Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Lekarska Hipokrates

ul. Reymonta 42

41-800 , Zabrze , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jolanta Cheluszka Inny

  Pani doktor do której można mieć zaufanie .Pani doktor leczy juz moje dzieci ponad 20 lat,nie wyobrażam sobie innej lekarki .Polecam panią doktor

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Lesław Straszak prowadzenie ciąży + USG

  Lekarz prowadził moją ciążę do 19 tygodnia, z tym, że słowo prowadził jest nieodpowiednie. Przez cały ten czas zrobił 2 razy usg, raz w 6 i raz pod koniec 13 tygodnia, ani razu nie słyszałam bicia serca dziecka. Dodam, że lekarz ma w swoim gabinecie aparat USG. Nie miałam ani Dopplera, ani badania ginekologicznego ani nic innego. Badania krwi obejmowały tylko ustalenie grupy krwi, glukozę i kiłę oraz tarczycę, nie było ani HCV ani HIF ani toksoplazmozy ani cytologii, gdzie są to badania, które w ciąży się wykonuje. Badania, które mi zlecił miałam tylko na początku ciąży, później nie było nawet zwykłej morfologii czy moczu. Wizyta co 2 tygodnie trwająca 5 minut, polegająca tylko na wpisywaniu l4 do komputera. Nie wiem na jakiej podstawie stwierdzał, że wszystko z dzieckiem jest okej, skoro nie badał tego w żaden sposób. Na różne pytania i dolegliwości lekarz niestety nie daje żadnych porad, na pytanie w 18 tygodniu odnośnie płci, stwierdził, że w najbliższym czasie się nie dowiem. Nic nie wskazywało na to aby w najbliższym czasie zrobił tzw. usg połówkowe. Nie polecam, nic się nie wie o dziecku przez prawie połowę ciąży, to chyba nie tak powinno wyglądać..

 • T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Alina Orlicka-Kuciera konsultacja pediatryczna (dzieci chore)

  Pani doktor z sercem na dłoni. Podejścia do małego pacjenta powinni się uczyć młodzi lekarze od Pani doktor. Zawsze wszystko wytłumaczy co i dlaczego. Zdecydowanie polecam.

 • T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Edyta Mordka wizyta położnej środowiskowej po porodzie

  Świetna pani położna z ogromną wiedzą odnośnie noworodków, którą potrafiła przekazać świeżo upieczonym rodzicom, podchodząca do tematu w sposób wyrozumiały ale i rzeczowy oraz konkretny. Zdecydowanie polecamy razem z żoną.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Lesław Straszak badanie cytologiczne , wizyta kontrolna

  Polecam doktora . W przychodni panuje fajna atmosfera , położna jest bardzo miła. Brak kolejek , nie trzeba czekać trzech godzin na przyjęcie . Podczas wizyta komplet badań, usg , badanie ginekologicze nie bolało tak jak u innych .Polecam

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania