Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Rejonowa

Kościuszki 2A

21-400, Łuków, lubelskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jolanta Fornal

  Pediatra,

  • J

   Niejednokrotnie byłam u Pani doktor i jestem bardzo zadowolona z wizyt u niej. Pani doktor zawsze z zainteresowaniem podchodziła do moich problemów. Zawsze byłam badana, a wydawane diagnozy jak i przepisane leki były trafne. Pani Doktor jest osobą godną zaufania. Od wielu lat leczy mojego niepełnosprawnego brata i ma bardzo dobre i profesjonalne podejście do osób niepełnosprawnych. Wielu lekarzy pediatrów, nie chciało się podjąć leczenia dziecka z DZPM a Pani doktor od lat skutecznie pomaga w różnych dolegliwościach. Jest cierpliwa i skuteczna!!!

  • O

   lekarz pracujący chyba za karę, jeśli podejdzie do pacjenta i go zbada to cud, zazwyczaj mowi zza biurka, ze nic dziecku nie jest (albo, ze to od upału, od ślinienia), po czym lądujemy w prywatnym gabinecie i jednak dziecku coś dolega, bo lekarz go zbadał!!! jest nieprzyjemna i trzeba czekac az łaskawie poprosi do gabinetu, byc moze wynika to z faktu, ze przyjmuje na nfz, ale litosci, tez dostaje wyplate


 • Kazimierz Okliński

  Ginekolog,

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Witam, dziś odbyłam prywatną wizytę lekarską u Pana doktora i jestem bardzo zadowolona. Jest on już "wiekowym" lekarzem ale bardzo życzliwym i sympatycznym człowiekiem. Podczas badana Pan doktor wytłumaczył mi wszystko co widzi na usg oraz zgodził się na to, żebym podczas badania przykryla się kocykiem (było to usg trans.), co dla mnie jest mega dużym plusem bo strasznie je przeżywam. Lekarz był przy tym delikatny.


Powiązane wyszukiwania