Przychodnia Lekarsko-Dentystyczna Dadent w Bydgoszczy

(87 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Lekarsko-Dentystyczna Dadent w Bydgoszczy

Bartłomieja z Bydgoszczy 4

85-796 , Bydgoszcz , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Bashar Harateh

  Ortodonta, Stomatolog, lek.

  • I
   Lokalizacja: Przychodnia Lekarsko-Dentystyczna Dadent w BydgoszczyUsługa: kontrola aparatu ortodontycznego

   Długo się zbierałam do napisania tego komentarza i zdecydowałam że to zrobię, ponieważ moje serce krzyczy! Z Panem doktorem miałam okazję współpracować około 2 i pół roku nie tylko przez ten czas nie mam wyprostowanych zębów ani wyleczonej wady,miałam prostowane zęby z próchnica. Zacznę od początku pierwsza wizyta konsultacja, na drugiej zakładamy aparat: nie mam oczyszczonych zębów z osadu, ani kamienia nazębnego, żadnej próchnicy Pan nie widzi, chociaż teraz już wiem że na pewno była (ale o tym później) nie zrobił mi pan żadnych wycisków!!! Chodziłam na wizytę regularnie i sumienie stosowałam się do wszelkich Pana zaleceń, kiedy informowała o tym że zęby mi się psują, twierdził Pan że to osad! Po naglającej mojej inf że coś mi się niedobrego dzieje z zębem czwórką dolną wykluczył pan zęba z leczenia ortodontycznego, nie podejmując jej wyleczenia z prochnicy. Ściągnięcie aparatu i wielkie rozczarowanie; ząb przedni krzywy! Oczywiście Pan zapewnia że to się wszystko unormuje, że aparat retencyjny mi to naprawi, że zęby będą proste! Oboje wiemy że aparat retencyjny utrwala to co zostało zrobione i już jest! Uwaga po ściągnięciu aparatu Poszłam do dentysty 17 zębów do leczenia 4 zaawansowana próchnica do połowy zjedzony ząb, ledwo udało się uratować. I co słyszę u dentysty: Ma Pani wadę zgryzu nie myślała Pani o aparacie na zęby? Po prostu padłam! Wiele rzeczy zostało
   tu pominięte. Prawda wygląda tak, że powinnam złożyć zażalenie do Izby Lekarskiej! Proszę tylko nie pisać, że podpisywałem dokument, iż jestem zadowolona z leczenia, ponieważ cały czas mi Pan mydlił oczy, że będę zadowolona a na efekt koncowy trzeba czekać, a dokument podpisać trzeba było!!

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Przychodnia Lekarsko-Dentystyczna Dadent w BydgoszczyUsługa: ortodoncja dzieci i dorosłych

   Rewelacyjny ortodonta i bardzo miły człowiek. Moja nastoletnia córka od wielu miesięcy jest pacjentką Pana Doktora. Jesteśmy bardzo zadowoleni z procesu leczenia i jego efektów.

  Zobacz wszystkie opinie (87) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania