Przychodnia Rejonowa

(22 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Rejonowa

Rynek 10

36-020, Tyczyn, podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Józef Żyłka

  Pediatra, lek.

  • A

   Wspaniały lekarz. Przed laty sama byłam jego pacjentką, teraz jest on pediatrą trójki moich dzieci. Zawsze życzliwy, cierpliwy, doradzi, pomoże. Nie jest prawdą, że nie odbiera telefonów. Odbiera je zawsze i cierpliwie udziela porad, np. odnośnie wyników zrobionych badań, a przecież za udzielone porady zaoczne nikt mu nie płaci. Jest on doskonałym specjalistą, jakich mało, z ogromną wiedzą medyczną. Dmucha na zimne, a nie wyszukuje choroby na siłę. Myślę, że każdy rodzic woli dołożyć starań, aby mieć pewność, co dolega jego dziecku. A niestety niektórzy pediatrzy nie zadają sobie nawet trudu, by zmierzyć czy zważyć dziecko, nie mówiąc już o dodatkowych badaniach. Jestem bardzo zadowolona z opieki, jaką zapewnia Doktor Józef Żyłka. Wiem, że powierzam moje dzieci prawdziwemu fachowcowi.

  • R

   Pediatra przez duże P, doświadczenie, fachowość medyczna, kultura osobista, rzeczowe podejście do malego pacjenta, kontaktowy, to tylko niektóre pozytywne cech przemawiające za korzystaniem z usług p. Żyłki, pozatym życzliwy i b.pracowity, nie ogranicza czasu ktory poświęca leczonym maluchom, naprawde świetny lekarz który może być wzorem do naśladowania przez innych.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Zbigniew Zawiło

  Pediatra,

  • A
   Lokalizacja: Przychodnia Rejonowa-Poradnia Dziecięca

   Nie polecam nikomu. Byl moim lekarzem rodzinnym przez bardzo dlugi czas (niestety dopiero teraz rozumiem ze powinnam go zmienić od razu). Bardzo rzadko trafiał z diagnozą. Ignorował objawy, znajdował jakies banalne wytlumaczenia. Mało kiedy udało się go przekonać, by wypisal skierowanie na dodatkowe badania. Często wychodziłam od niego z diagnozą o treści "tak ma boleć, trzeba się nauczyć z tym żyć". Na wszystko związane z kaszlem i katarem wypisywał antybiotyki. Wielokrotnie mialam wrazenie ze probuje tylko "odhaczyć" kolejnego pacjenta. Dodatkowo wiecznie spóźniony do pracy, nieuprzejmy. Bardzo źle wspominam każdą wizytę.

  • J

   Potwierdzam, że dr Zawiło to świetny lekarz. Bardzo rzeczowy i jednocześnie skromny. Rozwiewa wszelkie wątpliwości i odpowiada na wszystkie pytania zaniepokojonych rodziców. Naprawdę polecam :))

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Krzysztof Gutkowski

  Gastrolog, Internista,

  • K
   Lokalizacja: Gabinet Prywatny

   Mądry, pomocny lekarz. Szerokie horyzonty medyczne. Dużo cierpliwości. Czuję się w jego rękach bezpiecznie.

  • M

   Bardzo polecam, zauważyłam że numer tel na stronie gabinetu prywatnego jest z błędem, 172291505 to prawidłowy numer. Dzięki Panu Doktorowi mój mąż żyje. Człowiek z gigantyczną wiedzą i prawdziwym powołaniem.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu