Regionalny Zespół Opieki Paliatywnej - Dom Sue Ryder w Słupsku

(14 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Regionalny Zespół Opieki Paliatywnej - Dom Sue Ryder w Słupsku

Stary Rynek 5

76-200, Słupsk, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Elżbieta Pardo

  Internista,

  • I

   Właściwa osoba jest zawsze na właściwm miejscu; kompetencja i zdrowy zawodowy dystans plus medyczna pokora, która sprawia, że Pani doktor nie rzuca pochopnych diagnoz, lecz w sytuacjach wątpliwych odsyła do specjalistów - gratuluję rzetelnego podejścia ( niestety, to, co normalne w tym kraju coraz rzadsze....). O uroku osobistym nie wspomnę, ponieważ nie wystarczyłoby miejsca na wychwalanie zalet tej wyjątkowej Osoby. Jestem dumna, że nasze miasto ma takich lekarzy, dzięki którym mogę czuć się w absurdalnym systemie w miarę bezpiecznie. Myślę,że wielu ludzi z tzw. środowiska zazdrości Jej charyzmy i tego, że swoją praca ocala zawodowy etos. Z wyrazami uznania.

  • A

   Miałam wątpliwą przyjemność trafić na panią Pardo podczas nocnego dyżuru przy ul. Tuwima. Pojechaliśmy z 1,5 rocznym dzieckiem z temp.39.5 po wcześniejszym podaniu 2 czopków przeciwgorączkowych. Pani P. na wstępie powiedziała, ze jest godz. 23 i czy nasza wizyta jest uzasadniona. Następnie wypowiedziała się o nieedukowanych rodzicach, którzy przyjezdzaja z dziecmi z goraczką bez podania im wczesniej srodkow przeciwgorączkowych i ze jest to niedomomyślenia i zamierza porozmawiac o tym z dyrektorem. Przy badaniu dziecka pani doktor furknęła na mojego męża, żeby nie patrzył jej na ręce, bo to jest oburzające. Mąż był raczej zaabsorbowany stanem dziecka niż śledzeniem ruchów lekarza. Mąż jeszcze dodał, ze zauwazył, ze dziecko ma rozszerzone zrenice (pomysłal, ze to wazne). Pani P. furknęła, ze nie bedzie teraz robić wykładu medycznego na ten temat. Na koniec zapytana czy ma może taki termometr, który szybko mierzy temp. w uchu, odpowiedziała, ze przeciez widzi, ze dziecko jest rozpalone i nie zamierza poswiecac godziny na jednego pacjeta, bo czekaja inni pacjeci. Na korytarzu siedziała jedna para, która uprzejmie nas przepuściła. Sama przyznała, ze wizyta była jednak uzasadniona. Wiec po co było to niegrzeczne zachowanie w stosunku do nas? Czy lekarze biorący nocne dyzury idą na nie z myślą, zeby sobie pospac?Pani Pardo powinna zastanowić się czy ma predyspozycje psychiczne do wykonywania tego zawodu.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Jerzy Przybyliński

  Chirurg, Chirurg Dziecięcy,

  • P
   Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza KorczakaUsługa: zapalenia

   Przecudowny lekarz z powołania naprawdę polecam z całego serca. Jest poprostu cudowny wszystko tłumaczy na spokojnie rodzica.

  • M
   Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka

   Pan Doktor Przybylinski ma fantastyczne podejście do dziecka. Stres zwiazany z wypadkiem i pobytem na SOR został znacznie zmniejszony. Mimo wielkiego obciążenia pracą, lekarz zachowuje uśmiech, dba o małego pacjenta, stawia konkretną diagnozę i wszystko cierpliwie i bardzo dokładnie tłumaczy rodzicom. Jest Pan znakomity Panie Doktorze. Dziękujemy!

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania