Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (16)

Ogólna ocena

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Wiesława Zofia Pudzianowska konsultacja neurochirurgiczna

  Gorąco polecam Panią Doktor !!Pełna empatii,cierpliwie i zrozumiale wyjaśniła,na czym polega mój problem z kręgosłupem,wnikliwie przeanalizowała wyniki rezonansu.Bardzo dziękuję i jeszcze raz-gorąco polecam !!

  I
  Profil zweryfikowany
  dr hab. n. med. Jerzy Reymond Inny

  Specjalista o wysokich kwalifikacjach i profesjonalizmie, który posiada umiejętności praktyczne, wiedzę i empatię potrzebną do zapewnienia pacjentom najlepszej opieki. Zawsze pomocny w kwestiach związanych ze zdrowiem jamy ustnej i w podejmowaniu decyzji dotyczących leczenia. Szczerze polecam!

  M
  Profil zweryfikowany
  Katarzyna Cibor-Stępień Inny

  Niestety Pani Katarzyna po zadaniu pytania co mi dolega, szybko przerwała wypowiedź. Kiedy już miała zacząć badać oko zapytała „które to oko?” mimo, że powiedziałam to na początku. Mało sympatyczna, na pytania odpowiadała z niechęcią. Stwierdziła ciśnienie oka, nie mierząc go. Wizyta potrwała kilka minut, a o przebiegu leczenia nie poinformowała tylko dała wypis, na którym były zawarte informacje na ten temat.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  M
  Profil zweryfikowany
  Katarzyna Cibor-Stępień Inny

  Wizyta odbyła się poprawnie. Liczyłam na większą empatię dla dziecka, ale diagnostyka została przeprowadzona pomyślnie.


  O
  Profil zweryfikowany
  Katarzyna Cibor-Stępień Inny

  Niestety, od początku wizyty Pani doktor była bardzo niemiła, traktowała mnie z góry, zero empatii dla cierpiącej osoby. Mimo, że przyszłam z bardzo silnym bólem i zaczerwienieniem oczy, dostałam... ulotkę reklamującą krople nawilżające!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Wiesława Zofia Pudzianowska konsultacja neurochirurgiczna

  Wspaniała lekarka, która cierpliwie tłumaczy na czym polega choroba, ale przede wszystkim bardzo skuteczna, dziękuję za poprowadzenie mnie w tym trudnym czasie.


  Z
  Profil zweryfikowany
  lek. Wiesława Zofia Pudzianowska konsultacja neurochirurgiczna

  Z całego serca polecam Panią doktor - uważam, że jest rzeczowym i kompetentnym specjalistą, dla którego najważniejsze jest zdrowie Pacjenta. Po bardzo szczegółowej analizie i odpowiedzi na wiele moich pytań wspólnie wybrałyśmy metodę leczenia, która była dla mnie najlepsza. Pani Doktor podniosła mnie na duchu, zmotywowała do działania i zapewniła, że wszystko będzie dobrze. I jest. Oby więcej takich lekarzy. Dziękuję i pozdrawiam.


  I
  Profil zweryfikowany
  Radomski Szpital Specjalistyczny im. Dr Tytusa Chałubińskiego Inny

  Jeden z lepszych o ile nie najlepszy lekarz w szeroko zakrojonej okolicy. Kompetencje z górnej półki, a przy tym skromność i rzetelność. Panie Doktorze spokojnie może Pan ubiegać się o tytuł lekarza roku (tego, poprzednich lat i przyszłych) Serdeczne pozdrowienia z Iłży.


  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Wiesława Zofia Pudzianowska Inny

  Lekarz bez empatii, bez indywidualnego podejścia do pacjenta dla którego najważniejsze być powinno dobro pacjenta , a nie procedury . Jako pacjent z naczyniakiem zgłosiłem sie z doskwierającymi uporczywymi bólami I zawrotami głowy,Które nasiliły sie od chwili kiedy zmuszony jestem od kilku miesięcy pracować w maseczce po 8-12 godzin dziennie . Pani doktor uznała , ze to żaden problem i nie widzi wskazań do tego aby jakkolwiek pomoc czy choćby skierować na dalsze badania . Po 3 miesięcznym czekaniu zostałem Ponownie oddelegowany do lekarza pierwszego kontaktu po kolejne skierowanie do neurologa, aby ten zlecił badania kontrolne , które mam na stałe w zaleceniach . Zostałem pozostawiony z problemem i dolegliwościami .Nie polecam

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  lek. Wiesława Zofia Pudzianowska

  Drogi Pacjencie. Zawsze i do każdego Pacjenta podchodzę indywidualnie, a pomoc Pacjentom jest dla mnie kwestią priorytetową. Jako lekarz z wieloletnim doświadczeniem wiem, jak należy postąpić z Pacjentem, który ma naczyniaka, a w dodatku skarży się na wskazane przez Pana dolegliwości. Nigdy nie uznaję, że taki problem "to nie problem" oraz, że objawy opisane przez Pana nie są wskazaniem do tego "aby jakkolwiek pomóc". Być może miał Pan inne oczekiwania w stosunku do wizyty, natomiast zapewniam Pana, że jako lekarz wskazałam najsłuszniejsze z mojego punktu widzenia zalecenia, które miały na celu możliwie najszybszy powrót do pełni zdrowia. Pozdrawiam. WP.


  R
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Izabela Lewandowska-Andruszuk Inny

  Można być lekarzem, ale miernym człowiekiem, ale można też być dobrym człowiekiem i dodatkowo lekarzem. Tak jest w tym przypadku :-). Dziękuję Pani Doktor tysięczny raz za bezinteresowną pomoc w szpitalu. Leżałam z uciekającymi wodami i krwiakiem po amiopunkcji (ze skierowania innego lekarza, którego najwyraźniej wzięcie odpowiedzialności za tę sytuację - przerosło). I mimo, że historia nie ma happy endu :-(, będę do końca życia wdzięczna pani Doktor, że była przy mnie w tym ciężkim dla mnie okresie. Gdybym mogłabym cofnąć czas, tylko z nią odbyłabym tę 9-miesięczną podróż. Jeśli już to wiecie, jesteście szczęściarami. Trzymam za Was kciuki :-).


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Tochtermana 1, 26-610 Radom Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania