Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (8)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  Alexander Pyka konsultacja ortopedyczna

  Serdecznie polecam! Jestem po dwóch wizytach i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że takich lekarzy nam trzeba! Pan Doktor jest miły, uprzejmy i wszystko krok po kroku tłumaczy. Poświęca dużo czasu swojemu pacjentowi. Szukałam kogoś kto zrozumie chociaż trochę sportową duszyczkę i znalazłam lekarza, który szuka kompromisów z pacjentem. Na prawdę polecam serdecznie!

  Alexander Pyka

  Niezmiernie dziękuję za tak miłe słowa i polecenie mnie. Cieszę się, że mogłem pomóc!

  J
  Profil zweryfikowany
  Alexander Pyka konsultacja ortopedyczna

  Kilku ortopedów, nikt nie próbował wyleczyć kolana. Dwie wizyty u Pana Pyki, od półtora roku kolano jak nowe. Bieganie, skakanie, góry, ciężary. Zero bólu! Super

  Alexander Pyka

  Serdecznie dziękuję za opinię. Życzę wszystkiego dobrego!

  E
  Profil zweryfikowany
  Alexander Pyka Inny

  Od kilku miesięcy borykałam się z kontuzją kolana . Pan doktor w przejrzysty sposób wyjaśnił mi przyczynę moich dolegliwości i zaproponował odpowiednie leczenie . Oprócz dużej wiedzy dr Pyka jest też niesamowicie miły i empatyczny . Świetny lekarz . Polecam serdecznie !

  Alexander Pyka

  Bardzo dziękuję za opinię i polecenie mnie. Cieszę się, że mogłem pomóc!


  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Wojciech Martula

  Kompletnie odradzam tego lekarza. Od razu zlecił mi biopsję bez przedstawienia zagrożeń. Co więcej, polecił zrobić to w szpitalu, w którym pracuje, dając wizytówkę, numer telefonu do szpitala i godziny przyjęć. Oczywiście biopsja płatna 800zł.
  Nie będąc głupim, udałem się do innego lekarza, który zrobił badania kompletnie nieinwazyjne, zalecono farmakologię i po miesiącu wszystko zostało wyleczone.
  Odradzam wszystkim tego lekarza.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  D
  Profil zweryfikowany
  Agnieszka Urzynicok

  Długo szukałam odpowiedniego psychologa, dopiero Pani Agnieszka zdobyła moje zaufanie. Już na pierwszej wizycie pewnie podeszła do przedstawionych przeze mnie problemów. Dodatkowo w trakcie sesji panuje miła i swobodna atmosfera, a poczucie zrozumienia i wsparcia ze strony Pani Agnieszki dodatkowo sprzyja podejmowaniu rozmowy. Naprawdę polecam tego specjalistę, jest godny zaufania.


  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Małgorzata Nycz-Reska niemoznosc zajscia w ciążę

  Rewelacyjna Pani doktor. Od wielu lat u innych lekarzy bagatelizowano moje bóle, Pani Doktor na pierwszej wizycie po badaniu na koźle już wiedziała, że to endometrioza. Diagnozę potwierdziła laparoskopia umówiona już po tej pierwszej wizycie. Niesamowita kobieta. Mój Anioł. Polecam każdemu.


  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Wojciech Martula Moczenie nocne dziecka

  Lekarz bardzo uprzejmy .... I to na tyle.
  Zgłosiłam się z problemem moczenia nocnego u dziecka. Na wizycie okazało się, że trzeba mieć wyniki z badania moczu. Dobrze, że przypadkowo miałam. Lekarz stwierdził infekcję w moczu podając, że to może być przyczyną. Kazał powtórzyć badania i wrócić do kontroli. Jeśli wyniki się nie zmienią przepisze leki na infekcję. Badania robiłam ponieważ byłam też z dzieckiem u gastrologa, który na pierwszą wizytę wymagał aktualnych wyników. Wyszłam zła, że dziecko ma infekcję, a gastrolog nic nie wspomniał. Poszłam więc z tymi wynikami do lekarza rodzinnego, a on stwierdził, że mój syn jest zdrowy i nie ma infekcji.
  Znalazłam innego urologa, któremu również przedstawiłam te same wyniki. On także stwierdził brak infekcji.
  Aaaa zapomniałam wspomnieć, że Pan Doktor zasugerował, że może zbyt mocno przytulam dziecko po zmoczeniu. A że ma 6 lat to już czuje podniecenie i może sam prowokować moczenie!! Ani lekarz rodzinny, ani ten drugi urolog nie potwierdził tej tezy!
  Moje dziecko od innego specjalisty dostało leki i mamy 100% suchych nocy.
  Czasami lepiej po prostu powiedzieć nie wiem.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Małgorzata Nycz-Reska badania prenatalne

  Bardzo konkretna i profesjonalna kobieta! Z dużym zaangażowaniem wykonuje swoją pracę! Miałam okazję być u pani dr na badaniach prenatalnych 3 razy (jeden raz powtarzałam badanie bo dzidziuś nie chciał się odwrócić :) ). Mimo niekorzystnego ułożenia płodu wykryła nieprawidłowości w budowie serduszka i płuc, zareagowała od razu - zaoferowała szybką pomoc specjalistów dzięki czemu mogłam praktycznie od razu diagnozować dalej swoje maleństwo. Oby więcej takich ludzi !! Polecam! ;)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

ul. Mickiewicza 23, 42-600 Tarnowskie Góry Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania