Przychodnia LUXarMED

(13 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia LUXarMED

ul. Mickiewicza 23

42-600, Tarnowskie Góry, śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Wojciech Martula

  Urolog, Chirurg, Radiolog, lek.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED Oddział KatowiceUsługa: konsultacja urologiczna

   Konkretnie i profesjonalnie. Najpierw szczegółowe badanie z usg włącznie. Kolejny krok skierowanie na konkretne badania. Nic pochopnie i na „sztukę”. Pełne zaangażowanie.

  • W
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED Oddział KatowiceUsługa: konsultacja urologiczna

   Bardzo pozytywne doświadczenie podejścia i taktu wraz z odrobiną rozluźniającego humoru w sytuacji mało komfortowego badania dla samego mężczyzny. Dr Martula profesjonalnie wykonał cały wywiad oraz przeprowadził badania poświęcając dużo czasu na pełne omówienie nastenych kroków. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Małgorzata Nycz-Reska

  Ginekolog, lek.

  • E
   Lokalizacja: Przychodnia LUXarMEDUsługa: niemoznosc zajscia w ciążę

   Rewelacyjna Pani doktor. Od wielu lat u innych lekarzy bagatelizowano moje bóle, Pani Doktor na pierwszej wizycie po badaniu na koźle już wiedziała, że to endometrioza. Diagnozę potwierdziła laparoskopia umówiona już po tej pierwszej wizycie. Niesamowita kobieta. Mój Anioł. Polecam każdemu.

  • M
   Lokalizacja: Przychodnia LUXarMEDUsługa: badania prenatalne

   Bardzo konkretna i profesjonalna kobieta! Z dużym zaangażowaniem wykonuje swoją pracę! Miałam okazję być u pani dr na badaniach prenatalnych 3 razy (jeden raz powtarzałam badanie bo dzidziuś nie chciał się odwrócić :) ). Mimo niekorzystnego ułożenia płodu wykryła nieprawidłowości w budowie serduszka i płuc, zareagowała od razu - zaoferowała szybką pomoc specjalistów dzięki czemu mogłam praktycznie od razu diagnozować dalej swoje maleństwo. Oby więcej takich ludzi !! Polecam! ;)

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Agnieszka Urzynicok

  Psycholog, Seksuolog,

  • D
   Lokalizacja: Przychodnia LUXarMED

   Długo szukałam odpowiedniego psychologa, dopiero Pani Agnieszka zdobyła moje zaufanie. Już na pierwszej wizycie pewnie podeszła do przedstawionych przeze mnie problemów. Dodatkowo w trakcie sesji panuje miła i swobodna atmosfera, a poczucie zrozumienia i wsparcia ze strony Pani Agnieszki dodatkowo sprzyja podejmowaniu rozmowy. Naprawdę polecam tego specjalistę, jest godny zaufania.


Powiązane wyszukiwania