Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Ursus

Wiosny Ludów 77, Ursus

02-495, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Andrzej Bartoszewski

  Ginekolog, lek.

  • P

   Doktor Bartoszewski to jedyny lekarz od którego nie usłyszałam "boli Cię, bo taka jest Twoja uroda". Skutecznie zdiagnozował i wyleczył problem. Odwiedzam doktora w dwóch przychodniach. Mimo wielu pacjentek, zawsze pamięta szczegóły mojej choroby i jej przebieg. Ufam doktorowi w 100 % i uwielbiam - wyjątkowe poczucie humoru doktora, potrafi rozładować okropny stres związany z wizytami.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne "Saska Kępa" Specjalistyka i POZUsługa: rutynowe kontrole, nadżerka

   Jestem pacjentką Pana Doktora od 2-3 lat i jestem bardzo zadowolona z opieki medycznej. Pan Doktor w moim odczuciu jest kompetentny, zaangażowany, w razie potrzeby na miejscu wykonuje usg, pamięta swoje pacjentki. Czuwa medyczne nad całokształtem zdrowia, doradzi. Dba o regularne wykonywanie cytologii. Wyłączył mi skutecznie nadżerkę. Ja osobiście bardzo lubię poczucie humoru Pana Doktora, nie jest niestosowne, jest pozytywne. Nie stresuję się wizytami lekarskimi, zamierzam dalej chodzić do Pana Doktora. Jak z prowadzeniem ciąży jeszcze nie wiem, kiedyś może zaaktualizuję tą opinię :) pozdrawiam serdecznie

  Zobacz wszystkie opinie (40) o tym lekarzu


 • Łukasz Ostrowski

  Radiolog, Diagnostyk, lek.

  • Lokalizacja: Centrum Medicover - WarszawaUsługa: USG piersi

   Ogromna wiedza, empatia, dokładność. Lekarz do którego z pełnym zaufaniem można iść. Wszystko wyjaśnił, opowiedział jakiś są następne kroki. Polecam i uważam, że tacy lekarze to skarb.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medicover - Warszawa

   Wspaniały diagnosta, cierpliwy, szanujący pacjenta, odpowiada na wszystkie pytania, dokładnie omawia przeprowadzone badanie. Byłam u Pana Doktora kilka razy i zawsze byłam zadowolona z wizyty.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu