Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Kartuska

Kartuska 63/65

80-141, Gdańsk, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Włodzimierz Salwach

  Ginekolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk, al. Zwycięstwa 49

   Wizyta bez opóźnień na NFZ z wyprzedzeniem tygodniowym wiec spodziewałam się gbura. Miłe zaskoczenie. Lekarz zrobił usg zapisał potrzebne badania. Na moją prośbę, o badanie TSH dopisał bez problemu i wręcz przeprosił za to że sam tego nie zlecił. Jeden z lepszych lekarzy u których była.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Gdańsk - Jaśkowa Dolina 132Usługa: konsultacja ginekologiczna

   Lekarz bardzo miły i sympatyczny. Wywiad został przeprowadzony rzeczowo, ze skupieniem się na poszczególnych aspektach. Potrzebne badania zostały wykonane na miejscu. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (34) o tym lekarzu


 • Jerzy Rigall

  Chirurg, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Lekarska Specjalistyczna Spółdzielnia PracyUsługa: choroba

   Jest bardzo kompetentym lekarzem. Diagnoza trwała 3 sekundy. Operacja zapewne będzie dłuższa. A mówią, że wszyscy specjaliści są na wyspach. Na szczęście to chyba nieprawda.

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Wielospecjalistyczna Przychodnia - Lekarze SpecjaliściUsługa: usunięcie narostu

   Bardzo profesjonalne podejście samo wycięcie potem szycie a następnie założenie szwów oraz opatrunki bardzo profesjonalna

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Zbigniew Jankowski

  Ginekolog, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Filia: NZOZ Centrum Medyczne Vii DwórUsługa: USG

   Przyszłam na wizytę z polecenia koleżanki i nie żałuję. Pan doktor przeprowadził szczegółowy wywiad, zlecił konieczne badania, dokładnie opisywał wszystko co widzi na ekranie w trakcie badania USG.
   Jestem bardzo zadowolona.

  • P
   Lokalizacja: Filia: NZOZ Centrum Medyczne Vii DwórUsługa: prowadzenie ciazy

   Świetny lekarz, przeprowadził szczegółowy wywiad ze mną i z mężem odnośnie chorób wrodzonych i innych czynników jakie mogłyby wpływać na rozwój dziecka. Mimo sporego opóźnienia, które wynikało z tego, że portal znany lekarz zakłada 15 min wizyty, a lekarz poświęca każdej pacjentce nawet do 40 minut, lekarz przyjął nas otwarcie i nadal poświęcił nam tyle czasu ile było potrzeba, zbadał dziecko i przeprowadził potrzebne usg oraz bardzo szczegółowy wywiad. Lekarz patrzy na każdą kobietę w ciąży indywidualnie i swoje zalecenia opiera na obszernej wiedzy i doświadczeniu. Zdecydowanie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (107) o tym lekarzu


 • Barbara Kołtuńska-Świeca

  Internista, Lekarz Medycyny Pracy, Reumatolog, lek.

  • M

   Pani doktor bardzo profesjonalnie i rzeczowo podchodzi do pacjenta. Idealne dopasowanie leków i indywidualne podejście daje niesamowite efekty. Z czystym sumieniem polecam.


 • Maciej Cherek

  Radiolog,

  • N

   Bardzo dobry specjalista. Nie tylko zrobił dokładne usg ale i wywiad i rozmowe gdzie nie musiał tego robic.

  • P

   lekarz niestety postawił błędną diagnozę badanie przeprowadzał na
   archaicznym sprzęcie i podejrzewam że dlatego nie poznał się na
   dolegliwościach mojej mamy, ale na szczęście mama jest już po operacji
   która była o wiele za późno, gdyby pan doktor dobrze zrobił usg mama by tak
   długo nie leżała w szpitalu.


 • Joanna Małgorzata Majkowska

  Pediatra,

  • י

   Do dr. Majkowskiej chodziłam 19 i jestem bardzo z niej zadowolona. Jest to moim zdaniem na prawdę godny polecenia lekarz. Mam problemy ze zdrowiem i dość często u niej bywałam, zawsze wszystko udało sie rozwiązać. Nigdy nie zostawiła mnie z żadna choroba czy nawet przeziębieniem, zawsze przepisała leki lub dała skierowanie na inne badania do czego dopisała możliwe miejsca i lekarzy, podała numer abym sama wybrała który najbardziej mi odpowiada :) Jest bardzo miła, uprzejma, delikatna, wysłucha. Wystarczy dobrze wytłumaczyć problem i wszystko bedzie załatwione :) polecam z całego serca!!! Sama muszę zrezygnować z niej ze względu na wiek i aż mam ochotę płakać :(

  • A

   Dopóki nasza córka miała zwykłe przeziębienia, było ok. Ale kiedy Pani doktor podała jej na zapalenie gardła "profilaktycznie" antybiotyk, od tego czasu dziecko jest chore (już ponad 1,5 miesiąca). Do tej pory nie dyskutowałam z lekarzem i nie śmiałabym podważać jego opinii, ale w tej chwili właśnie straciłam zaufanie do pani doktor i zamierzamy zmienić lekarza. Jedyny plus za przyjmowanie dzieci na bieżąco, właściwie bez kolejek.