O nas

Centrum Medyczne Damiana istnieje od 1994 r. Oferuje szeroki zakres opieki medycznej, którą zapewnia Pacjentom w siedmiu przychodniach i w szpitalu.
Pracują w nich lekarze wszystkich specjalizacji, z wieloletnią praktyką kliniczną zdobytą w wiodących placówkach polskich i zagranicznych. Misję Centrum najlepiej oddaje przesłanie – Z Damianem przez całe życie.

Centrum Medyczne Damiana współpracuje z ponad 200 przychodniami na terenie całego kraju.

Centrum Medyczne Damiana należy do Grupy Medicover.

Misja CMD
Zdrowie i bezpieczeństwo naszych Pacjentów w oparciu o długoletnie doświadczenie i najwyższe standardy w procesie leczenia.

Miło jest nam poinformować, że dla Państwa wygody w każdą niedzielę w godzinach od 9.00 do14.00 otwarte jest Centrum Medyczne Damiana przy ul. Wałbrzyskiej 46.

Podczas wizyty w naszym Centrum możecie Państwo skorzystać z konsultacji lekarskich, wykonać badania diagnostyczne oraz badania laboratoryjne.

Zakres usług w kolejne niedziele będzie ulegał zmianie, dlatego zachęcamy do sprawdzania informacji na stronie internetowej lub za pośrednictwem naszej infolinii (22) 566 22 22.
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (19)

Ogólna ocena

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Ewa Tomczak-Kochanowska

  Pani Doktor była bardzo dokładna i skrupulatna w swoich wyjaśnieniach. Informowała o tym co widzi na USG i co to może oznaczać. Widać było, że jest pewna swojej wiedzy i swoich umiejętności. Badanie było przeprowadzone sprawnie i punktualnie. Pani Doktor była również niezwykle sympatyczna, w gabinecie panowała bardzo przyjazna atmosfera. Było jasne, że Pani Doktor chce przede wszystkim pomóc pacjentowi.

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Izabella Szydłowska-Belniak konsultacja laryngologiczna (weekend)

  U Pani Doktor uzyskałem bardzo profesjonalną, skuteczna i miłą pomoc. W pełni polecam ten gabinet.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Krzysztof Jagodziński konsultacja ortopedyczna

  Fantastyczny lekarz i człowiek! Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona podczas mojej pierwszej wizyty, że tacy lekarze jeszcze istnieją :) Pan Doktor jest niesamowicie empatyczną i ciepłą osobą. Potrafił skutecznie doradzić jak rozwiązać problem z którym się zgłosiłam i co najważniejsze - jest także zainteresowany tym, co pacjent ma do przekazania, a to niezwykle rzadkie w dzisiejszych czasach (szczególnie w środowisku lekarskim)! Pan Doktor okazał się mega życzliwym i skromnym człowiekiem z ogromną wiedzą i zaangażowaniem. Szczerze polecam wszystkim, którzy zmagają się z jakimikolwiek dolegliwościami ortopedycznymi. Od dzisiaj mój jedyny kierunek ortopedyczny. Serdecznie dziękuję Panie Doktorze! Wdzięczna pacjentka - Angelika


  R
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Jarosław Grzegorz Stobiecki konsultacja internistyczna

  Polecam, dobry i zaangażowany lekarz. Szczegółowo przeprowadził wywiad, wszystko wyjaśnił, przepisał leki. Pozdrawiam.


  B
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr hab. n. med. Beata Jagielska konsultacja internistyczna

  Serdecznie polecam!Pani Doktor jest bardzo zaangażowana, serdeczna i pomocna. Poleciła specjalistę, który może pomóc w moim przypadku. Bardzo dziękuję.


  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Gadri Abas Ibraham Buhadaela konsultacja urologiczna

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Pan doktor wyjaśnił mi wszystko w przystępnym języku. Jestem bardzo zadowolony. Będę kontynuował Leczenie.


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Izabella Szydłowska-Belniak konsultacja laryngologiczna (weekend)

  Pani doktor bardzo zyczliwa, uważnie słucha, starannie bada i wyjaśnia, a także - gdy to okazuje się to potrzebne - dokonuje prostego, pomocnego zabiegu. Korzystałam dwukrotnie z jej pomocy, pierwszy raz przed paru laty i z przekonaniem polecam.


  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Katarzyna Mikuła

  Wizyta odbyła się punktualnie. Pani doktor ze spokojem przeprowadziła badanie. Wszystko dokładnie wyjaśniła. Polecam


  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Katarzyna Mikuła

  Komunikacja z Panią Katarzyną przebiegała bardzo uprzejmie, przy jednoczesnym zaangażowaniu w badanie. Duży plus za możliwość wykonania drugiego badania, na które nie byłem wcześniej zapisany i za sprawną koordynację tego badania.


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Jarosław Grzegorz Stobiecki konsultacja pediatryczna (dzieci chore)

  Empatyczny, z podejściem do chorego dziecka, wyczerpująco odpowiada na pytania, uspokaja, wnikliwie bada. Cierpliwy, miły rzeczowy. Takich lekarzy nam trzeba :-)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Wałbrzyska 46, 02-739 Warszawa
Konsultacje online, Warszawa

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania