Regionalny Zespół Opieki Paliatywnej - Dom Sue Ryder w Słupsku

(18 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Regionalny Zespół Opieki Paliatywnej - Dom Sue Ryder w Słupsku

Stary Rynek 5

76-200 , Słupsk , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Napisz pierwszą opinię

Jesteś już po wizycie u Regionalny Zespół Opieki Paliatywnej - Dom Sue Ryder w Słupsku? Daj znać, co myślisz. Inni pacjenci będą wdzięczni za pomoc w wyborze najlepszego specjalisty.

Dodaj swoją opinię
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jerzy Przybyliński Inny

  Wspaniały lekarz, w przypadku mojego syna dokonał rzeczy niemożliwej. Po niefortunnym upadku i złamaniu ręki z komplikacjami podjął się jej operowania. Pełen profesjonalizm, niezwykłe zaangażowanie. To dzięki panu Doktorowi mój synek może cieszyć się w pełni sprawną rączką. Będę wdzięczna do końca życia.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maria Senko-Siekiera Inny

  Znam Panią Doktor od wielu lat i uważam ją za najlepszego psychiatrę w Słupsku. Jest zawsze miła, życzliwa, serdeczna ,cierpliwa i kompetentna. W przyjaznym i ładnym gabinecie ma zawsze wzorowy
  porządek. Lekarz z wieloletnim doświadczeniem, stawia dobre diagnozy ,przepisuje dobre leki jest moim lekarzem długo i czuję się coraz lepiej,dzięki profesjonalnym metodom leczenia Pani Doktor zdrowieję.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jerzy Przybyliński Inny

  To bardzo dobry lekarz...Rzeczowy i konkretny... Niesamowity fachowiec w swojej dziedzinie...Mam wizytę kolejną w szpitalu na chirurgii i mam nadzieję że trafię na tego właśnie Panas Doktora


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jerzy Przybyliński zapalenia

  Przecudowny lekarz z powołania naprawdę polecam z całego serca. Jest poprostu cudowny wszystko tłumaczy na spokojnie rodzica.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jerzy Przybyliński

  Pan Doktor Przybylinski ma fantastyczne podejście do dziecka. Stres zwiazany z wypadkiem i pobytem na SOR został znacznie zmniejszony. Mimo wielkiego obciążenia pracą, lekarz zachowuje uśmiech, dba o małego pacjenta, stawia konkretną diagnozę i wszystko cierpliwie i bardzo dokładnie tłumaczy rodzicom. Jest Pan znakomity Panie Doktorze. Dziękujemy!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jerzy Przybyliński

  Kompetencje, zaangażowanie i bardzo dobry kontakt z dzieckiem i rodzicami. Zaangażowanie i zdecydowanie jakim wykazał się Doktor pozwoliło szybko zdiagnozować chorobę dziecka. Do tego ślad po operacji wygląda jak rysa po pazurku kota. Świetny Lekarz. Mistrz w tym co robi.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jerzy Przybyliński badania wstępne

  Bardzo uprzejmy lekarz, który z zaangażowaniem prowadzi wizytę. Stara się pomóc i doradzić jak może. :)


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jerzy Przybyliński krwiak poporodowy

  Super lekarz. Jest pewny tego co robi, zna sie na rzeczy. Wszystko wyjaśni i odpowiada na każde pytanie. Dzięki niemu nasza córka ma piękną główkę. Polecam!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jerzy Przybyliński wrastajacy paznokiec

  Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz . ma podejscie do dzieci jak i do rodziców. Wszystko tlumaczy przed zabiegiem i dba o pacjenta po zabiegu. Taki lekarz to skarb.


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jerzy Przybyliński

  Lekarz o wielkim sercu i życiowym podejściu ;) na dodatek z poczuciem humoru i ogromnym spokojem podchodzi do swoich pacjentów i ich rodziców. Polecam Lena


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania