PTiR - Pracownia Terapii i Rozwoju

(15 opinii)

Pracownia Terapii i Rozwoju istnieje od 2017 r. Stworzyły ją Ewelina Zamojtuk - pedagog, psycholog, terapeuta, trener oraz Magdalena Maj - pedagog, logopeda, surdologopeda. Obecnie zespół tworzą d... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

PTiR - Pracownia Terapii i Rozwoju

ul. Krakowska 5 lok. 201

15-875 , Białystok , podlaskie

Pokaż dane kontaktowe +48 737...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

PTiR - Pracownia Terapii i Rozwoju

Konsultacja online

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Pracownia Terapii i Rozwoju istnieje od 2017 r. Stworzyły ją Ewelina Zamojtuk - pedagog, psycholog, terapeuta, trener oraz Magdalena Maj - pedagog, logopeda, surdologopeda.

Obecnie zespół tworzą doświadczeni i wykształceni pedagodzy, psychologowie, mediatorzy, logopedzi i surdologopedzi; jednym słowem: ludzie, dla których praca z drugim człowiekiem jest pasją. Zespół stale się doszkala oraz poddaje inter- i superwizjom.

PTiR to miejsce dla tych osób, które chcą lepiej rozumieć siebie i innych, funkcjonować w zgodzie z sobą w otoczeniu, znaleźć użyteczne rozwiązania na pojawiające się w ich życiu trudności. Praca terapeutyczna odbywa się w oparciu o metodę Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR z ang. BSFT - Brief Solution Focused Therapy), koncentrując się na zasobach oraz możliwościach klienta.

W pracy terapeutycznej z dziećmi, nastolatkami i młodzieżą kładziemy nacisk na pracę z całą rodziną, nie tylko z dzieckiem. Niezwykle ważna jest dla nas zarówno perpsektywa rodzica/opiekuna, jak również ich dziecka. Obok metod TSR wykorzystujemy metodę Kid's Skills, elementy terapii poznawczo-behawioralnej.

W naszej pracy terapeutycznej stosujemy zasady:
1. Jeśli coś się nie zepsuło - nie naprawiaj,
2. Jeśli coś działa - rób tego więcej,
3. Jeśli coś nie działa, rób coś innego.

Spotkania zarówno z dziećmi, nastolatkami, młodzieżą, jak i osobami dorosłymi odbywają się z szacunkiem do ich gotowości i tempa pracy w oparciu o standardy Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (PTP) oraz Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR).

Pracownia jest również miejscem, w którym diagnozujemy i pracujemy z dziećmi z trudnościami przetwarzania słuchowego (diagnostyka oraz terapia Neuroflow), z zaburzeniami mowy przy wykorzystaniu m.in. terapii miofunkcjonalnej, metody krakowskiej, technik logopedycznych i surdologopedycznych.
Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie ptir.pl oraz pod numerem telefonu 737184405.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Poradnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Paulina Bińczak konsultacja neurologopedyczna dzieci

  Bardzo miła wizyta, super podejście do dzieci, syn zbadany i obawy wyjaśnione, same konkrety polecam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agnieszka Mejsak Konsultacja psychologiczna (dorośli)

  Całym sercem polecam Panią Agnieszkę! Takiej osoby brakowało na mojej życiowej drodze. Jestem dopiero po dwóch wizytach, ale już widzę pozytywne ich efekty. Nareszcie czuję się wysłuchana, zrozumiana i gotowa do działania :)


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Paulina Bińczak konsultacja neurologopedyczna dzieci

  Byliśmy z synem wczoraj na wizycie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zaangażowania jakim Pani nas obdarzyła. Zainteresowanie problemem, bardzo szczegółowy wywiad o dziecku i otoczeniu z pewnością pomogły w określeniu problemu. Dodatkowo dostaliśmy zalecenia w mailu co znacznie ułatwia ich przestrzeganie bo informacji z wizyty było dużo :). Mamy nadzieję że juz niedługo bedziemy widzieć postępy w mowie naszego synka.

  mgr Paulina Bińczak

  Bardzo dziękuję :)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Agnieszka Mejsak Konsultacja psychologiczna (dorośli)

  Serdecznie polecam Panią Agnieszkę. Jest ciepłą i przyjaźnie nastawioną osobą, nie ocenia. Spotkanie uważam, za bardzo udane, tym bardziej iż była to moja pierwsza wizyta.

  mgr Agnieszka Mejsak

  Bardzo dziękuję za opinię !


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Ewelina Zamojtuk Konsultacja psychologiczna (dorośli)

  Jestem bardzo zadowolona z podjęcia terapii u Pani Eweliny. Terapia pomogła mi przejść przez trudny okres, pozwoliła spojrzeć inaczej na samą siebie i odkryć w sobie siłę. Pani Ewelina jest bardzo sympatyczną i ciepłą osobą, widać jej zaangażowanie w pomoc innym. W trakcie spotkań czułam się bezpiecznie i swobodnie. Bardzo polecam i w razie potrzeby sama chętnie skorzystam ponownie :-)


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Diana Sumbo-Sawicka

  Polecam Panią Dianę. Bardzo miła osoba i z uwagą wysłuchuje każdą osobę. Zaproponowane leczenie jest adekwatne i odpowiednie do problemu.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agnieszka Mejsak

  Pani Agnieszka jest psychologiem doskonałym. Bardzo, bardzo dziękuję za ciepło, za słuchanie ze zrozumieniem, za przejrzyste wyjaśnienia powodów moich problemów.

  mgr Agnieszka Mejsak

  Bardzo dziękuję za te miłe słowa!


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agnieszka Mejsak

  Po kilku nieudanych próbach szukania pomocy u psychologa, w końcu trafiłam na właściwą osobę. Uważność, dociekliwość, autentyczna chęć pomocy i co najważniejsze skuteczność - tak mogę opisać panią Agnieszkę. Polecam.

  mgr Agnieszka Mejsak

  Serdecznie dziękuję za opinię!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Magdalena Maj konsultacja logopedyczna

  Bardzo przyjazna atmosfera.Profesjonalne podejście do pacjenta Zostaliśmy wysłuchani i otrzymaliśmy konkretną odpowiedz.Polecam.

  mgr Magdalena Maj

  Dziękuję


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agnieszka Mejsak

  To była moja pierwsza wizyta u psychologa i jestem pozytywnie zaskoczona. Bardzo przyjazna atmosfera, czuje się wysłuchana i zrozumiana. Dostałam cenne rady pomagające rozwiązać mój problem .Polecam !


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania