Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Kosmonautów

Horbaczewskiego 35

54-130 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Beata Dołęga Inny

  W swoim życiu mialam kontakt z wieloma lekarzami, jednak tak bezdusznego podejścia do pacjenta jeszcze nie widziałam. W momencie, kiedy wizyta jest na NFZ pacjent traktowany jest bardzo źle. Niestety, ale miałam również nieprzyjemność kontaktu z ta Panią doktor przez teleporade, gdzie po monologu uslyszalam"pozdrawiam" i Pani sie rozłączyła. Pani doktor okazala brak empatii i chęci wysłuchania.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Beata Dołęga Inny

  Podczas e-porady lekarz przerywała, nie pozwalała skończyć zdania, była niemiła. Nie zapytała o choroby współistniejące, zażywane leki. Wystarczyła jej informacja o temperaturze i na tej podstawie wybrała leki. Nie zwracała uwagi na to, że rozmawia z człowiekiem chorym. Po zakończeniu swojego monologu rozłączyła się.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Joanna Rogalska Inny

  Lekarz ze swietnym podejsciem do dzieci. Pani doktor wnikliwie podchodzi do pacjentów. Wszystko cierpliwie wyjasnia rodzicom. Nigdy nas nie zawiodła.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Joanna Rogalska Inny

  Wspaniały lekarz. Pani doktor ma wyjątkowe podejście do dzieci, nawet tych "trudniejszych". Nie daje niepotrzebnie leków. Jeśli trzeba da skierowanie na badania bądź do specjalisty. Córka zawsze wychodzi z gabinetu uśmiechnięta.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Andrzej Karmowski Inny

  Do profesora trafiłam z polecenia, po diagnozie innej Pani Ginekolog-ogromne miesniaki macicy, trzeba usunąć wszystko. Miałam wtedy 28 lat i nie miałam dzieci. Profesor nie obiecywał, że się uda, powiedział tylko, że chciałby uratować moje narządy. Za kilka dni mina trzy lata od operacji wyluszczania miesniaka macicy i piec miesięcy odkąd jestem mamą. To człowiek z ogromną empatia i latami doświadczenia. Mi pomógł bardzo.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Beata Dołęga

  Bardzo dobry lekarz. Owszem, jest gadułą-sama siebie tak nawet określa- ale to nie znaczy, że nie słucha pacjenta. Wręcz przeciwnie, dokładnie bada i zleca dodatkowe badania. Po wizycie u niej odniosłam wrażenie, że nie traktuje pacjentów taśmowo, ale podchodzi do nich indywidualnie. Przyszłam z przeziębieniem, a zostałam przebadana, zmierzono mi ciśnienie, dostałam skierowanie do laboratorium i do specjalisty. Pani dr zainteresowała się dlaczego tak często łapię infekcje. Jakoś wcześniej żaden lekarz na to nie wpadł. Zresztą nawet nie pytali.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Beata Dołęga Inny

  Nigdy nie odmówi przyjęcia dodatkowego pacjenta. Kompetentna,troskliwą,wydaje skierowania do specjalistów i na badania. Bada i prosi o informacje od lekarzy do których daje skierowanie zawsze wraca do poprzednich wizyt.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania