Przychodnia Lekarska Melisa Magdalena Kręt-Woźniewicz, Marcin Woźniewicz Filia Nr 1

(8 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Lekarska Melisa Magdalena Kręt-Woźniewicz, Marcin Woźniewicz Filia Nr 1

Błonie 15

05-300 , Mińsk Mazowiecki , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marcin Woźniewicz Zwykła wizyta

  Pan Doktor bardzo empatyczny, spokojnie tłumaczy, wyczerpująco odpowiada na wszystkie zadane pytania. Wizyta przebiegła w komfortowej atmosferze. Polecam!

 • N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marcin Woźniewicz Inny

  Trafiłam do p. Woźniewicza w 10.tygodniu ciąży prosząc lekarza o jej prowadzenie. Pan Woźniewicz nie zapytał mnie jak dotąd przebiega ciąża, kwestie przeze mnie poruszone w tym mdłości i częste wymioty z którymi się zmagam podsumował stwierdzeniem, że dostanę do domu karteczkę szablon z poradami (nic nowego poza informacjami z internetu), zupełnie zlekceważył też mój wynik tsh (prawie 5) stwierdzając, że no może za wysoko ale przecież nie każde dziecko musi być geniuszem, po czym bez zapytania mnie przepisał hormon w dawce 25, na który w przeszłości reagowałam m.in. kołataniami serca- dzisiaj od endokrynologa otrzymałam dawkę 100 z hormonem, który kiedyś już mi pomógł, co lekarz endokrynolog wywnioskowała dzięki przeprowadzeniu wywiadu. Wszystkie informacje mojego wcześniejszego leczenia tarczycy podawałam p. Woźniewiczowi sama, ale widziałam brak zainteresowania tą kwestią z kolejnymi komentarzami, że kiedyś to się tsh wcale nie sprawdzało i żeby się tym wynikiem nie przejmować, co zupełnie podważył endokrynolog.
  Potem usłyszałam pytanie czy robimy usg, co uważam jest raczej oczywiste w celu sprawdzenia rozwoju dziecka. Okazało się na koniec, że pytanie nie było przypadkowe, bo znacznie wpłynęło na cenę, którą musiałam zapłacić przed wyjściem, czyli 400 zł! Nie usłyszałam jednak szczegółów, ile sobie policzył za wizytę a ile za usg, czy za co jeszcze. Byłam w szoku.. Nikt mnie nie poinformował, że taka będzie cena standardowej wizyty w ciąży. Podsumowując- przykro było mi się rozczarować, nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marcin Woźniewicz Inny

  Bardzo profesjonalne i przyjazne podejście do pacjenta. Pan doktor wszystko dokładnie wyjaśnia, traktuje Twój przypadek indywidualnie i stara się wybrać najlepsza metodę leczenia. Posiada niesamowita wiedzę i doświadczenie. Dodam, że z powodu torbieli jajnika chodziłam do wielu lekarzy, którzy odsyłali mnie z niczym i zapisywali leki które nic nie pomagały. Pan doktor od razu zaplanował leczenie i przepisał leki po których torbiel zniknęła i już kilka lat nic się nie dzieje!
  Jeżeli szukasz lekarza, który swoim podejściem, wiedza i rezultatem leczenia przyciągnie Cię na długie lata, to dobrze trafiłaś!
  Mi doktora poleciła mama bo również bardzo jej doktor pomógł. Ona akurat miała mięśniaki.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marcin Woźniewicz

  Trafiłam do Pana doktora w wieku 16 lat z powodu torbieli na jajniku. Wybór był oczywisty ponieważ do Pan doktor był lekarzem mojej mamy. Jako młoda dziewczyna bardzo bałam się wizyty u ginekologa. Okazało się, że strach ma wielkie oczy. Pan doktor wszystko spokojnie wyjaśnił, wdrożył odpowiednie leczenie i wszystko skończyło się dobrze. Kilka lat później okazało się, że zrobiła się kolejna torbiel. Szpital, operacja. Jednak dzięki doktorowi wszystko poszło sprawnie i bez strachu. Nie wyobrażam sobie chodzić do innego ginekologa. Pan doktor zawsze wszystko spokojnie wyjaśni, w razie nagłej potrzeby przyjmie. Wiem, że będąc w ciąży to właśnie Pan doktor będzie ją prowadził. Bez wachania polecam każdej kobiecie wizytę u doktora Woźniewicza.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marcin Woźniewicz ciąża

  Polecam ! Kompetentny, cierpliwie tłumaczy, posiada aktualna wiedzę i dobry sprzęt. Drogo, ale rzetelnie.

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grzegorz Jędrzejczak problem z czesto moczem

  Polecam, nie miałem powodów do narzekania. Bardzo dokładnie omawia i wyjaśnia wszystkie zagadnienia.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marcin Woźniewicz USG ginekologiczne

  Bardzo miły i dokładny lekarz. Robiąc USG wszystko tłumaczył, ma świetne podejście, nie stresuje. Bardzo polecam

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marcin Woźniewicz Inny

  Pan doktor prowadzi moją ciążę, i jestem bardzo zadowolona z jego wiedzy, podejścia i opieki. Niepotrzebnie nie stresuje, a jednocześnie udziela rzetelnych informacji.

  Na pewno pozostanie moim zaufanym ginekologiem na stałe. Polecam wszystkim Paniom

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mariola Beata Zych-Pawlak

  Wizyty są zawsze bardzo miłe. Doktor traktuje moją córkę indywidualnie, przy badaniu zwraca się zarówno do mnie jak i z imienia do dziecka. Diagnoza zawsze trafna. Pani Doktor wszystko zawsze wytłumaczy, jest pomocna i potrafi uspokoić rodzica. POLECAM

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz