Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Przychodnia Jagiellońska
Jagiellońska 7, 80-371 Gdańsk
Przychodnia Jagiellońska logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (21)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Przychodnia Jagiellońska Inny

  Pani doktor bardzo sympatyczna duża wiedzą medyczna zaangażowanie super podejście do pacjenta zawsze wysłucha i porozmawia polecam

  M
  Profil zweryfikowany
  Andrzej Zinkiewicz Inny

  Byłam na badaniu USG położniczym I trymestru u Pana doktora. Tak zaangażowanego lekarza jeszcze nigdy nie spotkałam. Pan doktor wszystko szczegółowo sprawdził i wyjaśnił, wszystko wytłumaczył. Bardzo się stresowałam przed wizytą, bo zwykle wybieram na lekarza ginekologa kobiety, ale stres zupełnie minął, gdy weszłam do gabinetu. Lepiej nie mogłam trafić. Jestem Panu doktorowi bardzo wdzięczna.

  M
  Profil zweryfikowany
  Andrzej Zinkiewicz Inny

  Wspaniały lekarz, USG prenatalne zawsze wykonywałam prywatnie, ale tym razem za namową lekarki prowadzącej wybrałam się do pana doktora. Jestem pod ogromnym wrażeniem jak szczegółowo zostało wykonane badanie. Polecam z całego serca!

  A
  Profil zweryfikowany
  Ewa Flens-Ornoch konsultacja dermatologiczna

  Bardzo miła pani doktor, rzeczowa, konkretna, cierpliwa i empatyczna. Wizyta odbyła się punktualnie. Uzyskałem szczegółową diagnozę i wskazówki co do dalszego postępowania. Cieszę się, że trafiłem do tego lekarza.

  N
  Profil zweryfikowany
  Andrzej Zinkiewicz Inny

  Nie polecam jeśli szanujesz swój czas i pieniądze. Dr sam tworzy kilku godzinne opóźnienia wychodząc! Nie wiem jak można brać pieniądze za wizytę prywatną, zapisując pacjentkę na konkretną godzinę i jeszcze kazać czekać kilka godzin na swoją kolej. Po za tym odpowiada pacjentkom na pytania o ich stan zdrowia przy otwartych drzwiach, przy innych pacjentkach, cytuję wypowiedź lekarza "trzeba tam głębiej palce włożyć" Brak szacunku dla pacjenta, drzwi w przychodni tekturowe przez które również słychać całą rozmowę prowadzoną z pacjentką. Gdyby to pacjent przyszedł opóźniony Pan doktor na pewno nie był by zadowolony i odmówił by wizyty takiej osobie, więc czemu lekarzowi pozwala się na taką ignorancję i brak profesjonalizmu (panie w recepcji "ale to on zawsze ma takie opóźnienia, Pani nie wiedziała")? Nie przekonałam się jaki jest doktor bo zrezygnowałam z wizyty prywatnej, nie chciałam być badana pod presją czasu i będąc już zdenerwowaną przez powstałe z winy lekarza opóźnienie.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  P
  Profil zweryfikowany
  Andrzej Zinkiewicz Inny

  Pan doktor bardzo rzetelny, dokładny wszystko wyjaśnia dokładnie bada. Prowadzenie ciazy na najwyższym poziomie naprawdę nie mam o co się przyczepić. Dodam że wizyty są na NFZ. Jedyny mankament to opóźnione wizyty, ale doktor bada dokladnie i szczegółowo więc pewnie stąd te opóźnienia. Z całego serca polecam.

  A
  Profil zweryfikowany
  Andrzej Zinkiewicz Inny

  Pan dr jest bardzo dobrym specjalistą. Prowadzę ciążę w przychodni na NFZ. Jestem zachwycona podejściem, szczegółowym wyjaśnieniem wielu wątpliwości, zaangażowaniem w usg.
  Wykonywałam również usg prenatalne u Pana dr I jestem zachwycona. 30 min wyjaśnień, wszystko pokazane, zdjęcia wydrukowane.
  Polecam każdej kobiecie prowadzenie ciąży u dr Zinkiewicza

  M
  Profil zweryfikowany
  Andrzej Zinkiewicz Inny

  Bylam na USG III trymestru w NCM i miałam przyjemność spotkać Pana doktora. Jestem zachwycona tym jak dokładnie opowiadał o dziecku i pokazywał wszystko na monitorze. Usg trwało 30 minut, było bardzo dokładne i pan doktor wracał kilka razy do różnych narządów kiedy dziecko zmieniło pozycję. Wydrukował ogromna ilość zdjęć nawet w 3D. Do tej pory nie mogę uwierzyć że na NFZ można uzyskać taka opiekę!

  M
  Profil zweryfikowany
  Andrzej Zinkiewicz Inny

  Empatyczny, dokładny specjalista. Opisuje wszystko dokładnie pacjentce, odpowiada wyczerpująco na wszelkie pytania i wątpliwości. Jeden z najlepszych lekarzy, jacy mnie leczyli. Obecnie doktor prowadzi moją ciążę, przeprowadza także USG ( na NFZ - Jagiellońska ) . Byłabym skłonna polecić pana Zienkiewicza każdej pacjentce. Jak dotąd z podobnym profesjonalizmem i pełnym szacunku podejściem spotykałam się głównie w gabinetach prywatnych,a tu proszę jaka niespodzianka :)

  P
  Profil zweryfikowany
  Andrzej Zinkiewicz Inny

  Lekarz godny polecenia. Byłam na Usg 3 trymestru i jestem zadowolona. Widziałam wszystko co się dzieje na monitorze, lekarz oglądał dziecko z każdej możliwej strony. Nawet włączył obraz w 3D co mnie zdziwiło :) lekarz wytłumaczył wszystko po kolei, bardzo dokładnie podchodzi do swojej pracy. Rozwiał wszelkie wątpliwości .

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania