Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Romet

Fordońska 246

85-766 , Bydgoszcz , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Zofia Szukalska Inny

  Byłam na kilku wizytach u Pani doktor. Może sprawiać wrażenie surowej, lecz jest bardzo wnikliwa, przeprowadza badania, szuka przyczyny choroby i wskazuje co może polegać pacjentowi, jeśli ten ma inne problemy niż laryngologiczna, jak było w moim przypadku. Zrobiła mi kilka badań, objawy nie ustąpiły, więc zasugerowała pomoc innego specjalisty. Życzyłabym sobie, aby ten kolejny lekarz był równie zaangażowany w leczenie.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Zofia Szukalska

  Bardzo oddana pacjentom, leczę sie u niej od czasów gdy pracowała w przychodni wojskowej. Ma bardzo duże doświadczenie (prawie 40 lat w zawodzie) i jest zawsze szczera. Mozna z nią o wszystkim porozmawiać.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Zofia Szukalska

  Pani doktor nie zasługuje na pozytywną opinię, gdyż wizyta u niej nie należała do przyjemnych. Poszłam do niej po poradę gdyż przez długi czas dokuczały mi szumy uszne jednak bardzo się zawiodłam słysząc że nic już nie pomoże i powiedziała że UCHA MI NIE WYMIENI I MAM SIĘ CIESZYĆ ŻE TO NIE RAK!!! i taki z niej psycholog, zamiast pomóc człowiekowi to jeszcze dobija. nie wykonala żadnych badań a od razu wygłaszała swoje opinie.
  w jej mniemaniu trzeba się z tym nauczyć żyć i nikt już nie pomoże. wkrótce po tym poszłam do lekarza rodzinnego, który pokierował mnie do specjalistycznej poradni szumów usznych, o której pani Szukalska chyba nie wie. mam nadzieję że teraz trafię w ręce specjalistów na poziomie.

  odradzam wizytę u tej Pani, nerwowa i wiecznie wściekła zachowuje się jakby pracowała w przychodni za karę.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania