie czuje się naładowana pozytywną energią , spokojna , zadowolona i z wyznaczonymi celami . Pani Ela jest nieocenionym wsparciem. Prawdziwy anioł . Polecam !

 • I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Arkadiusz Banasik bóle stawów

  Chciałabym bardzo gorąco i serdecznie podziękować Panu Arkadiuszowi za to jak bardzo odmienił moje życie i pomógł mi pozbyć się problemów, przed którymi naprawdę wielu lekarzy rozkładało z niemocą ręce. Pana spokój, opanowanie, pewność, że będzie wszystko dobrze i przede wszystkim ogromna wiedza daje nadzieję i radość. Na swojej drodze spotkałam wielu specjalistów...lecz ten fizjoterapeuta pozostanie na długo w mej pamięci.... fizjoterapeuta a przede wszystkim człowiek z ogromną wiedzą!

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jakub Kupczyk

  Jako sportowiec często borykałam się z różnymi bólami spowodowanymi urazami. Trafiałam do różnych fizjoterapeutów ale nikt mi nie pomógł tak dobrze jak Pan Jakub. Na rehabilitacji nigdy nie było nudy, panowała dobra atmosfera dzięki czemu na wizyte jechałam zawsze chętnie i z uśmiechem ;) po rekonstrukcji ATFL przeszliśmy rehabilitacje od A do Z, teraz mogę znowu cieszyć się sportem!

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania