Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Radomski Szpital Specjalistyczny im. Dr Tytusa Chałubińskiego

Tochtermana 1

26-610, Radom, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Elżbieta Przybyłko-Jakubczyk

  Internista, Pulmonolog,

  • G

   Leczę się u dr Przybyłko-Jakubczyk jako pulmunologa z powodu astmy i problemów z płucami i jestem zadowolona. Jeżeli dzieje się coś co mnie niepokoi(silny ból w płucach,napady duszności itd) doktor Przybyłko zawsze stara mi się wytłumaczyć czym to jest spowodowane,robi badania kontrolne,jeżeli trzeba.
   Nie przyjmuje pacjentów "na odwal się",żeby tylko było zrobione.Przykłada się do swojej pracy i do każdego pacjenta.Można z nią porozmawiać o swoich obawach i objawach choroby.
   Polecam :)


 • Maria Bogucka

  Pediatra, lek.

  • P

   Nigdy nie spotkałam lepszego, lekarza bardzo kompetentna lekarz, dla której przede wszystkim liczy się pacjent, aż się chciało iść na wizytę szkoda że już nie przyjmuję w Radomiu, oj wielka szkoda:(((

  • A

   Cudowny pediatra! Bardzo ciepla, miła i przede wszystkim kompetentna osoba! Leczyła moją córkę od czasu narodzin (teraz 19 lat). Zawsze trafne diagnozy, pomocna - zawsze mozna zatelefonować. Polecam z całego serca! Obecnie pani doktor mieszka w Krakowie i tam tez przyjmuje. Szkoda, że wyjechała z Radomia. Wspanialy lekarz - ma niesamowite podejście do dzieci i dobre serce!


 • Maciej Czarnecki

  Chirurg,

  • R

   Bardzo kompetentny doktor, a przy tym niezwykle sympatyczny i z dużym poczuciem humoru. Swoją pracę wykonuje doskonale i jest przy tym bardzo delikatny. Polecam każdemu!

  • G

   Pan doktor mimo tego,że jest starszym człowiekiem(co według mnie jest plusem,bo ma duże doświadczenie) jest miłym,sympatycznym i dobrze wychowanym człowiekiem.Spokojny,opanowany,odpowiada na każde pytanie i wszystko dokładnie tłumaczy.Dba o pacjentów,interesuje się ich stanem zdrowia,zawsze zostaje do ostatniego pacjenta nie patrząc na zegarek,że już dawno skończył pracę,a jeszcze jest w przychodni.
   Z całą pewnością zna się na swoim fachu(chirurgia i rehabilitacja),kieruje na badania,ćwiczenia-wszystko robi,żeby pomóc i ulżyć w cierpieniu pacjentowi.
   Bada bardzo dokładnie i delikatnie(jeśli ktoś ma np.problemy z poruszaniem się to nie naciska i nie wymusza nic na siłę).
   Polecam jak najbardziej :)


 • Piotr Achremczyk

  Kardiolog, Internista, dr n. med.

  • W

   Dziękuje Panu Doktorowi za uratowanie mii zycia .Pozdrawiam cały personel Kardiologii za Wspaniałą icierpliwą opiekę

  • B

   Witam Pana Doktora !! Od dnia 24.02. 2014r. do dnia 28.02.2014r. leżałem na Pana Oddziale Kardiochirurgii, po usunięciu zawału dolnej komory serca/ najpierw na sali OIOM pózniej na sali o ogólnej. Pragnę Panu podziękować z całego serca za wszystko co Pan uczynił dla mnie, by wyprowadzić mnie na prostą z tej poważniej choroby. Nie mam słów uznania dla Pana i całej załogi Oddziału Kardiochirurgii Szpitala Specjalistycznego w Radomiu i dlatego jeszcze raz mówię dziękuję z całego serca. Życzę Panu i całej Pana Rodzinie wszystkiego najlepszego w życiu, a Panu szczególnie dobrej kondycji w biegach pół maratońskich jak i maratońskich. Janusz Fojt z Wierzbicy " ten, któremu konserwa zaszkodziła" Pozdrawiam.


 • Katarzyna Cibor-Stępień

  Okulista,

  • Jakieś 2 lata temu byłam u Pani doktór, i oceniam ją pozytywnie bardzo kompetentna, konkretna i życzliwa, miła lekarz.Postawiła konkretną diagnozę, wczesniej przyjmowała na ul.Wysokiej (śródmieście) w przychodni na NFZ.Postawiła diagnoze astygmatyzm, więc zakupiłam krople i okulary od razu no i jest o wiele lepiej.


 • Jerzy Reymond

  Stomatolog, dr hab. n. med.

  • J

   Wielki szacunek i uznanie dla tego lekarza! Moja mama przeszła gehennę z zębami (torbiele korzeni, stan zapalny i twardniejący naciek nowotworowy na żuchwie). Żaden z warszawskich "autorytetów" nie chciał się zająć mamą, a nawet nie udzielił rzetelnej informacji, co się dzieje i co można i trzeba zrobić. Woleli "umyć ręce" i nie mieć kłopotu. Musieliśmy zawieźć mamę do Radomia, żeby w tamtejszym Oddziale Chirurgii Szczękowej Pan dr Jerzy Reymond wreszcie zrobił porządek z mamy uzębieniem. Wspaniały lekarz, odważny i uczciwy człowiek - prawdziwy profesjonalista i świetny operator. Jestem bardzo wdzięczna.


 • Robert Jerzy Sosiński

  Ortopeda,

  • M

   Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi za ,,doprowadzenie" leczenia mojej złamanej ręki do końca ze znakomitym skutkiem!
   Oby więcej takich specjalistów i profesjonalistów!


 • Ewa Nowocień-Chojnacka

  Ginekolog, lek.

  • J
   Lokalizacja: GRAVMED

   Polecam Panią Ewę z całego serca,Bardzo miła i rzetelna,odpowiada na wszystkie pytania,posiada bardzo dużą wiedzę,zrobiła mi wszystkie podstawowe badania,gdy inni lekarze chociaż również byłam prywatnie,nawet ich nie zaproponowali.Cena też bardzo korzystna Polecam :)

  • K
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w OrońskuUsługa: Inny

   Wspaniała Pani Doktor. U Pani Doktor odbyłam swoją pierwszą wizytę, bardzo się bałam bo z powodu MPD mam problem z koordynacją ruchową, dodatkowo doszedł stres lecz dzięki profesjonalizmowi i empatii Pani Doktor badanie udało się wykonać. Bardzo dziękuję!

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Jacek Burski

  Internista,

  • A
   Lokalizacja: Radomski Szpital Specjalistyczny im. Dr Tytusa Chałubińskiego

   Trafiłam do szpitala na Tohtermana z zapaleniem płuc. Leżałam na oddziale Wewnętrznym, zarażono mnie bakteria Clastrydium.Zmieniano mi leki po których bardzo źle się czułam .Na porannej wizycie w 9 dniu mojego pobytu w szpitalu zapytałam pana Ordynatora Burskiego kiedy wyjdę ze szpitala i dlaczego tak źle się czuje po tych lekach i jestem bardzo osłabiona przez ta bakterie .Ordynator Burski podniósł głos i odpowiedział ze mogę się wypisac na własne zadanie jeśli nie odpowida mi leczenie i żebym się uspokoiła bo wyślę mnie do Krychnowic. Natychmiast po wizycie wypisałam się na własne zadanie. Zdecydowanie odradzam dr Jacka Burski ego.

  • M

   Może trochę mrukowaty, ale zna sie na rzeczy. W sumie jestem laikiem. Mnie pomógł.


 • Izabela Lewandowska-Andruszuk

  Ginekolog, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: prowadzenie ciąży

   W życiu nie byłam u lepszego ginekologa. Pani doktor zawsze miała kolejki ogromne jak stąd do Betlejem, ale nic dziwnego, trudno znaleźć drugiego tak dobrego lekarza. Przede wszystkim profesjonalne podejście, bardzo życzliwa i sympatyczna osoba. Polecam zdecydowanie!

  • E
   Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny telefon:Usługa: jest ich kilka

   Pani Doktor z powołania- Anioł. Ta 5 w ocenie to kropla w morzu. Życzliwa, pomocna, miła, wszystko tłumaczy, bada leczy szuka przyczyny. Nie ma żadnego stresu czy to w szpitalu czy w gabinecie. Najlepsza ginekolog w mieście.
   Super kobieta lekarz. ????????????????

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu