Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Lekarska dla Dzieci i Dorosłych Zdrowy Miś

Relaksowa 9

05-600 , Grójec , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Przychodnia Lekarska dla Dzieci i Dorosłych Zdrowy Miś

Generała Władysława Sikorskiego 69DA

05-410 , Józefów (powiat otwocki) , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

www.zdrowymis.pl

Nasz sprzęt

 • USG
 • EKG

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Franecka

  Ginekolog, Lekarz W Trakcie Specjalizacji,

  • M
   Lokalizacja: Przychodnia Lekarska dla Dzieci i Dorosłych Zdrowy MiśUsługa: USG położnicze

   Bardzo polecam Panią doktor. Wizyta bardzo profesjonalna, lekarz ale przede wszystkim człowiek, czułam się spokojna że jestem w dobrych rękach. Badanie przeprowadzone bardzo dokładnie, poświęcono mi dużo czasu, wszystko zostało mi wyjaśnione. Genialne podejście i pełne zaangażowanie

  • J
   Lokalizacja: Infemini Medi HomeUsługa: prowadzenie ciąży

   Wizytę u Pani Doktor odbyłam w klinice Infini Med na Kieleciej w dniu dzisiejszym. Przebiegła ona w bardzo miłej atmosferze. Pani Doktor szczegółowo przeprowadza wywiad z pacjentem, dopytując się o dotychczasowe leczenie. Samo badanie i USG, również oceniam na plus. Pani doktor tłumaczy wszystko w trakcie, także czułam się zaopiekowana i spokojna. Polecam każdej kobiecie, żałuję, że nie prowadziłam ciąży od początku u Pani Anny Franeckiej.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Katarzyna Binkiewicz

  Psycholog,

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Początkowo byłam sceptycznie nastawiona do wizyty u psychologa,ale pierwsze minuty z Panią Katarzyną pokazały,że strach ma wielkie oczy! Dzięki Pani Kasi zrozumiałam,że jeszcze wiele przede mną, a to co mnie spotkało mogę przekuć w swoją siłę.
   Rzadko spotyka się tak profesjonalnych a przy tym ludzkich i życzliwych specjalistów. Polecam serdecznie i bardzo dziękuję za pomoc!!!


 • Tomasz Szynkarczuk

  Ortopeda, lek.

  • A
   Lokalizacja: Fizjomedica

   Wspaniały lekarz, przemiły człowiek. Zaproponował skuteczną metodę leczenia bolącej dłoni po urazie.

  • K
   Lokalizacja: Izi-Med Izabella Kwiecińska Paweł GrabarczykUsługa: kontuzja kolana

   Bardzo dobrze, że tacy lekarze istnieją, bardzo profesjonalnie i kompleksowo zajął się kontuzją mojego syna, dla którego sport jest całym światem.
   Z czystym sumieniem polecam każdemu i w każdym wieku!!!

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Patrycja Gajda

  Dermatolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Wielkie rozczarowanie. Pani doktor jest moją siódmą dermatolog i trafiłam do niej, bo poprzednia lekarka odeszła. Mam dwa problemy, ale wobec 1,5-godzinnych opóźnień nie było szansy na poruszenie sprawy mojego wyprysku kontaktowego, gdy o nim wspomniałam, stwierdziła, że to raczej dla alergologa, a ona tylko włosy. Czyli nie jest to zgodne z tym, co tu jest napisane, bo jak najbardziej w leczonych chorobach są alergie. Jeśli chodzi o główny powód wizyty, łysienie androgenowe, liczyłam na wyjście poza schemat, bo inni lekarze wspominali, ze jest taka szansa. Poza tabletkami, których nie da się nigdzie wyrobić na recepturze, będę jeździć po całej Warszawie, a dodatkowo na laktozie, której nie spożywam (mówiłam o tym) i będę walczyć o zmianę w aptece, standard, niestety, brak szerszej propozycji leczenia skojarzonego, kiedy osoby już na wizytach u zwykłego dermatologa z rejonu dostają lepsze zalecenia. Dobrze, że chociaż dostałam coś na trądzik posteroidowy, za to jestem wdzięczna, ale to leczenie skutków leczenia innej lekarki, po którym po raz pierwszy tak bardzo wypadły mi tez włosy. Niby wizyta poprawna, ale to pierwsza lekarka, która w ogóle ze mną nie rozmawiała, prawie nie odpowiadała na pytania, nie omawiała trichoskopii... jak tu stosować się do schematu terapii i przychodzić na kontrolę? A dodatkowo zanim człowiek wejdzie do gabinetu, już jest tak umęczony czekaniem, że na dość, a jednak zadaje pytania, tylko co z tego... Niestety, odkąd usiłuję się leczyć, jest gorzej (może nie trzeba było) i nikt jeszcze mi sensownie nie pomógł, dr Gajda również.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: wypadanie wlosow

   Dobre podejście do pacjenta. Jest to moja pierwsza wizyta u pani doktor i mam nadzieję że będę wyleczona. Wizyta nie odbyła się w trybie przyspieszonym,. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu