Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Portowa

Energetyków 2

70-656 , Szczecin , zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
23 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Janusz Skowronek Inny

  Wspaniały lekarz, przemiły człowiek, cierpliwy, wyrozumiały i informujący pacjenta szczegółowo o schorzeniu. Mam 65 lat i nie spotkałam się do tej pory z tak profesjonalną i miłą wizytą. Gorąco polecam a Pana doktora pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego......M Zawiślańska


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Berenika Wiśniewska Inny

  Do Pani Doktor trafiłam przypadkowo, gdy potrzebowałam nagłej konsultacji z lekarzem. Pomimo tego, że nie byłam umówiona i nie byłam jej pacjentką to zgodziła się mnie przyjąć. Byłam bardzo mile zaskoczona, szybko odczułam, że Pani Doktor jest pofesjonalistką w swojej dziedzinie. Szanuje pacjentkę, poświęca dużo czasu i uwagii, pyta o samopoczucie, dokładnie wszystko tłumaczy, jest delikatna i dokładna podczas badania, kieruje na potrzebne badania i stara się pomóc najlepiej, jak potrafi. Nie spotkałam jeszcze takiego lekarza ginekologa. Polecam serdecznie i dziękuję


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Twardoch Inny

  Wspaniała lekarka. Zarazem profesjonalna i dbająca o detale, jak i empatyczna i wrażliwa na komfort pacjenta. Polecam z całego serca!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andriy Haneychuk konsultacja ortopedyczna

  Bardzo konkretny lekarz, wykonał odpowiednie badania, wyjaśnił dokładnie sprawę, wytłumaczył i objaśnił dalsze postępowanie w leczeniu. Miły i przyjazny lekarz, z fajnym podejściem do pacjenta. Polecam


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Henryk Kułaga Inny

  Bardzo dobry fachowiec. Z jego wiedzy i doświadczenia korzystam z rodziną od wielu lat. Skrupulatny i dociekliwy. Kompetentny, rzetelny. Stara się dogłębnie poznać problem. Polecam z całego serca.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Honorata Fabiańczyk Inny

  Rzeczowe i skuteczne leczenie. Bardzo dobre wyjaśnienie problemu. Miła atmosfera. To wszystko poskutkowało szybkim powrotem do zdrowia.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andriy Haneychuk konsultacja ortopedyczna

  Takich lekarzy jak doktor to ze świecą szukać. Bardzo kompetentny, uśmiechnięty, rzeczowy i zaangażowany. Cieszę się niesamowicie że trafiłam w ręce lekarza


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bogusława Stankiewicz Inny

  Wbrew innym opiniom, ja mam pozytywne wrażenie. Pani doktor bardzo rzeczowo i fachowo podeszła do tematu, od razu wiedziała w czym jest problem. Mój problem na policzku okazał się niegroźną zmianą, otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi, maść którą mi przepisała poradziła sobie w ciągu kilku dni. Maść niedroga za 25 zł. Doradziła co mam robić jeśli znowu coś takiego się pojawi. Obawiałam się pójść wcześniej do lekarza, gdyż to "coś" na policzku pojawiło się kilka miesięcy wcześniej, ale już trwała pandemia. Na szczęście odważyłam się, trafiłam na właściwą lekarkę , a leczenie okazało się skuteczne. Moja ocena jest jak najbardziej pozytywna.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jadwiga Madejska Inny

  Z całego serca polecam Panią Doktor, bardzo rzetelnie podeszła do każdej wizyty. Nie bagatelizowała i robiła wszystkie specjalistyczne badania.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Lucyna Mickiewicz Inny

  22 Września 2020 roku obudziłem się z opuchlizną w okolicy żuchwy. W Internecie szukałem laryngologa na już, co nie było łatwe. Tak trafiłem na prywatny telefon doktor Mickiewicz.
  Po przedstawieniu mojego problemu , doktor nie odmówiła mi pomocy i tego samego dnia zostałem przyjęty. A jak wiadomo, w czasie pandemii nie łatwo jest dostać się do lekarzy specjalistów , tym bardziej, kiedy potrzebujemy konsultację lekarską na już a nie za tydzień czy miesiąc.
  Zaangażowanie i fachowość zawodowa Pani doktor jest na najwyższym poziomie. Jej diagnoza była w 100% trafna jak również dobór leków. Po dwóch dniach od rozpoczęcia zażywania leków , mogłem już normalnie jeść a opuchlizna wyraźnie się zmniejszała.
  Bardzo dziękuję Pani doktor za udzieloną mi pomoc medyczną. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Panią doktor tym którzy będą mieli problemy z zakresu laryngologi.
  Dziękuję i życzę dużo zdrowia, szczególnie w czasie pandemii.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania