Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia NZOZ Nomed filia Oława

Żeromskiego 12

55-200, Oława, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Maciej Wojtanowski

  Chirurg, Internista, dr n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Legnicka 51/53Usługa: badania wstępne

   Wizyta była krótka ale konkretna,została nam udzielona informacja na którą liczyliśmy,śmiało mogę polecić.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Legnicka 51/53Usługa: USG / doppler żył kończyn dolnych

   Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty i badania. Doktor zapoznał się z moimi wynikami, zinterpretował je, zbadał żyły na obu nogach, sprawdził miejsce po urazie i operacjach. Wykluczył zakrzepicę, ale zalecił też profilaktyczne działania, żebym nie miała żylaków w ciąży. Był bardzo sympatyczny, pogratulował ciąży i nawet spytał czy to chłopczyk czy dziewczynka, życzył wszystkiego dobrego. Bardzo polecam tego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Ryszard Ściborski

  Internista, Kardiolog,

  • G

   lekarz rewelacja - w końcu ktoś uregulował moje nadciśnienie ;-)) jestem Panu niezmiernie wdzięczna. zaskakująco miły normalny lekarz. polecam !!!!!!!

  • G

   Jestem pacjentem Pana doktora .....poradził sobie świetnie z moim ciśnieniem...

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Jan Warszawa

  Internista, Lekarz Rodzinny,

  • P

   Lekarz starający się tylko zarobić na pacjencie. Na wszystkie możliwe i bardzo uzasadnione badania dodatkowe zawsze odpowiada - nie, nie widzę takiej potrzeby, nawet jeżeli sugerował je specjalista. Słaba diagnostyka i zły stosunek do pacjenta. Zdecydowanie odradzam wizytę.

  • G

   Bardzo miły i rzeczowy lekarz, bez zbędnych wywodów i komentarzy. Przeprowadza badanie dokładnie i rzetelnie. Jeżeli chodzi o lekarza medycyny pracy to nie znam lepszego.

   Patryk

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Jerzy Sokołowski

  Chirurg, lek.

  • P

   Rzetelna, kompetentna konsultacja ad hoc, bez umówionej wcześniej wizyty i to na oddziale szpitalnym, bez skierowania. Duża doza empatii, zrozumienia, porozumienia z pacjentem. Porada i otwarte drzwi w razie dalszej potrzeby. Niby nic a TAK WIELE, przynajmniej na dziś. Takiego kontaku z lekarzem zyczylibyśmy sobie wszyscy. DZIĘKUJEMY Panie Doktorze :-) Dobrze Pan wypełnia swoje powołanie i realizuje przysięgę Hipokratesa. Pomoc chorym, zagubionym, bezradnym BEZCENNA.

  • R

   Nie tylko świetny fachowiec lecz także uczynny, wrażliwy na cudze nie szczęście człowiek. Osoba godna szczególnych wyróżnień!

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Tomasz Wieruszewski

  Neurolog,

  • lekarz neurolog który nie umie odczytać opisu rentgena przesuniecie 2 stopnia ze stabilizacja na dodatek uznaje takiego człowieka za zdolnego do pracy gdzie inny lekarz kwalifikuje to do operacji to jego fachowosc ma wiele do rzyczenia

  • K

   TEN lekarz uratował mi kregosłup, postawił diagnoze i to potwierdził RM trwa intensywne leczenie i dziekuje za super opieke.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Anna Roznatowska-Przystawa

  Neurolog, Pediatra, Neurolog Dziecięcy,

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED, Wrocław, ul. Swobodna 1Usługa: Napiecia miesniowe

   Gdybym wcześniej przeczytała opinie to n pewno bym się nie udała do tego lekarza. Podpisuje się dwoma rękami pod opiniami. Pani spytała czy poród był pierwszy i czy jakieś obciążenia były. Postukała młoteczkiem , spytała się o podawanie Wit D i ulewanie. Stwierdziła że nie widzi żadnego napięcia ani asymetria. Chodzimy z synem od 3 miesięcy na rehabilitację. Dziecko całe się napinalo, nie było w stanie się kłaść na brzuch, otwierać piąstek. A lekarz stwierdził że dziecku nic nie dolega i że jeśli tak bardzo chcemy chodzić na rehabilitację i go ćwiczyć to sobie możemy, Ale ona nie widzi powodu żeby to robić. Zero konkretów, mimo że rehabilitantka powiedziała że dawno nie widziała takich napięć, ale Pani doktor wszystko negowała i nie dała dojść do głosu.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED, Wrocław, ul. Swobodna 1

   Zgodnie z zaleceniem lekarza pediatry udałam się z synem na wizytę z powodu wcześnie zarośniętego ciemiączka. Pani mnie wyśmiała, że "przecież widać, że ładną ma główkę", odgoniła mnie od dziecka, bo "przeszkadzałam jej" w opukiwaniu nóg i rąk głaskaniem po czole wystraszonego syna. Reszta może 5-minutowej wizyty odbyła się jeszcze bardziej na szybko w akompaniamencie płaczu niemowlaka.
   Nie polecam. Zbieranie wywiadu zakończyłi się na pytaniu o wagę urodzeniową, przebieg ciąży i suplementację wit. D.

  Zobacz wszystkie opinie (36) o tym lekarzu


 • Anna Burzyńska

  Internista,

  • P
   Lokalizacja: Przychodnia NZOZ Nomed filia OławaUsługa: porada lekarska

   Jest super. Wizyta odbyła się w pokoju lekarskim, po przekazaniu zaobserwowanych objawów chorobowych w odpowiedzi dowiadziałem się, że w pewnym wieku człowiek już starzeje się i to jest normalne. Lekarz uważa, że krwawienie jest naturalne i nie trzeba przeprowadzać żadnych badań.
   Jestem uspokojony, dostałem poradę pić herbatkę i będzie dobrze.

  • P

   Bardzo nieuprzejma, wręcz bezczelna chwilami kobieta. Na dzień dobry potrafi zmieszać z błotem. A jako lekarz lekceważy choroby dokładnie tak samo jak człowieka. Zachowuje się jakby musiała za karę zadawać się z motłochem.


Powiązane wyszukiwania