Przychodnia Lekarska Zdrowie w Pionkach

(4 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Lekarska Zdrowie w Pionkach

Aleje Lipowe 12

26-670, Pionki, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Joanna Hentel-Wrona

  Stomatolog, lek. dent.

  • Z

   Bardzo sympatyczna Pani stomatolog. Wszystko wyjaśni, bez zbędnego gadania. Profesjonalny gabinet i podejście do pacjenta. Pani bardzo dokładna. Bez stresu i sympatycznie. Doskonałe podejście do pacjenta. Polecam serdecznie.


 • Alicja Anna Biernat

  Pediatra,

  • D

   Polecam pani dr Alicję Biernat, ponieważ jest prawdziwy lekarz z powołania. Jej główną specjalizacją jest pediatria, natomiast ja korzystałam z jej wiedzy internistycznej i homeopatycznej. Prócz ogromnej wiedzy z zakresu medycyny tradycyjnej oraz homeopatii ma też wielką wiedzę na temat odżywiania i jego wpływu na zdrowie człowieka. Ważne jest również to, że swoją wiedzę nieustannie pogłębia i aktualizuje. I co ważne – jest niezwykle życzliwa. Cenię w niej to, że podchodzi do człowieka kompleksowo a nie tylko na zasadzie wycinku ciała. Ma szósty zmysł w zakresie wstępnej diagnostyki. Prawdziwy diament w dziedzinie medycyny. Potwierdzam to jako nie tylko jako pacjent, ale też pracownik firmy, która na co dzień pracuje z lekarzami.


 • Barbara Czapluk

  Laryngolog,

  • E
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Miałam straszny ból ucha. Lekarz rodzinny dał mi skierowanie do laryngologa. Weszłam do gabinetu, usiadłam na krzesełku i zadzwonił telefon pani doktor. Telefon odebrała i rozmawiała na na temat spraw prywatnych tzw pogaduszki z z koleżanką. to trwało 20 minut. Po tym czasie zakończyła rozmowę, odłożyła telefon i zaczęła mnie pytać z czym przyszłam. Zaraz zadzwonił jeszcze raz telefon, Pani doktor oczywiście znowu odebrała i znowu zaczęła sobie gawędzić z kolejną koleżanką na prywatny temat. to trwało również około 20 minut. Zwróciłam jej uwagę, że ja nie przyszłam do lekarza żeby słuchać prywatnych rozmów to Pani doktor się zdenerwowała, oddała mi skierowanie i powiedziała żebym sobie poszukała innego lekarza.


  • D
   Lokalizacja: Centrum Medyczne SALUTEUsługa: Inny

   Pani doktor to "złoty" człowiek. To nie tylko wspaniały lekarz, ale przede wszystkim, co idzie w parze również wspaniały "człowiek". To osoba, do której po poradę idzie się z ogromną przyjemnością. Rozmowa z pacjentem, wyjaśnienie problemu i diagnoza lekarska to prawdziwa sztuka, godna podziwu. Pani doktor ma super podejście i równie super kontakt z pacjentem, co w obecnych czasach zdarza się niezbyt często. W czasie każdej wizycie dąży do tego, by jak najlepiej pomóc pacjentowi. Polecam panią doktor innym i uważam, że lepszego dermatologa w Radomiu nie ma. Dziękuję.

  • A
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: trądzik

   Pani doktor jest bardzo miłą i przesympatyczną osobą która zna się na swoim fachu. Wyleczyła mnie z trądziku i przepisała bardzo dobre maści. Polecam wszystkim Panią doktor.