Przychodnia Rejonowa

(1 opinia)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Rejonowa

11 Listopada 7

76-200 , Słupsk , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
3 opinie

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Danuta Pietrzak-Patelak Inny

  Niestety nie mam dobrej opinii, dawałam szansę kilka razy, jednak po ostatniej teleporadzie zakończę wizyty u Pani Doktor. Wizyty były sporadyczne, raz na rok lub w przypadku potrzeby powtórzenia recepty. Pani Doktor jest nieuprzejma, za każdym razem żałowałam, że nie zmieniłam lekarza. Czasami czułam się jak oszustka, która przychodzi by coś wymusić, zero współczucia. W ostatnim tygodniu miałam dwie teleporady, ze względu na objawy typowo Covidowe nie poszłam do pracy przez 5 dni. Najpierw dostałam zwolnienie na 3 dni, na drugiej teleporadzie zwolnienie na 2 dni, dane z odczuwaną przeze mnie niechęcią ze strony lekarza . Dodatkowo Pani Doktor w sposób nieuprzejmy powiedziała, że muszę iść do pracy, jakbym kilka razy w roku brała zwolnienie i znowu próbowała je wymusić. Tymczasem moje ostatnie zwolnienie było w styczniu 2019 roku na 4 dni. Było to bardzo niemiłe, uważam, że taki komentarz nie powinien mieć miejsca.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Danuta Pietrzak-Patelak Inny

  I oto jest lekarz z powołania, wspaniała, sympatyczna Pani Doktor z dużą dozą empatii,konkretna a zarazem komunikatywna.Trafne diagnozy i dobrane do nich metody leczenia.Polecam inni młodzi lekarze mogą się od Pani Doktor sporo nauczyć!!!

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Danuta Pietrzak-Patelak Inny

  Lekarz przyjmujący w przychodni miejskiej.Zachowanie skandaliczne . Na prośbę o skierowanie do kardiologa usłyszałem bak wskazań. Na prośbe o zwolnienie brak wskazań. I inwektywy na temat mojej niewiedzy i braków w wykształceniu. Lekarz który zapomniał co to jest służba dla pacjenta. Skandal. Leczenie nie skuteczne nie mogę znadać serca gdyż nie ma wskazań, na słowa ze w rodzinie były choroby serca usłyszałem ze to nie ważne

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania