Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Zobacz więcej

Adres

Przychodnia Specjalistyczno-Rehabilitacyjna PULSANTIS Sp. z o.o.
Ostrowskiego 3, 53-238 Wrocław
Przychodnia Specjalistyczno-Rehabilitacyjna PULSANTIS Sp. z o.o. logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (35)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Paweł Suwała konsultacja laryngologiczna

  Polecam. Pan Doktor jest spokojną i zrównoważoną osobą. Słucha pacjenta (w tym wypadku moich synów) oraz mnie (rodzica). Zadaje pytania kiedy potrzebuje dowiedzieć się czegoś szczegółowo. Odpowiada na każde zadane pytanie. Leczę synów chorujących na wysiękowe zapalenie uszu i to co podoba mi się najbardziej to leczenie - dopasowane do jednostki chorobowej oraz pokazanie ścieżki leczenia. Wiemy dokładnie co musi się stać żeby podjęć decyzję o zabiegu (w naszym wypadku drenaż uszu) oraz jak działać w takiej sytuacji.

  Pan Doktor przyjmuje na NFZ w przychodni Pulstantis. Nie ma opóźnień. Gabinet badania
  Słuchu jest tuż obok gabinetu, w którym przyjmuje. To co można zrobić na fundusz robi się od ręki na miejscu. Terminy nie są bardzo odległe.

  T
  Profil zweryfikowany
  Marcin Murmyło Konsultacja pulmonologiczna

  Byłem dzisiaj na czwartej wizycie kontrolnej po zabiegu wykonanym w zeszłym roku. Pan Doktor zlecił wpierw m.in. badanie RTG, a następnie badania TK. Wszystkie wyniki badań dokładnie analizował na kolejnych wizytach oraz rzeczowo mi je wyjaśniał. Wszystkie wizyty odbywały się w miłej i spokojnej atmosferze. Polecam Pana Doktora pacjentom poszukującym dobrego pulmonologa.

  Marcin Murmyło

  Bardzo dziękuję za opinię, pozdrawiam!

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Marcin Malcewicz konsultacja ortopedyczna

  Pan doktor spytał z czym przyszłam, powiedziałam że bark mnie boli. Dałam prześwietlenie z opisem ale pan doktor nawet nie spojrzał i nie przeczytał opisu. Podszedł do mnie, dotknął barku przez sweter, poruszył ręką i stwierdził że mam zwyrodnienie i w tym wieku to normalne.
  Przepisał tabletki których nie mogę brać.
  W opisie mam cechy uszkodzenia stożka rotatorów między innymi .
  Nie jestem zadowolona z wizyty.
  Nie polecam tego lekarza.

  T
  Profil zweryfikowany
  Marcin Murmyło Inny

  Lekarz wyjątkowo mało empatyczny. Jakby był wkurzony na cały świat, że leczy ludzi. Każdy miewa złe dni, ale jak się pracuje z ludźmi, to lepiej jest zostawiać swoje humory w domu. Lekarz nie kontroluje czasu. Ponad GODZINA opóźnienia! Później pan doktor zaczął przyjmować pacjentów na łeb na szyję. Zapewne, żeby wyjść o swoim czasie z placówki. Przez to wszystko, zostały zrobione błędy w receptach, co wymagało powtórnej wizyty w placówce. Swoje błędy pan doktor poprawiał je z wielkimi pretensjami.

  Żal.

  Marcin Murmyło

  Dziękuję za opinie. Oczywiście w sprawie empatii i błędów zawsze można coś zrobić coś lepiej, choć jak widać Pana opinia jest odosobiona. Co do czasu przyjęć - przykro mi, ale będą sie one zdarzać. Zamiast pracy pod dyktando zegarka, wybieram pracę pod dyktando zdrowia moich pacjentów, którym staram się zapewnić szybką i kompleksową opiekę, dlatego są tutaj najszybsze terminy przyjęć na NFZ, wracający z TK nie czekają z przyjęciem miesięc na powrót z wynikiem, pierwszorazowi już na pierwszej wizycie mają wykonywane badania i oceniane, uprawnieni i pogotowie przyjmowani są bez kolejki etc. Oczywiście, jeśli bardziej zależy Panu na czasie, ja to rozumiem, ale proszę zrozumieć też mnie. Pozdrawiam

  K
  Profil zweryfikowany
  Marcin Murmyło konsultacja pulmonologiczna + spirometria

  Lekarz przyjaznie nastawiony do pacjenta. Kulturalny, sympatyczny i rzeczowy. Konkretny i zdyscyplinowany. Wywiad i zlecone od reki badania daly mozliwosc postawienia od razu diagnozy. Polecam

  Marcin Murmyło

  Bardzo dziękuję, bardzo poprawiła mi Pani nastrój dzisiaj

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Hanna Konieczna Inny

  Pani Doktor konsultuje nam syna jako lekarz rehabilitacji. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tych wizyt, ponieważ moje uwagi, wątpliwości są zawsze wyjaśnione. Otrzymaliśmy też skierowania na terapię. Podpytuję czasami o kwestie bardziej pediatryczne, Pani Doktor zawsze cierpliwie odpowiada na pytania. Ma też dobre podejście do dzieci, nie robi nic na siłę, badanie odbywa się w atmosferze szacunku dla dziecka. Pani Doktor jest też w kontakcie z terapeutami z ośrodka i doskonale kojarzy pacjentów, dzięki czemu łatwiej dopasować jej terapię dla dzieci. Wizyta trwa odpowiednio długo, Pani Doktor nie śpieszy się, wszystko robi dokładnie. Bardzo dziękuję za dotychczasowe konsultację, są u nas efekty.

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Anna Jarosz konsultacja fizjoterapeutyczna

  Bardzo polecam Panią Anię. Pani Ania była trzecim fizjoterapeutą naszego syna, wcześniej nasz syn nie bardzo chciał ćwiczyć. Pani Ania ma bardzo dobre podejście do dzieci, jest bardzo ciepłą osobą. Sporo mi podpowiedziała jako mamie. Efekty współpracy były szybko widoczne, u syna był problem z asymetrią, obniżonym napięciem mięśniowym i słabym brzuszkiem. Syn niecierpliwie czeka pod gabinetem, lubi te zajęcia. Pani Ania pomogła nam również w trudnościach z integracją sensoryczną. Mamy do Pani Ani pełne zaufanie, nasze drugie dziecko również z nią skonsultujemy. Widać u Pani pasję i radość z postępów podopiecznych, dziękujemy za dotychczasową współpracę.

  M
  Profil zweryfikowany
  Marcin Murmyło konsultacja pulmonologiczna + spirometria

  Pan doktor jest osobą bardzo empatyczną. Z dużym zaangażowaniem podszedł do mojego schorzenia zalecając szczegółowe badania i odpowiednie leczenie oraz regularne wizyty kontrolne. Polecam tego Doktora.

  Marcin Murmyło

  Bardzo dziękuję!

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Monika Janicka Konsultacja neurologiczna

  Doktor nieprzyjemna i opryskliwa, mimo że pojawiłem się o wyznaczonej godzinie pod gabinetem, nie zostałem przyjęty... Wizyta została odwołana przez Panią Doktor wykrzyczanych do mnie hasłem (też mam życie prywatne)

  H
  Profil zweryfikowany
  Marcin Murmyło Konsultacja pulmonologiczna

  Doktor Murmyło leczy moją mamę od 7 lat.Jest fantastycznym lekarzem który wszystko dokladnie wyjaśnia.Polecam go wszystkim moim znajomym którzy potrzebują pomocy pulmonologa.Wszyscy zgadzają się z moją opinią.

  Marcin Murmyło

  Dziękuję jest mi bardzo miło!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania