Reha Ortopedica Skurzyński Grzegorz, Bisztyga Marcin

Reha Ortopedica Skurzyński Grzegorz, Bisztyga Marcin

Fizjoterapia

Myślenice, Kalwaria Zebrzydowska 2 adresy

1 opinia

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Prywatne Centrum Rehabilitacji „ Reha Ortopedica” istnieje od sierpnia 2009 roku. Świadczymy kompleksowe usługi fizjoterapeutyczne. Siedziba firmy znajduje się w Myślenicach przy ul. Kazimierza Wielkiego 58. Posiadamy również filie w Kalwarii Zebrzydowskiej przy ulicy Krakowskiej 37.
Jako zespół cechuje nas indywidualne podejście do Pacjenta oraz postrzeganie jego problemów zdrowotnych w sposób kompleksowy. Jesteśmy fizjoterapeutami posiadającymi wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz istotną wiedzę zdobytą na różnego rodzaju szkoleniach, kursach czy studiach podyplomowych. Wysokiej klasy kadra fizjoterapeutów oraz lekarzy specjalistów współpracuje ze sobą w celu możliwie jak najlepszej oceny stanu zdrowia Pacjenta, zastosowania optymalnego programu leczenia oraz stałego monitorowania procesu terapeutycznego.
Świadczymy usługi w ramach terapii indywidualnej, w której możemy zastosować metody powszechnie stosowane w Europie i na świecie, tj. terapię manualną, nowoczesne metody diagnozy i terapii tkanek miękkich, medyczny trening funkcjonalny, metody reedukacji nerwowo mięśniowej (PNF), terapię metodą Mulligana, Cyraixa, Mc Kenzie, Kaltenborna, Kinesio Taping oraz chiropraktykę i osteopatię.
Świadczymy kompleksowe, wysokospecjalistyczne usługi z zakresu fizykoterapii w wielu schorzeniach narządu ruchu dla pacjentów dorosłych i dzieci: krioterapia, elektroterapia, ultradźwięki, biostymulacja laserowa, magnetoterapia, światłolecznictwo. Do naszej pracy wykorzystujemy najwyższej jakości sprzęt terapeutyczny dostępny na rynku.Medyczny trening terapeutyczny w przypadku każdego pacjenta prowadzony jest z zachowaniem środków bezpieczeństwa i pod nadzorem fizjoterapeuty. Każdemu pacjentowi poświęcamy czas i przygotowujemy odpowiedni instruktaż. W prowadzeniu ćwiczeń wykorzystujemy najnowszy i najlepszy sprzęt: system do ćwiczeń Red Cord, kolumnę terapeutyczną, szynę ruchu biernego, platformę do ćwiczeń balansu i równowagi, trenery równowagi, piłki szwajcarskie, system do ćwiczeń równowagi Gyroboard, cykloergometry rehabilitacyjne, bieżnie, rotory, trampolina. Wsłuchując się w potrzeby naszych pacjentów, staramy się na bieżąco ulepszać warunki oraz wyposażenie naszego Centrum.
Dowiedz się więcej

Adresy (2)

Reha Ortopedica Skurzyński Grzegorz, Bisztyga Marcin
Kazimierza Wielkiego 58, 32-400 Myślenice
Reha Ortopedica Skurzyński Grzegorz, Bisztyga Marcin logo
Reha Ortopedica Skurzyński Grzegorz, Bisztyga Marcin
ul. Krakowska 37, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska
Reha Ortopedica Skurzyński Grzegorz, Bisztyga Marcin logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (1)

Ogólna ocena

  J
  Profil zweryfikowany
  mgr Agnieszka Dyjach Terapia manualna

  Korzystałam z pomocy Pani Agnieszki już dużo razy. Gdy złapała mnie rwa kulszowa czy po skomplikowanym złamaniu nogi i zawsze bez wahania do niej wracam i każdemu polecam. Pani Agnieszka jest bardzo profesjonalna, a przy tym sympatyczna. Wszystko
  dokładnie wyjaśnia. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, dzięki temu prowadzona przez nią terapia jest bardzo skuteczna. Polecam serdecznie każdemu potrzebującemu pomocy fizjoterapeuty.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania