Przychodnia Lekarska Derm-OR

(15 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Lekarska Derm-OR

Wodzickiego 11

42-200 , Częstochowa , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Sabina Kubacka Trądzik

  Leczyłam się u Pani doktor około 5 lat, wizyty zawsze odbywały się prywatnie po wcześniejszym umówieniu się na konkretną godzinę, niestety Pani doktor nigdy nie przyjmowała pacjentów o czasie, nieraz czekałam na wizytę ponad 2 godziny. Zgłosiłam się na leczenie z powodu dużego trądziku, na początku miałam zlecony wymaz bakteryjny, Pani doktor przepisywała mi przez większość czasu te same maści/leki mimo to, że nie było widać żadnych efektów. Dopiero po około 4 latach leczenia miałam przepisany Izotek doustny, który był względnie skuteczny - musiałam powtarzać kurację ponieważ był nawrót. Pani doktor nie zleciła mi żądnych innych badań, żeby ustalić co mogło być przyczyną tak uporczywego trądziku, nie miałam zbadanej ani tarczycy ani hormonów płciowych, notorycznie były przepisywane te same leki co już wcześniej wspomniałam. Nie leczę się już u Pani doktor, trądzik nadal się pojawia, izotek nie był w pełni skuteczny, ostatecznie okazało się, że mam zaburzenia hormonalne, co wcześniej nie było nawet wzięte pod uwagę.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Sabina Kubacka choroba tkanki łącznej

  Świetna dermatolog, choruje na powaźne schorzenie, pani doktor odrazu postawiła diagnoze i przeszła do skutecznego leczenia,skierowała do kliniki w katowicach,wspaniały człowiek,dziękuje za leczenie


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Sabina Kubacka

  Pani Doktor Sabina to mądry,cierpliwy lekarz.Osoba o dobrym sercu i wielkiej wiedzy.Taki powinien być każdy lekarz.Polecam!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Sabina Kubacka

  Polecam Panią doktor, ponieważ jako jedyna z wielu dermatologów od razu wiedziała co mi jest, jestem uczulona na fluor a żaden z dermatologów diagnozował co innego, pomogła mi bardzo bardzo! ;)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Sabina Kubacka

  Dla mnie pani dermatolog Sabina jest naprawdę świętnym lekarzem! od 1 kl gimnazjum walczyłam z trądzikiem.. Koleżanka poleciła mi tą panią dermatolog, ją wyleczyła w dość krótki czasie z trądziku a wiec również spróbowałam i jestem w trakcie leczenia które bardzo mi pomaga!
  Polecam ją serdecznie, ale jedynym minusem jest to czekanie, ale skoro ma tylu pacjentów i tylko dwa dni co przyjmuje u siebie to chcę jak największej ilości osób pomóc! I warto poczekać tą godzinę dużej, bo przynajmniej pomoże ;)


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Sabina Kubacka

  Szczerze mówię - najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. Czytałam Państwa opinie przed pójściem i sama nie wiedziałam co myśleć. Leczyłam się na trądzik od 13 roku życia, a mam już 21, więc okres był naprawdę długi i jedynym lekarzem, jaki podjął szybką i skuteczną, co najważniejsze, inicjatywę była Pani doktor. Wyleczyła mnie zarówno z tej choroby, jak i jakiś czas później ze świerzbu, którzy ludzie uważają za prawie nieuleczalny, a w moim przypadku była to jedna kuracja.
  Pani Sabina nie ma wygórowanych cen, a do tego nigdy nie są stałe - jeżeli sprawa jest niewielka to zmiejsza cenę - ja płaciłam ok. 70 - 80 zł, a czasem w ogóle, kiedy Pani doktor tak uznała.
  Nie spotkałam lepszego lekarza w całym moim życiu, do którego mogę zadzwonić bezpośrednio na telefon i powiedzieć o co chodzi. Pani doktor wiele razy prosiła mnie o telefony kilka dni po wizycie, aby dowiedzieć się o wynikach terapii i samopoczuciu przy niej.
  Czas oczekiwania, którzy wszyscy zarzucają? Prawda, jest to minus i to duży, jak mi się zdawało na początku. Ja przyjęłam jedną osobistą zasadę - jeżeli jesteście umówieni na powedzmy 19 to znaczy, że przyjeżdżacie albo 30 min przed albo 50 minut po danym czasie. Uwierzcie mi, jako wieloletniej pacjentce - zasada się sprawdziła za każdym razem. Jeśli nie chcecie ryzykować - weźcie książkę, materiał do poczytania cokolwiek, czym umilicie sobie czas.
  POLECAM.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Sabina Kubacka

  Leczyłem się u kilku lekarzy na bolesne zmiany na kostce nogi. Przepisywali mi bardzo silne antybiotyki-bezskutecznie-,a chirurg uznał, że to kostka za nisko i obciera but- radził spiłować kostkę. Pani doktor przepisała mi krem Solcoseryl - za kilkanaście zł - i po kilku tygodniach kostka wyzdrowiała ! Polecam Panią Doktor mimo czekania . Jan P.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Sabina Kubacka

  Błędnie postawiona diagnoza u niemowlaka!! Sterta leków za kilkaset złotych - w tym niektóre dozwolone od 14 roku życia a niektóre na całkiem inne dolegliwości!!! Każe włóczyć dziecko kilkadziesiąt kilometrów po czym nawet na nie nie patrzy. Do leczenia niemowląt nie polecam. Ponadto chore umawianie na wizytę - nawet 3 pacjentów na tą samą godzinę!!! Ale jak już się wejdzie można się sporo dowiedzieć o wnukach Pani doktor jak też jej innych zmartwieniach. My już zakończyliśmy współpracę.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Sabina Kubacka

  Z poczuciem czasu u Pani Doktor to rzeczywiście prawda- i wydaje mi się że dobrze byłoby prowadzić jakąś listę żeby oczekujący mogli w ciągu np 2-3 godzin spędzić czas gdzie indziej niż w poczekalni, lub wprowadzić system telefonicznego informowania się że jest się następnym w kolejce. Ale ja wolę skupić się na efektach leczenia. Bo jak się już wejdzie do gabinetu to za stołem siedzi uśmiechnięta miła Pani która wysłucha pacjęta i leczy nie po to żeby ściągnąć kasę ale po to żeby pomóc. Kiruje na badania, wymazy itp. by na ich podstawie rozocząć leczenie. Proszę mi wierzyć że dla niektórych lekaryz taki sposób diagnozy nie jest oczywisty. Jak się słucha Pani Doktor i wykonuje jej zalecenia to leczenie odnosi sukces i potem jest już tylko lepiej. Pozdrawiam Panią Doktor i dziękuję za pomoc jaką mi udzieliła.


  G
  Lekarz: lek. Sabina Kubacka

  Myślę, że umawianie pacjentów na konkretną godzinę, a przyjmowanie ich 2-3godziny
  po umówionym terminie to brak szacunku dla pacjenta. Jedno słowo; Skandal!!!
  Może Pani Doktor jest kompetentną osobą, ale myślę, że szacunek do czasu
  pacjenta powinien obowiązywać Panią Doktor. Zapominacie ,,Wy'' lekarze, że
  oprócz was w tym kraju pracują ciężko i liczą się z czasem ,,zwykli''
  ludzie których podejmujecie jako pacjentów i dzięki nim zarabiacie na życie.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania