Przychodnia na Plantach we Włocławku

(1 opinia)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia na Plantach we Włocławku

Planty 29

87-800, Włocławek, kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Wachowiak

  Neurolog, Neurolog Dziecięcy,

  • K

   Genialna! Fachowiec z prawdziwego zdarzenia, lata praktyki przemawiają za Panią doktor. Zupełnie nie rozumiem tylu kiepskich komentarzy :-(.
   Fajne podejście do dziecka, mój półroczny synek od początku w ogóle się nie bał i po dziś dzień wita lekarkę z radością! Jesteśmy pacjentami Pani doktor już prawie dwa lata, dzięki szybko wykrytym wadom rozwoju i trafnej rehabilitacji syn nadrobił opóźnienia! A pani doktor jest świetnym wsparciem we wszystkich tematach związanych z dzieciakami! Jej rady bardzo pomagają nam w wychowaniu mega niesfornego malucha!

  • B

   POPIERAM WSZYSTKIE OPINIE !!!
   mojemu synowi postawiła diagnozę PADACZKI a jak się okazało był zdrowym dzieckiem a dolegliwość związana była z wiekiem dojrzewania i tak jak się pojawiła to i minęła tej kobiecie BARDZO łatwo przychodzi wypisywanie leków psychotropowych i to w dawkach które powaliły by dorosłego postawnego mężczyznę a co dopiero dziecko, syn wylądował w szpitalu z poważnymi dolegliwościami tarczycy oraz żołądka - PROSZĘ UWAŻAJCIE !!!.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Hanna Yousfi

  Neurolog, lek.

  • K

   To jest ten typ lekarza, któremu ciągle nie chce się pracować. W pierwszej kolejności myśli jak zbyć pacjenta, a gdy się nie udaje, wtedy łaskawie zaczyna wywiad. Po udarze nie widziała wskazań do tomografii, również nie chciała wystawić skierowania na hormony tarczycy (w trakcie leczenia nadczynność) twierdząc, że skierowanie na TSH, T3, T4 może wystawić tylko specjalista, a ona się na tym nie zna. Matce (widząc ją pierwszy raz na oczy), po dość bolesnym upadku i wstrząśnieniu mózgu, zdiagnozowała "początki Alzheimer'a",