O nas

Ogólnopolska Sieć Klinik Psychologiczno-Psychiatrycznych PsychoMedic.pl jest wysokospecjalistycznym zespołem ekspertów w dziedzinie zdrowia psychicznego. Zespół tworzą Profesorowie psychiatrzy - Kierownicy najbardziej prestiżowych Klinik Psychiatrycznych w Polsce oraz Ordynatorzy oddziałów psychiatrycznych, uznani psychiatrzy i psychoterapeuci kliniczni. Działamy w oparciu o model Evidence Informed Practice, ponieważ jesteśmy praktykami pracującymi również naukowo w projektach badawczych odnośnie najnowszych metod leczenia trudności natury psychicznej.
Pracujemy stacjonarnie w największych miastach w Polsce oraz online - video i telefoniczne konsultacje.
Świadczymy usługi z zakresu leczenia depresji, zaburzeń odżywiania się, zaburzeń nerwicowych i lękowych, zaburzeń seksualnych, uzależnień, zaburzeń psychotycznych, zaburzeń osobowości, zaburzeń snu, pomagamy w budowaniu związku/miłości. Praca z psychoterapeutą i coachem pomoże również w rozwoju Twojego potencjału – lepszym planowaniu, osiąganiu celów, efektywnym działaniu, bardziej satysfakcjonującej współpracy z ludźmi oraz rozwinie Twoje umiejętności tworzenia bliskich relacji. Naszym celem jest stworzenie wszechstronnej pomocy dla naszych pacjentów.
Pomagamy kompleksowo. Jeśli w czasie leczenia będzie potrzebna konsultacja innego specjalisty, nie musisz się martwić, gdzie znaleźć takiego, któremu możesz zaufać. Przyjmuje on w PsychoMedic.pl.
Publikujmy materiały psychoedukacyjjne oraz praktyczne porady wspierające leczenie na stronie poradni w zakładce Blog oraz w rubryce Specjalista poleca. Tworzymy filmy psychoedukacyjne, oraz udzielamy wywiadów w mediach. Gdy szukasz psychologa w Łodzi lub psychoterapię w Łodzi to my jesteśmy najlepszym wyborem. Dokładamy wszelkich starań abyś, w naszej Poradni poczuł się komfortowo, dbamy o atmosferę akceptacji, zrozumienia, życzliwości. Dyskrecja jest dla nas bardzo ważna.
Nasi specjaliści są nie tylko fachowcami w swojej dziedzinie, ale również pasjonatami, autentycznie zaangażowanymi w sprawy swoich pacjentów. Nadaje to szczególny charakter Poradni PsychoMedic.pl. Dbamy również o czas naszych pacjentów. Wizyty odbywają się punktualnie, abyś nie musiał spędzać swojego czasu na oczekiwaniu. Nasi psychiatrzy współpracują ze szpitalami i instytutami psychiatrycznymi na terenie całej Polski. Jeśli Twoje trudności wymagają hospitalizacji, wiedzą gdzie Cię pokierować, abyś uzyskał najlepszą pomoc. Znają specyfikę leczenia w tych ośrodkach ze swojego własnego doświadczenia pracy w różnych szpitalach. Dlatego większość naszych pacjentów/klientów przychodzi do nas z polecenia, co jest najlepszą dla nas rekomendacją! Zapewniamy najwyższą jakoś usług i gwarantujemy bardzo dobrze przygotowany oraz wykwalifikowany personel. Zapraszamy do umówienia wizyty z psychologiem lub psychiatrą PsychoMedic.pl.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Wypisywanie recept na leki (w tym refundowanych)
 • Wystawianie zwolnień lekarskich ZUS ZLA (L4)
 • Wystawianie zaświadczeń lekarskich
 • Opinie psychologiczne
 • Opinie psychiatryczne
 • Waga
 • Stetoskop
 • Kozetka
Dowiedz się więcej
Języki
 • Polski
 • Angielski
 • Rosyjski
 • Ukraiński
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (983)

Ogólna ocena

  D
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Waldemar Kryszkowski konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Polecam Pana Doktora! Zaangażowany, wysłucha i dokładnie wyjaśni wszelkie wątpliwości.

  T
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Waldemar Kryszkowski Inny

  Świetnie indywidualne podejście, zrozumienie. No i pyszne cukierki. Dzięki za pomoc i zaangażowanie.

  I
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Rafał Harmazy Konsultacja psychiatryczna online (kolejna wizyta)

  Najlepszy lekarz jakiego miałam okazje spotkać
  Zawsze wysłucha jak nikt inny
  Polecam każdemu


  B
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Rafał Harmazy konsultacja psychiatryczna online (pierwsza wizyta)

  Od Tego lekarza, aż biję empatia i profesjonalizmem, co w tej dziedzinie jest bardzo ważne dla nas pacjentów. Z całego serca dziękuję i polecam.


  E
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Anna Sieradzka konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Byłam na dwóch wizytach w Łodzi, ale szybko zmieniłam lekarza ze względu na podejście do mnie. Z pozytywów, muszę przyznać, że pani doktor jako jedna z nielicznych przeprowadziła szczegółowy wywiad. Zleciła też badania i wgląd do dokumentacji medycznej (niestety dopiero na drugiej wizycie). Nie wynagradza to jednak pewnych sytuacji przemocowych, których nie zamierzam akceptować w miejscu, do którego przyszłam po pomoc.
  Ogólnie czułam się zdominowana i lekceważona. Pani podważała i umniejszała moje odczucia. Potrafiła wykpiwać moje oceny sytuacji. Uśmieszki nie są chyba adekwatną reakcją na emocjonalne wyznania. Dwa razy musiałam poprawiać jej notatki w sprawie objawów. Ignorowała zgłaszane przeze mnie skutki uboczne w trakcie stosowania leku, po którym czułam się tylko gorzej, a efektu terapeutycznego nie było. Odpowiedzią był m.in jeszcze jeden lek, którego celu przepisania nie wyjaśniła. Nie wiem też skąd w diagnozie pojawiła się depresja, wykluczona przez innego lekarza.


  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr Paula Krysiak konsultacja psychiatryczna online (pierwsza wizyta)

  Miła sympatyczna atmosfera
  Na pewno tu wrócę
  Jak najbardziej polecam


  T
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Anna Sieradzka konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Bardzo polecam. Świetny specjalista. Leczę się u Pani doktor od dłuższego czasu. Zawsze otrzymuję dokładne wyjaśnienia na temat dalszego procesu leczenia. Pełne zaangażowanie i bardzo przyjazne nastawienie.


  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr Paula Krysiak konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Pani Doktor, jednym słowem super!
  Komunikacja,zrozumienie,diagnoza,leczenie super!
  Strzał w 10z leczeniem - Pani dr spojrzała nie tylko na problem z którym do niej przyszłam ale przeanalizowała moje inne leki jakie biorę tak żeby nie wchodziły reakcje.
  Z całego serca POLECAM!


  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Katarzyna Sowińska Konsultacja psychiatryczna online (kolejna wizyta)

  Leczę się psychiatrycznie od ponad dwóch lat. Od około pół roku korzystam z pomocy Pani Doktor i muszę przyznać, że jest to czas pełen pozytywnych zmian.

  Pani Doktor cechuje się prawdziwym zaangażowaniem w proces leczenia. Z jej pomocą udało mi się nie tylko zmniejszyć ilość przyjmowanych leków, ale także poczuć znaczącą poprawę w moim ogólnym samopoczuciu.

  Sposób komunikacji Pani Doktor jest jasny i empatyczny, co znacząco ułatwia proces terapeutyczny.
  Co ważne Panią Doktor cechuje wysoka etyka zawodowa, umiejętność słuchania i zrozumienia, elastyczność w doborze metody leczenia, a także cierpliwość i otwartość na pacjenta.

  Polecam Panią Doktor każdemu. Jestem przekonana, że tak jak ja, również inni pacjenci będą mogli doświadczyć zmian na lepsze dzięki jej wsparciu :)


  D
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Waldemar Kryszkowski konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Pań Doktor jest bardzo miłym i życzliwym lekarzem. Profesjonalista i osoba empatyczna. Polecam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania