Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna w Wołowie

(167 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna w Wołowie

Piłsudskiego 34

56-100, Wołów, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Mariusz Krawczyk

  Chirurg, Onkolog, dr n. med.

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Premium Clinic Centrum MedyczneUsługa: konsultacja chirurga onkologa (kolejna wizyta)

   Pełen profesjonalizm. Pan Doktor jest rzeczowy, konkrety, służy wyjaśnieniami. Mimo wielu moich obaw potrafił mnie uspokoić proponując konkretny plan działania.

  • M
   Lokalizacja: Przychodnia MediQUsługa: Inny

   Lekarz konkretny i kompetentny. Wszystko super .Jestem zadowolona z wizyty. Będę jeszczve korzystać z usług doktora

  Zobacz wszystkie opinie (159) o tym lekarzu


 • Tomasz Przybylski

  Ortopeda, Fizjoterapeuta,

  • J

   ostrzegam przed TYM PANEM!!!
   poszedłem do niego półtora roku temu bóle stopy na dzień dobry dostałem blokadę bez żadnych badań, kiedy to nie pomagało - bez oglądania nogi zlecił RTG, stwierdzając albo złamanie kości, albo martwicę, znów dostałem leki przeciwzapalne; ból trochę się zmienił, czas mijał, a ból powracał noga puchła. kumpel pana J.T. lekarz I kontaktu faszerował mnie nadal lekami przeciwzapalnymi sugerując; grzybicę, zapalenie mięśni, zapalenie żył, dnę moczanową, a ostatnio zwyrodnienie reumatyczne. Panowie lek. rodzinny i ortopeda bawili się moim czasem, bólem, finansami i zdrowiem, by w końcu dać skierowanie do reumatologa; ten po wstępnych oględzinach stwierdził zapalnie żył, teraz leczę się u chirurga naczyniowego i po zrobieniu RTG złamanie zmęczeniowe kości śródstopia i bardzo zdziwiony skierował mnie leczenia ortopedycznego teraz czekam nie gips po zaleceniu kłopotów z krążeniem, co Wy na to... na prawdę ostrzegam przed tym panem, rozmawiałem z pacjentami na poczekalni okazuje się, że najczęściej serwuje blokadę i serię mało skutecznych zabiegów rehabilitacyjnych

  • M

   Okropne doświadczenie! Moje dziecko miało podejrzenie guza w kręgosłupie. Rezonans wykluczył tę hipotezę, ale córka nadal nie mogła ruszać szyją, bardzo cierpiała. Lekarz na prywatnej wizycie wykazał kompletną bezradność i zaproponował żeby czekać na ...objawy porażenia, bo "niby wykluczono, ale może jednak jest ten guz". Wydalismy kupę kasy za totsalna niekompetencję. Okazało się, że to przewlekłe zapalenie węzłów chłonnych, które błyskawicznie i duzo taniej zdiagnozował ś.p. dr Gruszecki z ze Szpitala im. Korczaka we Wrocławiu.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Janusz Kozioł

  Internista, Kardiolog,

  • J

   Dość lekceważąco podchodzi do pacjenta.
   Ciśnienie 60 na 41 uważa za normalne i nie budzące wątpliwości co do stanu zdrowia!!! Tak więc życzę, w końcu to nie choroba, takiego ciśnienia przez tydzień i pan doktor może inaczej podejdzie do sprawy.


 • Długosz Anna

  Neurolog, lek.

  • J

   Bardzo dobry lekarz, dba o pacjenta - konkretna i z orgomną wiedzą!juz po jednej wizycie odczulismy poprawe. Polecam, szczerze!

  • N

   Bardzo dobry specjalista! Leczy kompleksowo, bierze pod uwage wszytskie symptomy. Znakomity lekarz!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Tomasz Harań

  Radiolog,

  • A
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Profesjonalna obsługa, pan doktor cierpliwy i wyrozumiały, opis badania szczegóły w porównaniu z takim samym badaniem u innego lekarza też wykonanym odpłatnie , gorąco polecam.

  • K

   Polecam! Pan Doktor wykonuje badanie delikatnie, w skupieniu,bardzo dokładnie i bez pośpiechu. Wizyta odbywa się bezstresowo, w bardzo komfortowych warunkach.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania