Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Lekarska Hipokrates

ul. Reymonta 42

41-800, Zabrze, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Barbara Rymarczyk

  Alergolog, Internista, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: Klinika Magnuccy Medycyna i EstetykaUsługa: konsultacja alergologiczna

   Bardzo polecam wizytę u dr Barbary Rymarczyk. Wykazała się ona wysokim profesjonalizmem i szczegółowo wyjaśniła wszystkie dręczące mnie pytania oraz przepisała leki oraz konkretne ich zastosowanie.

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Klinika Magnuccy Medycyna i EstetykaUsługa: konsultacja alergologiczna

   Profesjonalnie, rzeczowo i szczegółowo omówiono problem. Pani dr jest miłą, otwartą, pozytywnie nastawioną do pacjenta osobą, zaangażowaną w skuteczne rozwiązanie zdrowotnego problemu. Lekarz godny polecenia.

  Zobacz wszystkie opinie (69) o tym lekarzu


 • Magdalena Romańczuk

  Lekarz Rodzinny,

  • D

   Nadal uwazam dr M.Romanczuk za doskonałą lekarke.Własciwie dotad nie spotkałam lepszego lekarza.Jest madra,konkretna,nie bagatelizuje objawow.Dociekliwa.O wysokiej kulturze osobistej.Intelekt,subtelnosc,kultura.
   Polecam wszystkim te niezwykle madra lekarke.

   Danuta

  • /

   Jest to najlepszy lekarz na świecie, poniważ potrafi trafnie postawić dignozę i ją wyleczyć. Jest bardzo miła i uprzejma dla pacjentów.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Anna Kiełbińska

  Stomatolog,

  • Jestem zdumiona tymi negatywnymi opiniami.
   Nie mam większych problemów z zębami, ale trafił mi się jeden niesforny i skończyło sie leczeniem kanałowym. Ząbek został doskonale wyczyszczony i wyleczony, w dodatku w miłej atmosferze. Pełen profesjonalizm i fantastyczna osobowość Pani Doktor sprawiają, że na pewno nie odwiedzę już innego stomatologa. Pragnę dodać, że dr Kiełbińska ma również świetne podejście do najmłodszych pacjentów. Na pewno warto wybrać się do niej z dzieckiem, kiedy zaczynają sie pierwsze "zębowe" problemy. Polecam!

  • H

   Pani Anna jest uosobieniem delikatności i subtelności, najlepszym stomatologiem u jakiego się leczyłem w ciągu 45 lat mojego życia. Polecam Jej usługi szczególnie dzieciom oraz mężczyzną o niskim progu tolerancji na ból

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Maria Płonka-Krzemien

  Stomatolog,

  • J

   Bardzo dobry fachowiec. Znakomicie poradziła sobie z moimi - w pewnym momencie skomplikowanymi - dolegliwościami. Bardzo uważna na potrzeby pacjenta. Uprzejma i miła - wraz z całym zespołem. Bardzo dobrze i schludnie wyposażony gabinet. Wystarczająco obszerna i wygodna poczekalnia (tv, internet).


 • Alicja Żabka

  Pediatra, Gastrolog, lek.

  • K

   Bardzo dobra lekarka. Interesująca się losami pacjentów :) . Bardzo polecam tą panią doktór :)


 • Jolanta Kliś

  Ginekolog, lek.

  • A

   Pani doktor jest opryskliwa, obraża pacjentów, zero podejścia! totalny brak kultury osobistej oraz empatii, przedmiotowe traktowanie, fatalna atmosfera podczas wizyty. Nierzetelna, zdawkowo odpowiada na pytania, nieprzyjemna, niemiła, wizytę wspominam koszmarnie. Badanie bolesne, zero wyjaśnień co i jak, zero diagnozy.

  • L

   Po przeprowadzce z innego - oddalonego miasta - udałam się do pierwszej kobiety ginekolog, którą udało mi się znaleźć. Zbadała mnie i zakomunikowała, że nie przepisze mi recepty na tabletki, które od kilku miesięcy biorę bo nie mam ze sobą kartoteki. Więc mówię, że chodziłam prywatnie w innym regionie i nie mam technicznej możliwości ich dostarczenia. Zero zrozumienia. oczywiście nie dostałam żadnego skierowania - zamiast tego długą listę wyników do dostarczenia. Potem usłyszałam, że nie widzi we mnie wskazań do ich stosowania (diane 35) bo nie mam trądziku. Ja na to, że po innych wypadały mi włosy więc lekarz przepisał mi te. No przecież sobie ich sama nie wypisałam! A ona jak mantrę: że kartotekę chce mieć. Niemiła, oschła, opryskliwa. Gdyby była rozliczana z satysfakcji z obsługi to dawno by ją wywalili. Zdecydowanie odradzam!

  Zobacz wszystkie opinie (29) o tym lekarzu


 • Barbara Tłuczykont

  Alergolog,

  • Jestem pacjentem od co najmniej 7 lat , w skutek alergii -(astma) nie mogłem wejść na piętro. Teraz jestem szczęśliwy -jeżdżę na rowerze nie odczuwam żadnych problemów. Bardzo polecam. Dziękuję za radość życia.

  • P

   pani doktor nie potrafi wykonać prawidłowo testu na alergię, po wizycie u niej kiedy to stwierdziła że nie jestem alergiczką i mam się udać do laryngologa, po kilku latach męczenia się z kichaniem i to takim że o mało nie wyplułam płuc i wodnistym katarem w końcu po wizycie u kilku lekarzy laryngologów u jednego z nich dostałam namiary na dobrego alergologa prywatnego. I cóż się niespodziewanie okazało - prywatny lekarz, który mnie dokładnie obejrzał nawet bez testu powiedział ze widać typowe objawy jak u alergika i potem również test skórny pokazał alergię na roztocza kurzu. Wreszcie po latach męczarni z katarem mogłam zacząć odczulanie. Przez tę lekarkę straciłam i czas, i pieniądze na kolejne bezsensowne wizyty. Omijać ludzie z daleka.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Wojciech Karol Pieniążek

  Pediatra, Gastrolog,

  • G
   Lokalizacja: EUROKLINIKA Sp. z o.o.Usługa: niedokrwistość z niedoboru żelaza, krwawienia z przewodu pokarmowego

   Doktor Pieniążek to rewelacyjny specjalista podchodzi do pacjęta z pełnym zaangażowaniem poświęca bardzo dużo czasu , skutecznie dąży do ustalenia 100%diagnozy po tak długotrwałym bezskutecznym leczeniu w wielu szpitalach udało nam się trafić do doktora Pieniążka który wyleczył naszego synka naszym zdaniem jest to najlepszy w Polsce gastrolog wspaniałe doświadczenie oraz podchodzi do pacjenta jak do swojego dziecka.Gorąco polecamy i jeszcze raz panie doktorze serdecznie dziękujemy Szymonek i rodzice.

  • J
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 im. Prof. Stanisława Szyszko Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

   Świetny lekarz, jako dziecko chodziłam do niego na wizyty. Profesjonalne podejście, zawsze wiedział jak czemuś zaradzić, a mam celiakie, zespół jelita drażliwego i inne alergie.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Joanna Elżbieta Konieczna-Czmiel

  Pediatra, Lekarz Rodzinny,

  • Z
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Super Lekarz rodzinny i Pediatra, profesjonalne i sumienne podejście do pacjenta. Polecam wszystkim

  • A my chodzimy do Pani Doktor całą rodziną i bardzo sobie ją chwalę. Zawsze uśmiechnięta, zawsze coś doradzi i nie przepisuje antybiotyków z byle pierdoły. Bardzo miła i sympatyczna. Dodatkowo rzeczowa, dokładnie tłumaczy przyczyny i skutki choroby. Zawsze stawia trafną diagnozę. Ma również bardzo dobre podejście do dzieci. Mój Filip ją uwielbia. Pozdrawiamy Panią Doktor. Filip (stały bywalec) z rodzicami :)

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Edyta Mordka

  Położna,

  • T
   Lokalizacja: Przychodnia Lekarska HipokratesUsługa: wizyta położnej środowiskowej po porodzie

   Świetna pani położna z ogromną wiedzą odnośnie noworodków, którą potrafiła przekazać świeżo upieczonym rodzicom, podchodząca do tematu w sposób wyrozumiały ale i rzeczowy oraz konkretny. Zdecydowanie polecamy razem z żoną.


Powiązane wyszukiwania