Przychodnia Rejonowa

(30 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Rejonowa

Wojska Polskiego 49

76-200 , Słupsk , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Perchel Problemy z kręgosłupem i barkiem

  Na pierwszy rzut oka miły, kulturalny i uśmiechnięty. Po paru minutach zostałam krytykowana za zrobienie rezonansu, bo Pan doktor przez badanie manualne potrafi postawić diagnozę.
  Później na przemian zły, bardzo nerwowy, nawet zaczął podnosić na mnie głos i znowu uśmiechnięty, choć ten uśmiech był już sztuczny.
  Powiedziałam, że jest to druga konsultacja przed wymianą implantów w kręgosłupie. Pan doktor się zdenerwował, że nie powinnam chodzić do różnych lekarzy i pytać o to samo. Myślę, że się bardzo myli, bo przed tak inwazyjną operacją człowiek chce wiedzieć, czy napewno jest to ostateczność.
  Może to i dobry specjalista z długim stażem, ale kompletnie nie ma podejścia do pacjentów. Nie potrafi spokojnie wytłumaczyć na czym rzecz polega, dla laika lekarz powinien być wyrozumiały, szczególnie, że to była wizyta prywatna, więc nie robi łaski za spokojne wyjaśnienie sytuacji, to jest jego praca i za to dostaje wynagrodzenie.
  Mam też problem z barkiem, który doktor zbadał i stwierdził, że trzeba wziąć coś na zapalenie, ale nie powiedział co i nie wpisał żadnej recepty.
  Poprosiłam także o zaświadczenie lekarskie, którego nie chciał mi wypisać, był bardzo zły i stwierdził, po co mi tyle zaświadczeń. To nie jest Pana interes do czego tego potrzebuje, skoro mnie zbadał i postawił diagnozę to chce to mieć dla swoich celów. Łaski mi Pan doktor nie robi, za to jest pobierana opłata.

  Ogólnie wyszłam z wizyty zła, skołowana i bardzo negatywnie zaskoczona. Uważam, ze ten Pan powinien trzymać nerwy na wodzy a nie być agresywnym wobec cierpiących ludzi. Dodatkową zła cecha tego lekarza jest wywyższanie się, tak ja wiem, że to jest Pana zawód ale gdyby Pan poszedł do kogoś z problemem którym nie ma Pan doświadczenia to wypadałoby, żeby wszystko wytłumaczyć na spokojnie bez krzyku.


  Z poważaniem

  Niezadowolona pacjentka

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania