Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Przychodnia Portowa
Energetyków 2, 70-656 Szczecin
Przychodnia Portowa logo
Ubezpieczenia
NFZ

Specjaliści

Opinie o specjalistach (39)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  ARTUR CINCIO Inny

  To była bardzo krótka wizyta, trwała może ze 3 minuty....Lekarz może raz spojrzał na "cel" wizyty , siedząc przy biurku stwierdził, że tu nie pomoże ani usg ani prześwietlenie tyko przepisał lek i maść i to był koniec. Zastanawiam się czy tak naprawdę da się leczyć pacjenta siedząc przy kompie...

  J
  Profil zweryfikowany
  Przychodnia Portowa Inny

  Z całego serca polecam doktora. Wizyta lepsza niż w gabinetach prywatnych, szczegółowa z dokładnym wyjaśnieniem.Widać,że z powołania. Oby więcej było takich lekarzy na NFZ.

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Artur Chudycki Inny

  Całkowity brak poszanowania godności i intymności pacjenta. Po zgłoszeniu sprzeciwu lekarz nazwał córkę histeryczką i bez badania wyprosił z gabinetu twierdząc, że pacjent nie ma nic do gadania. Zdecydowanie nie polecam.

  A
  Profil zweryfikowany
  Andriy Haneychuk konsultacja ortopedyczna

  Cudowny, ciepły człowiek, skupiony na pacjencie, słuchający cierpliwie i wyjaśniający każdą wątpliwość i stan pacjenta. W życiu nie byłam u takiego lekarza! Czułam się zaopiekowana, a co najwazniejsze- po półtora roku wreszcie doczekałam się diagnozy! (wcześniej byłam u kogo innego). Serdecznie polecam! Trzeba się liczyć z dłuższym oczekiwaniem w poczekalni, ale coś za coś: albo dokładność,albo krótkie wizyty.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Krzysztof Garda Inny

  Niezwykle fachowy specjalista. Empatia, uśmiech i rzeczowa porada p. Doktora oraz profesjonalny zabieg zdjęcia wielu szwów (po poważnej operacji naczyń krwionośnych) wykonany przez wspaniałą pielęgniarkę. 02.02.2023 r. Szczerze polecam

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Artur Chudycki konsultacja ortopedyczna

  Nie polecam, kompletny brak empati, wizyta trwała kilka minut, gdy zadałam pytanie dotyczące mojego leczenia, doktor zakończył wizytę otwierajac drzwi na oścież i zaprosił kolejnego pacjenta, pomimo że ja jeszcze nie wyszłam. Niekulturalne, niegrzeczne, obcesowe zachowanie!!!

  A
  Profil zweryfikowany
  Przychodnia Portowa Inny

  Pani doktor, jest bardzo dobrym lekarzem.Potrafi słuchać pacjenta,ma bardzo dobre podejście do pacjentów,ma dużo empatii.Doradzi, wyjaśni kwestię leczenia, polecam

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Artur Chudycki konsultacja ortopedyczna

  Bardzo nie polecam, szkoda nerwów i czasu. Trafiłam po wypadku komuniakacyjnym na cito bez kolejki. W gabinecie lekarz ustalał swoją wersję wydarzeń jednocześnie wyśmiewając mnie. Bardzo złe i nie profesjonalne podejście do chorego. Na uraz kolana zalecił stabilizator i leki przeciwbólowe.

  J
  Profil zweryfikowany
  Aleksandra Szcześniak Inny

  Przyszłam do Pani Doktor Oli z powodu dobrych opinii. Nie zawiodłam się. Pani Doktor to ciepła, spokojna i empatyczna osoba, której celem jest dobro pacjenta. Wywiad był szczegółowy, porada jasna i przemyślana. Widać, że nie jest jedynie lekarzem a dobrym człowiekiem. Powinna stanowić wzór do naśladowania, mimo niesprawiedliwych płac i często kłopotliwych pacjentów. Dziękuję.

  R
  Profil zweryfikowany
  lek. Krzysztof Garda Inny

  Pełne zaangażowanie, zaopiekowanie pacjentem. Pan Krzysztof jest sympatyczny i dobrze wykonuje swoją pracę. Polecam serdecznie,.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania