Przychodnia Lekarska Melisa Magdalena Kręt-Woźniewicz, Marcin Woźniewicz Filia Nr 1

Przychodnia Lekarska Melisa Magdalena Kręt-Woźniewicz, Marcin Woźniewicz Filia Nr 1

Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Przychodnia Lekarska Melisa Magdalena Kręt-Woźniewicz, Marcin Woźniewicz Filia Nr 1
Błonie 15, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Przychodnia Lekarska Melisa Magdalena Kręt-Woźniewicz, Marcin Woźniewicz Filia Nr 1 logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (10)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Marcin Woźniewicz Inny

  Za każdym razem wizyty odbywały się luźnej atmosferze, czasami w zbyt luźnej. Podczas urlopu lekarza nie można było się w żaden sposób skontaktować (bardzo pilna potrzeba). Po zrezygnowaniu z wizyt u Pana Doktora, na szczęście inny lekarz poznał przyczynę niepowodzeń.

  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Marcin Woźniewicz Zwykła wizyta

  Pan Doktor bardzo empatyczny, spokojnie tłumaczy, wyczerpująco odpowiada na wszystkie zadane pytania. Wizyta przebiegła w komfortowej atmosferze. Polecam!

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Marcin Woźniewicz Inny

  Trafiłam do p. Woźniewicza w 10.tygodniu ciąży prosząc lekarza o jej prowadzenie. Pan Woźniewicz nie zapytał mnie jak dotąd przebiega ciąża, kwestie przeze mnie poruszone w tym mdłości i częste wymioty z którymi się zmagam podsumował stwierdzeniem, że dostanę do domu karteczkę szablon z poradami (nic nowego poza informacjami z internetu), zupełnie zlekceważył też mój wynik tsh (prawie 5) stwierdzając, że no może za wysoko ale przecież nie każde dziecko musi być geniuszem, po czym bez zapytania mnie przepisał hormon w dawce 25, na który w przeszłości reagowałam m.in. kołataniami serca- dzisiaj od endokrynologa otrzymałam dawkę 100 z hormonem, który kiedyś już mi pomógł, co lekarz endokrynolog wywnioskowała dzięki przeprowadzeniu wywiadu. Wszystkie informacje mojego wcześniejszego leczenia tarczycy podawałam p. Woźniewiczowi sama, ale widziałam brak zainteresowania tą kwestią z kolejnymi komentarzami, że kiedyś to się tsh wcale nie sprawdzało i żeby się tym wynikiem nie przejmować, co zupełnie podważył endokrynolog.
  Potem usłyszałam pytanie czy robimy usg, co uważam jest raczej oczywiste w celu sprawdzenia rozwoju dziecka. Okazało się na koniec, że pytanie nie było przypadkowe, bo znacznie wpłynęło na cenę, którą musiałam zapłacić przed wyjściem, czyli 400 zł! Nie usłyszałam jednak szczegółów, ile sobie policzył za wizytę a ile za usg, czy za co jeszcze. Byłam w szoku.. Nikt mnie nie poinformował, że taka będzie cena standardowej wizyty w ciąży. Podsumowując- przykro było mi się rozczarować, nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  G
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Marcin Woźniewicz Inny

  Bardzo profesjonalne i przyjazne podejście do pacjenta. Pan doktor wszystko dokładnie wyjaśnia, traktuje Twój przypadek indywidualnie i stara się wybrać najlepsza metodę leczenia. Posiada niesamowita wiedzę i doświadczenie. Dodam, że z powodu torbieli jajnika chodziłam do wielu lekarzy, którzy odsyłali mnie z niczym i zapisywali leki które nic nie pomagały. Pan doktor od razu zaplanował leczenie i przepisał leki po których torbiel zniknęła i już kilka lat nic się nie dzieje!
  Jeżeli szukasz lekarza, który swoim podejściem, wiedza i rezultatem leczenia przyciągnie Cię na długie lata, to dobrze trafiłaś!
  Mi doktora poleciła mama bo również bardzo jej doktor pomógł. Ona akurat miała mięśniaki.

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Marcin Woźniewicz

  Trafiłam do Pana doktora w wieku 16 lat z powodu torbieli na jajniku. Wybór był oczywisty ponieważ do Pan doktor był lekarzem mojej mamy. Jako młoda dziewczyna bardzo bałam się wizyty u ginekologa. Okazało się, że strach ma wielkie oczy. Pan doktor wszystko spokojnie wyjaśnił, wdrożył odpowiednie leczenie i wszystko skończyło się dobrze. Kilka lat później okazało się, że zrobiła się kolejna torbiel. Szpital, operacja. Jednak dzięki doktorowi wszystko poszło sprawnie i bez strachu. Nie wyobrażam sobie chodzić do innego ginekologa. Pan doktor zawsze wszystko spokojnie wyjaśni, w razie nagłej potrzeby przyjmie. Wiem, że będąc w ciąży to właśnie Pan doktor będzie ją prowadził. Bez wachania polecam każdej kobiecie wizytę u doktora Woźniewicza.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Marcin Woźniewicz ciąża

  Polecam ! Kompetentny, cierpliwie tłumaczy, posiada aktualna wiedzę i dobry sprzęt. Drogo, ale rzetelnie.

  Profil zweryfikowany
  Grzegorz Jędrzejczak problem z czesto moczem

  Polecam, nie miałem powodów do narzekania. Bardzo dokładnie omawia i wyjaśnia wszystkie zagadnienia.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Marcin Woźniewicz USG ginekologiczne

  Bardzo miły i dokładny lekarz. Robiąc USG wszystko tłumaczył, ma świetne podejście, nie stresuje. Bardzo polecam

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Marcin Woźniewicz Inny

  Pan doktor prowadzi moją ciążę, i jestem bardzo zadowolona z jego wiedzy, podejścia i opieki. Niepotrzebnie nie stresuje, a jednocześnie udziela rzetelnych informacji.

  Na pewno pozostanie moim zaufanym ginekologiem na stałe. Polecam wszystkim Paniom

  Profil zweryfikowany
  Mariola Beata Zych-Pawlak

  Wizyty są zawsze bardzo miłe. Doktor traktuje moją córkę indywidualnie, przy badaniu zwraca się zarówno do mnie jak i z imienia do dziecka. Diagnoza zawsze trafna. Pani Doktor wszystko zawsze wytłumaczy, jest pomocna i potrafi uspokoić rodzica. POLECAM

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania