Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Zdrowia

Kościuszki 18

23-400, Biłgoraj, lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Zdzisław Aleksandrowicz

  Chirurg, Urolog, lek.

  • T

   Nie zgadzam się z powyższymi opiniami. Działania tego lekarza zweryfikowaliśmy z innym lekarzem, który tym razem był miał tytuł doktora nauk medycznych i po późniejszym rozwoju wydarzeń okazało się, że to była dobra decyzja. Oto moje zastrzeżenia. W przypadku podejrzenia raka prostaty lekarz wykonał tylko część ze standardowych procedur diagnostycznych: ocenił "dotykowo" gruczoł. Opinia była taka, że raczej nic się nie dzieje bo nic nie czuje. Natomiast zostaliśmy później poinformowani, że guz jest wyczuwalny dopiero po ok. 10 latach obecności raka. Czujności p. doktora nie wzbudziło także wysokie PSA. Nie zlecił on też badania na tomografie rentgenowskim (co jest w takich sytuacjach standardową procedurą gdy nawet USG nie pokazuje zmian nowotworowych). Nie przygotował także opinii TRUST, którą miał obowiązek przygotować.
   Generalnie - sugeruję, abyście tego człowieka omijali. To typowy lekarz, który tak prowadzi pacjenta by odwiedzał go jak najczęściej w prywatnej praktyce a nie stosuje standardowych procedur diagnostycznych by jak najszybciej określić źródło problemu. Proponuję pójść do kogo innego.

   Pozdrawiam.

  • G

   Ma to co kazdy lekarz miec powinien-POWOLANIE.Pelny PROFESJONALIZM.POLECAM
   ```
   Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
   ```

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Maria Kurowska

  Endokrynolog, Internista, Hematolog,

  • P

   Pani doktor M. Kurowska jest przede wszystkim człowiekiem bezinteresownie rozumiejącym potrzeby i problemy ludzi, którzy zwracają się do niej z pomocą. Na własnym przykładzie jestem w stanie powiedzieć, że nigdy dotąd nie zostałem tak przyjęty do szpitala, objęty zainteresowaniem lekarzy i szerokim spektrum diagnostyki. Wszystko to za sprawą doktor Kurowskiej i to wszystko zupełnie bezinteresownie, a jedynie w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie pacjenta. Ludzie jeśli macie problemy natury endokrynologicznej to lepiej nie można trafić. Ta Pani Doktor, to dusza człowiek a nade wszystko fachowiec w swojej dziedzinie.

  • M

   M.F Pani doktor jest jednym z najlepszych specjalistów w dziedzinie endokrynologii.Ciepła ,życzliwa dla pacjentów.Jednym słowem lekarz z prawdziwego powołania .A o takich coraz trudniej. Wdzięczna pacjentka

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania