Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Portowa

Energetyków 2

70-656 , Szczecin , zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aleksandra Szcześniak Inny

  Przyszłam do Pani Doktor Oli z powodu dobrych opinii. Nie zawiodłam się. Pani Doktor to ciepła, spokojna i empatyczna osoba, której celem jest dobro pacjenta. Wywiad był szczegółowy, porada jasna i przemyślana. Widać, że nie jest jedynie lekarzem a dobrym człowiekiem. Powinna stanowić wzór do naśladowania, mimo niesprawiedliwych płac i często kłopotliwych pacjentów. Dziękuję.

  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Garda Inny

  Pełne zaangażowanie, zaopiekowanie pacjentem. Pan Krzysztof jest sympatyczny i dobrze wykonuje swoją pracę. Polecam serdecznie,.

  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bogusława Stankiewicz Inny

  Jestem świeżo po wizycie u Pani doktor. Przyszłam zaniepokojona maleńką plamką na paznokciu. Pani doktor może i jest małomówna i sprawia wrażenie nieprzystępnej, ale nie zbagatelizowała mojego problemu. Dostałam skierowanie na usunięcie zmiany i zostałam uspokojona.
  Ja polecam.

  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bogusława Stankiewicz Inny

  Pani opryskliwa i nie miła od samego wejścia. Na zmiany skórne spojrzała z odległości kilku metrów mimo poinformowania o niepokojącej zmianie, której nie mogła dostrzec z tej odległości. Brak wytłumaczenia jak korzystać z przepisanych preparatów. Recepta wystawiona i podana bez słowa wyjaśnień. Podczas wypisywania recepty Pani zaczęła na mnie krzyczeć, że jak mogę być tak gruba, że mi nogi odetną przez otyłość itp. Gdy zwróciłam uwagę, że przyszłam z jeszcze jedna dolegliwością niechętnie kazała mi się rozebrać przy otwartych drzwiach. Gdy spojrzała się na ciało zaczęła znowu komentować mój wygląd i koniec końców przepisała jakąś maść i kazała wyjść. Do tego kompletnie zignorowała prośbę o wytłumaczenie jak zapobiegać pojawieniu się ponownie problemu. Każdemu odradzam wizytę u tej Pani.

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Halina Trawińska-Dyrdał Inny

  Bardzo sympatyczna Pani, przede wszystkim jednak bardzo kompetentna i rzeczowa, co skutkuje trafnymi diagnozami i skutecznym leczeniem

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Joanna Stańko Inny

  Pani Doktor jest naszym lekarzem od dawna, każdemu polecam i życzę takiego lekarza – miła, zaangażowana, a do tego kompetentna.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Artur Chudycki konsultacja ortopedyczna

  Ogromne podziękowania dla dra Chudyckiego. Jest doskonałym specjalistą. Ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Dzięki niemu wróciłam do sportu, a co najważniejsze do pracy i normalnego funkcjonowania w życiu codziennym. Bardzo dziękuję i serdecznie polecam!

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Aneta Fronczyk Inny

  Bardzo miła i rzeczowa Pani Doktor, no i najważniejsze – skutecznie leczy, polecam z czystym sumieniem :)

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Janusz Skowronek Inny

  Wspaniały lekarz, przemiły człowiek, cierpliwy, wyrozumiały i informujący pacjenta szczegółowo o schorzeniu. Mam 65 lat i nie spotkałam się do tej pory z tak profesjonalną i miłą wizytą. Gorąco polecam a Pana doktora pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego......M Zawiślańska

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Berenika Wiśniewska Inny

  Do Pani Doktor trafiłam przypadkowo, gdy potrzebowałam nagłej konsultacji z lekarzem. Pomimo tego, że nie byłam umówiona i nie byłam jej pacjentką to zgodziła się mnie przyjąć. Byłam bardzo mile zaskoczona, szybko odczułam, że Pani Doktor jest pofesjonalistką w swojej dziedzinie. Szanuje pacjentkę, poświęca dużo czasu i uwagii, pyta o samopoczucie, dokładnie wszystko tłumaczy, jest delikatna i dokładna podczas badania, kieruje na potrzebne badania i stara się pomóc najlepiej, jak potrafi. Nie spotkałam jeszcze takiego lekarza ginekologa. Polecam serdecznie i dziękuję

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania