Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna

(21 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna

Jerozolimskie 28

56-120 , Brzeg Dolny , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Maria Jakowicz-Hendrykowska

  Stomatolog,

  • B

   Super lekarz!. Kompetentny, do każdego przypadku podchodzi z 100% zaangażowaniem i co się co raz rzadziej spotyka w dzisiejszych czasach uczciwy. Mogę powiedzieć z pełnym przekonaniem, że tylko dzięki niej nadal mam wszystkie zęby!


 • Bożena Czarnik

  Pediatra, Pulmonolog,

  • G

   Bardzo dobra lekarka. Kilka razy bada aż się upewni co do diagnozy. Leczyła troje naszych dzieci. Nigdy nie przesadzała z antybiotykami. Miła w rozmowie z pacjentem. Wyczerpująco i fachowo odpowiada na pytania. Polecam.

  • K

   Wspaniała pani doktor, która pomogła nam w sytuacji gdy nasze dziecko naprawdę potrzebowało pomocy. nie było problemu z przyjazdem do nas. Szybka diagnoza i odpowiednie lekarstwa uczyniły cuda. Dziękuje pani doktor


 • Krzysztof Ćwiklicki

  Ginekolog,

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Zachowanie lekarza bardzo przykre w moim odczuciu. Był opryskliwy i obrażał. Rzucał bardzo dotkliwe komentarze. Cytologia wykonana wyjątkowo boleśnie. Po badaniu utrzymuje się silny ból w podbrzuszu i krwawienie, co nie jest wynikiem problemów zdrowotnych, ponieważ przed wizytą nie było takich objawów. Problem z wypisaniem recepty na antykoncepcję hormonalną, bo jak stwierdził lekarz pacjentka "idzie na łatwiznę, bo nie chce nosić ciąży", w końcu wypisał, ale nie szczędził przy tym przykrych komentarzy. Ze względu na wiek z góry założył, że skoro młoda, to co chwila zmienia partnerów i nie dba o siebie. Ginekologia jest wyjątkowo delikatną, wrażliwą dziedziną, pacjent musi czuć się komfortowo przez sam fakt naruszania intymności w celu wykonania badań, a tutaj nie dość, że odczuwalny ból, to jeszcze odczucie dyskomfortu psychicznego i niechęci Pana doktora wobec pacjenta. Lekarz nie słucha, co się do niego mówi. Nie odpowiada konkretnie na pytania. Zachowuje się arogancko. Nie polecam, niestety nie zostały wyniesione żadne pozytywne odczucia z tej wizyty.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Nie polecam i będę przestrzegać kogo tylko mogę. Pan Krzysztof Ć. miał być lekarzem prowadzącym moją ciąże, na każdej wizycie szybkie usg i zapewnienia, że wszystko jest w porządku. Po usg w 20 tygodniu ciąży poprosił mnie o przyjazd do szpitala w Trzebnicy, bo tam ma "lepszy" sprzęt. Okazało się, że Pan Krzysztof nie wykrył rozległych wad płodu u mojego dziecka, tym samym nie dając mi nawet szansy na usunięcie nieprawidłowo rozwijającej się ciąży. Każdy z kolejnych lekarzy z którymi miałam przyjemność zastanawiał się jak można być tak niekompetentnym.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania