Informacje o placówce

Gabinety

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia - Nowy Dwór" Sp. z o.o.

Nowodworska 91 a, Fabryczna

54-438, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Bożena Kordos

  Okulista, lek.

  • F
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Swobodna 1Usługa: konsultacja okulistyczna

   Doktor Kordos to bardzo sympatyczna osoba, przeprowadziła dokładnie badania,odpowiedziała na wszystkie pytania,jestem zadowolony z wizyty. Polecam

  • G
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Swobodna 1Usługa: konsultacja okulistyczna

   Wizyta bardzo profesjonalna - przed przystąpieniem do badań Pani Bożena przeprowadziła dokładny wywiad lekarski, co często bywa pomijane przy okazji wizyt u okulisty. Same badania przeprowadzone w miłej atmosferze. Polecam panią doktor :)

  Zobacz wszystkie opinie (29) o tym lekarzu


 • Piotr Oleszek

  Ortopeda, lek.

  • M
   Lokalizacja: multiMedica

   Bardzo dobre podejście do pacjenta, dokładne przeanalizowanie problemu plus jasne wytyczne dotyczące leczenia.

  • M
   Lokalizacja: multiMedica

   Wybitny specjalista i przemiły człowiek. Zostałam cierpliwie i dokładnie żądaną. Pan doktor wszystko jasno i szczegółowo mi wytłumaczył. Dziękuję serdecznie za pomoc. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (48) o tym lekarzu


 • Tomasz Okołów

  Internista, Specjalista Medycyny Naturalnej,

  • T

   Pan doktor nie wydawał się zbytnio zainteresowany moją sprawą, przeanalizował wyniki, dostałem skierowania o jakie prosiłem. To wszytko.


 • Aleksandra Aldona Majcherek

  Internista, Endokrynolog,

  • P

   Bardzo dobry specjalista! Mój mąż od kilku lat był bezskutecznie diagnozowany przez wielu lekarzy. Trafił w końcu do dr Majcherek i po bardzo długiej, wyczerpującej konsultacji został skierowany na bardzo szczegółowe badania do szpitala wojskowego. Został przebadany od stóp do głów i znaleziono przyczynę. Jest pod stałą opieką Pani doktor i czuje się bardzo bezpiecznie. Polecam Ją z czystym sumieniem.

  • J

   Cierpliwa, wyrozumiała, bardzo sympatyczna, nie spotkałam się jeszcze z lekarzem który by tak obszernie odpowiadał na pytania pacjenta oraz tak dokładnie przeprowadzał badania. Dzięki Pani Dr. Majcherek wiem co mi dolega, gdy po roku czasu spychotechniki innych lekarzy trafiłam do pani Dr., od razu wzięła mnie do szpitala na badania. Szkoda że już nie przyjmuje na NFZ. Lekarz z powołania!
   Pozdrawiam: J. Ś.


 • Elżbieta Platt

  Dermatolog,

  • A

   Bardzo polecam Pania Doktor. Byłam u niej pierwszy raz z ostrym tradzikiem, doradziła, wysłuchala, dała opinie o danym leku, podala kilak przykladów, uspokoila. Zobaczymy jak leki zadzialaja na mnie, ale z wizyty jestem BARDZO zadowolona. Tym bardziej, że na Różance we Wrocławiu wizyta prywatna kosztuje tylko 50zł!!! Pozdrawiam.


 • Katarzyna Zatońska

  Diabetolog, Internista, dr n. med.

  • J

   Jako diabetolog, ale też jako internistka - bardzo kompetentna i
   zaangażowana lekarka. Leczę się u niej na cukrzycę, a moja mama
   cukrzycę i ciśnienie. Mama leczyła się w poradni przy Klinice, a teraz
   przeniosła się do Polimedu i ja też tam się zapisałam. Pani doktor
   Zatońska ma doskonały kontakt ze starszymi osobami, a mnie wyjaśnia
   wszystkie nowości w leczeniu cukrzycy, tak że mogę normalnie żyć i
   pracować. Bardzo dziekuję i pozdrawiam.

  • M

   Szczerze polecam panią doktor. Doradziła mi swietną dietę do moich indywidualnych potrzeb. Absolutnie nie znudził ją ciąg moich pytań. W końcu dietetyk z prawdziwego zdarzenia i dodatkowo przyjazny pacjentowi.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Lidia Maria Radziejewska-Kittner

  Diagnostyk,

  • E

   Byłam u Pani Doktor kilka razy na usg piersi oraz 2 razy na usg ciąży Jest bardzo dokładna, cierpliwa i życzliwa. To doskonały lekarz. Myślę że jeden z najlepszych we Wrocławiu.

  • E

   Bardzo miła, sympatyczna Pani radiolog i znakomity fachowiec. Do pacjenta podchodzi z sercem. Szczerze polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Danuta Pikulska - Warzecha

  Pediatra, lek.

  • D

   Rownież nie polecam.
   Dr podczas wizyty jest miła i sympatyczna, ma dobre podejście do dziecka, ale kiedy się przychodzi z chorym dzieckiem/dziećmi, to nie wystarczy. Dr dość lekceważąco podeszła do choroby dziecka, zamiast od razu skierować nas na komplet badań, wydawała skierowania na pojedyncze badania(ze świadomością tego, że na wynik czeka się nawet tydzień). Czas leciał, dziecko dalej chorowało. Ciągle dostawaliśmy zalecenia przyjmowania tych samych leków, pomimo tego, że mówiłam kilkakrotnie, iż ich przyjmowanie nie przynosi żadnych rezultatów(domniemam, że ma podpisaną umowę z producentem). Między innymi dostaliśmy receptę na bardzo drogi preparat homeopatyczny(!). Na ostatniej wizycie dostaliśmy skierowanie na kolejne badanie, a za dwa dni wylądowaliśmy na ostrym dyżurze, gdzie powiedziano nam, że dolegliwości dziecka są ewidentnie długotrwałe, co skutkowało pogorszeniem się stanu jego zdrowia. Od razu zalecono nam odpowiednie leki, po których widać zdecydowaną, praktycznie natychmiastową poprawę stanu zdrowia dziecka.
   Jakiś czas temu również Pani dr źle dobrała antybiotyk, co skutkowało nawrotem choroby. Mam świadomość tego, że takie sytuacje się zdarzają, dlatego daliśmy Pani dr jeszcze jedną szansę, ale teraz wiemy na pewno, że nie powierzymy jej naszych dzieci i ich zdrowia.

  • I

   Serdecznie polecam Panią doktor chyba nie ma lepszego pediatry we Wrocławiu. Mój syn prowadzony jest przez ponad 12 lat i dzięki niej przestał brać antybiotyki a brał non stop. Oczywiście, każdy może mieć swoje zdanie, ale jak ktoś ma głupi kaprys, żeby lekarka się uśmiechała to, aż przykro pisać na ten temat. Wszystko działa w obie strony. Jeżeli czegoś oczekujesz od kogoś - to to samo daj od siebie i trochę życzliwości.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Arkadiusz Janusz

  Ortopeda, lek.

  • J

   Byłem pacjentem Pana dr. Janusza na początku 2011 roku - po urazie kolana - naderwaniu więzadła krzyżowego. Pan doktor wykonał angiografię, która była konieczna do pełnej i dokładnej diagnozy. Zabieg W jego wykonaniu to mistrzostwo świata, pełna informacja do pacjenta, profesjonalizm, a do tego poczucie humoru i luz który powoduje że stres związany z przebywaniem na sali operacyjnej mija. Jestem pod ogromnym wrażeniem postawy Pana Doktora. Dziękuję serdecznie za diagnozę, leczenie i postawienie mnie na nogi i nie naciąganie na dodatkowe zabiegi. Wszystko odbyło się w ramach umowy z NFZ'em, uczciwie - i jak na moje oko - baaaardzo fachowo. Serdeczne dzięki Panie Doktorze!!!!

  • A

   Chciałabym serdecznie podziękować za troskliwą i profesjonalną opiekę medyczną, życzliwość, ciepłe słowa i nieustający uśmiech oraz danie mi szansy na powrót do normalnego funkcjonowania. Polecam Pana Doktora, bo jest profesjonalistą:)

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu


 • Ewa Salach-Sowińska

  Okulista,

  • A

   Polecam wizytę u Pani doktor. Jestem bardzo zadowolona, chodzę tam ze swoją 6-letnią córką, Pani doktor ma wspaniałe podejście do dzieci.