Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Radomski Szpital Specjalistyczny im. Dr Tytusa Chałubińskiego

Tochtermana 1

26-610 , Radom , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wiesława Zofia Pudzianowska konsultacja neurochirurgiczna

  Wspaniała lekarka, która cierpliwie tłumaczy na czym polega choroba, ale przede wszystkim bardzo skuteczna, dziękuję za poprowadzenie mnie w tym trudnym czasie.


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wiesława Zofia Pudzianowska konsultacja neurochirurgiczna

  Z całego serca polecam Panią doktor - uważam, że jest rzeczowym i kompetentnym specjalistą, dla którego najważniejsze jest zdrowie Pacjenta. Po bardzo szczegółowej analizie i odpowiedzi na wiele moich pytań wspólnie wybrałyśmy metodę leczenia, która była dla mnie najlepsza. Pani Doktor podniosła mnie na duchu, zmotywowała do działania i zapewniła, że wszystko będzie dobrze. I jest. Oby więcej takich lekarzy. Dziękuję i pozdrawiam.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Hubert Kazubiński Inny

  Jeden z lepszych o ile nie najlepszy lekarz w szeroko zakrojonej okolicy. Kompetencje z górnej półki, a przy tym skromność i rzetelność. Panie Doktorze spokojnie może Pan ubiegać się o tytuł lekarza roku (tego, poprzednich lat i przyszłych) Serdeczne pozdrowienia z Iłży.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wiesława Zofia Pudzianowska Inny

  Lekarz bez empatii, bez indywidualnego podejścia do pacjenta dla którego najważniejsze być powinno dobro pacjenta , a nie procedury . Jako pacjent z naczyniakiem zgłosiłem sie z doskwierającymi uporczywymi bólami I zawrotami głowy,Które nasiliły sie od chwili kiedy zmuszony jestem od kilku miesięcy pracować w maseczce po 8-12 godzin dziennie . Pani doktor uznała , ze to żaden problem i nie widzi wskazań do tego aby jakkolwiek pomoc czy choćby skierować na dalsze badania . Po 3 miesięcznym czekaniu zostałem Ponownie oddelegowany do lekarza pierwszego kontaktu po kolejne skierowanie do neurologa, aby ten zlecił badania kontrolne , które mam na stałe w zaleceniach . Zostałem pozostawiony z problemem i dolegliwościami .Nie polecam

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  lek. Wiesława Zofia Pudzianowska

  Drogi Pacjencie. Zawsze i do każdego Pacjenta podchodzę indywidualnie, a pomoc Pacjentom jest dla mnie kwestią priorytetową. Jako lekarz z wieloletnim doświadczeniem wiem, jak należy postąpić z Pacjentem, który ma naczyniaka, a w dodatku skarży się na wskazane przez Pana dolegliwości. Nigdy nie uznaję, że taki problem "to nie problem" oraz, że objawy opisane przez Pana nie są wskazaniem do tego "aby jakkolwiek pomóc". Być może miał Pan inne oczekiwania w stosunku do wizyty, natomiast zapewniam Pana, że jako lekarz wskazałam najsłuszniejsze z mojego punktu widzenia zalecenia, które miały na celu możliwie najszybszy powrót do pełni zdrowia. Pozdrawiam. WP.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Izabela Lewandowska-Andruszuk Inny

  Można być lekarzem, ale miernym człowiekiem, ale można też być dobrym człowiekiem i dodatkowo lekarzem. Tak jest w tym przypadku :-). Dziękuję Pani Doktor tysięczny raz za bezinteresowną pomoc w szpitalu. Leżałam z uciekającymi wodami i krwiakiem po amiopunkcji (ze skierowania innego lekarza, którego najwyraźniej wzięcie odpowiedzialności za tę sytuację - przerosło). I mimo, że historia nie ma happy endu :-(, będę do końca życia wdzięczna pani Doktor, że była przy mnie w tym ciężkim dla mnie okresie. Gdybym mogłabym cofnąć czas, tylko z nią odbyłabym tę 9-miesięczną podróż. Jeśli już to wiecie, jesteście szczęściarami. Trzymam za Was kciuki :-).


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Burski

  Trafiłam do szpitala na Tohtermana z zapaleniem płuc. Leżałam na oddziale Wewnętrznym, zarażono mnie bakteria Clastrydium.Zmieniano mi leki po których bardzo źle się czułam .Na porannej wizycie w 9 dniu mojego pobytu w szpitalu zapytałam pana Ordynatora Burskiego kiedy wyjdę ze szpitala i dlaczego tak źle się czuje po tych lekach i jestem bardzo osłabiona przez ta bakterie .Ordynator Burski podniósł głos i odpowiedział ze mogę się wypisac na własne zadanie jeśli nie odpowida mi leczenie i żebym się uspokoiła bo wyślę mnie do Krychnowic. Natychmiast po wizycie wypisałam się na własne zadanie. Zdecydowanie odradzam dr Jacka Burski ego.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Hubert Kazubiński operacja stawu kolanowego

  Najlepszy lekarz! Ma ogromną wiedzę oraz bardzo dużo cierpliwości do pacjentów. Zawsze są do Niego bardzo duże kolejki. Do każdego podchodzi z pełnym profesjonalizmem i wyrozumiałością. Tylko dzięki jego fachowemu podejściu do mojej kontuzji mogę na nowo zacząć żyć jak przed wypadkiem. Polecam!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Izabela Lewandowska-Andruszuk

  Pani dr zszywała mnie po porodzie siłami natury. Pełen profesjonalizm, empatia i przy tym poczucie humoru. Pozdrawiam Panią serdecznie i dziękuję za szycie i pomoc przy porodzie. Polecam!


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Grzegorz Szczęśniak konsultacja chirurgiczna

  Lekarz bardzo miły i poświęca dużo czasu pacjentowi. Dokladnie wyjasnil iz podczas operacji usunie fragment jelita grubego wraz z naciekiem(ktory wg.wynikow badan najprawdopodobniej byl naciekiem nowotworowym , z wyniku kolonoskopii byla dysplazja duzego stopnia)oraz oczyści ropien okolokatniczy.Wykonał operację mojemu mężowi i powiadomił nas ze nie byl to naciek nowotworowy i wystarczylo tylko oczyścić ropień, jednak po kilku miesiącach okazało się że u męża jest już zaawansowany nowotwór .

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  dr n. med. Grzegorz Szczęśniak

  Dzień dobry,

  Z tego co Pani pisze wynika że u pacjenta był ropień okołokątniczy lub zaotrzewnowy po stronie prawej współistniejący z nowotworem, nie wiem czy został usunięty wyrostek lub pobrany inny materiał do badania hist-pat czy nie, gdyż nie znam danych pacjenta. Jesli był to dalsze postepowanie jest uzależnione od tego co było napisane w wyniku pooperacyjnym.

  Podczas zabiegu który wykonywałem stan faktyczny wygladał na typowy ropień i naciek zapalny jelita towarzyszący ropniowi. Zwykle w tej sytuacji zaleca się kontrolę kolonoskopię i TK za 3-6 miesięcy.

  Przepraszam Panią i przede wszystkim Pani męża że doszło do opóźnienia w diagnostyce choroby.

  Życzę siły i zdrowia do walki z chorobą

  Z wyrazami szacunku

  Dr med. Grzegorz Szczęśniak


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Grzegorz Szczęśniak

  Doktor godny polecenia, kompetentny, życzliwy, opanowany. Podejście lekarza sprawia, że nie czujemy lęku przed tym co nas czeka. W moim przypadku wszystko przebiegało bardzo sprawnie: wizyta, badania i zabieg. Opieka po zabiegu również na wysokim poziomie. Dziś - trzy miesiące po wszystkim w dalszym ciągu cieszę się życiem. Jeszcze raz dziękuję bardzo Panie Doktorze!
  Pozdrawiam. Pacjentka z Pruszkowa.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania