Rehabilitacja Dzieci Wrocław Iwona Chorążewska

(40 opinii)

Z miłości do dzieci stworzyliśmy wyjątkowe miejsce: kompleksowe Centrum Rehabilitacji dzieci i niemowląt we Wrocławiu. Każdy pacjent jest dla nas największym indywidualnym wyzwaniem. Stanowimy Zespół... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Rehabilitacja Dzieci Wrocław Iwona Chorążewska

Bulwar Dedala 10a

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Z miłości do dzieci stworzyliśmy wyjątkowe miejsce: kompleksowe Centrum Rehabilitacji dzieci i niemowląt we Wrocławiu. Każdy pacjent jest dla nas największym indywidualnym wyzwaniem.
Stanowimy Zespół doświadczonych i certyfikowanych (w tym; NDT Bobath, Integracja Sensoryczna, FITS) fizjoterapeutów. Diagnozujemy i rozwijamy naszych małych pacjentów; Monachijska Funkcjonalna Diagnostyka Rozwojowa, TIMP, Metoda Prechtla, Skala Brazeltona, PNF, DNS, terapia manualna, Integracja Sensoryczna, Sala Doświadczania Świata.
Szerokie i różnorodne metody pracy łączy wspólna pasja; jak skutecznie pomóc naszym małym wielkim pacjentom.
Zapraszam,
Iwona Chorążewska

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Napisz pierwszą opinię

Jesteś już po wizycie u Rehabilitacja Dzieci Wrocław Iwona Chorążewska? Daj znać, co myślisz. Inni pacjenci będą wdzięczni za pomoc w wyborze najlepszego specjalisty.

Dodaj swoją opinię
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Majbroda

  Kasia jest cudowną osobą. Wyprowadziła naszego synka z przedłużającej się asymetrii.
  Pełna empatii i zaangażowania w to co robi.
  Z całego serca polecamy! :)


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Iwona Chorążewska Inny

  Pani Iwonka jest pełna profesjonalizmu oraz ogromnej wiedzy. Chodziłyśmy z córeczką na zajęcia pół roku, co przyniosło wspaniałe rezultaty. Jesteśmy bardzo wdzięczni za tak cudowną opiekę. Polecam z całego serca.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Majbroda

  Bardzo gorąco polecam Pani Kasię. Sympatyczna, życzliwa z ogromną wiedzą. Podchodzi do pacjenta profesjonalnie i z zaangażowaniem. Wszystko dokładnie tłumaczy, pokazuje jak też ćwiczyć w domu. Świetne podejście do dzieci. Naszemu synkowi bardzo pomogła za co jesteśmy jej ogromnie wdzięczni.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Majbroda

  Świetna fizjoterapeutka z ogromną wiedzą i bardzo ciepła osoba z cudownym podejściem do niemowląt. Wizyta przebiegała w miłej atmosferze i trwała zawsze tyle ile powinna. W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań, otrzymaliśmy wyczerpującą odpowiedź. Mimo płaczu podczas ćwiczeń Pani Kasia za każdym razem próbowała poprzez zabawę uspokoić córkę, a w ostateczności był czas na przytulenie czy nakarmienie. Na każdej kolejnej wizycie Pani Kasia sprawdzała postępy córeczki, pokazywała jak prawidłowo ćwiczyć z maluszkiem w domu (była możliwość nagrywania filmików). Duże zaangażowanie i widoczna radość z wykonywania swojej pracy.
  Gorąco polecam nie tylko, gdy coś się dzieje, ale także, żeby po prostu lepiej wspomóc swoje dziecko :)


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Majbroda

  Do pani Kasi przyszliśmy głównie z zamiarem zmierzenia spłaszczenia główki u czteromiesięcznej córki. Pani Kasia oczywiście wykonała niezbędne pomiary, ale dodatkowo przeprowadziła szereg ćwiczeń z córeczką, żeby sprawdzić ogólny stan rozwoju ruchowego. Wszystko bardzo dokładnie tłumaczyła, sama zaproponowała, żeby nagrywać sposoby pielęgnacji dziecka (podnoszenie, obracanie) i zachęciła do samodzielnych ćwiczeń w domu. Szczegółowo omówiła z nami zalecenia i zwróciła uwagę na kilka dodatkowych kwestii, które nam mogłyby umknąć. A przede wszystkim – w gabinecie p. Kasi panowała bardzo miła atmosfera. Serdecznie polecam!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Majbroda

  Serdecznie polecam, rewelacyjne podejście do dzieci, nawet tych upartych i niechętnych i wstydzącym się. Pani Kasia nawiązuje relacje z dzieckiem, potrafi zmotywować, w przypadku córki (2,5 roku) pierwszy raz bez płaczu, stresu, dla rodziców ogromna ulga, ze jednak się da.
  Wróciliśmy z synkiem 3 miesięcznym i udało się również, również bez płaczu i stresu. W zgodzie z dzieckiem. Niesamowita energia. Dokładne omówienie ćwiczeń, rozwianie wątpliwości. Z całego serca polecam zarówno w sprawie konsultacji jak i rehabilitacji.


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Majbroda

  Do Pani Kasi przyszłam z miesięcznym synkiem, u którego zdiagnozowano kręcza szyjnego, przez co nie obracał główki. Pani Kasia tłumaczyła dokładnie każde ćwiczenia, pomagała je wykonywać, plan ćwiczeń jakie wdrożyła pomógł synkowi obracać główkę na drugą stronę. Pani Kasia podczas rehabilitacji wprowadzała miłą atmosferę, przyjazna dla mojego synka i dla mnie. Pełen profesjonalizm!


  Ł
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Majbroda

  Bardzo profesjonalna i ciepła osoba. Ma świetny kontakt zarówno z małym pacjentem, jak i jego rodzicami. Dokładnie przeprowadzone badanie oraz dobranie skutecznych ćwiczeń wspomagających prawidłowy rozwój dziecka. Serdecznie polecamy!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Majbroda

  Mój dwuletni synek uwielbia zajęcia z p. Kasią. Chętnie i z uśmiechem przyjeżdżamy do centrum, gdzie odbywają się zajęcia (swoją drogą nowe gabinety robią wrażenie!). Pani Kasia jest przemiłą i zaangażowaną osobą. Synek przez większość zajęć ćwiczy wytrwale, czasem zapominając o tym, że mama jest w tym samym pomieszczeniu :) Dzięki szczegółowym instrukcjom wiemy dokładnie nad czym musimy pracować w domu. Polecamy serdecznie wszystkim maluszkom zajęcia z p. Kasią!


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Iwona Chorążewska Inny

  Do Pani Iwony trafiłam z pięciomiesięczną córką po wizycie neurologicznej ze wskazaniem do rehabilitacji. Córka miała tendencje do odwodzenia rąk oraz trudności w podporze w leżeniu na brzuchu. Pani Iwona podeszła do problemu holistycznie, dokładnie instruowała w jaki sposób wykonywać ćwiczenia w domu, wykazywała się ogromną cierpliwością i spokojem przy wykonywaniu ćwiczeń w gabinecie, gdzie moje dziecko w tym czasie było nad wyraz wrażliwe na nowe osoby i otoczenie. Dodatkowo reagowała na wszelkie sugestie dotyczące ćwiczeń i dostosowywała zestaw tak aby można było wykonywać je w domu bez problemów. Na pierwszej wizycie Pani Iwona przeprowadziła szczegółowe badanie oraz wywiad. W przystępny sposób wyjaśnia w jakim celu jest wykonywane dane ćwiczenie oraz jaki chcemy osiągnąć cel.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz