Przychodnia Diagnostyczno-Lekarska Hauer

(14 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Diagnostyczno-Lekarska Hauer

Drużbackiej 1-3/2

33-100, Tarnów, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Robert Meń

  Neurolog, lek.

  • Bardzo dobry i kompetentny lekarz ,bardzo dokładne badanie i trafne diagnozy. Bardzo polecam. Cierpliwość dla małych i dorosłych pacjentów.

  • B

   Byłam bardzo rozczarowana. W prawdzie doktor przeprowadził podstawowe badanie neurologiczne to wizyta polegała głównie na patrzeniu na lekarza jak pisze. Niestety potraktował mnie stereotypowo. Ponieważ mój wiek, według doktora, był nietypowy do schorzenia i chciałam "naciągnąć" go na zwolnienie. Od lat cierpię na migrenę a jedyne co otrzymałam to skierowanie na badanie do gabinetu jego żony. Klasyczny przykład polskiego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Ryszard Ratajczak

  Endokrynolog, Pediatra,

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne CenterMed-RemediumUsługa: PCOS

   Pan doktor jest bardzo sympatyczny i uprzejmy, ale to chyba tyle... Nie wiem, jak w przypadku innych dolegliwości, ale w przypadku problemów z płodnością przez wiele lat moje wizyty u pana doktora sprowadzały się do przepisywania recept na kolejne tabletki antykoncepcyjne. Wizyty trwały 10 min. Przez lata nie wiedziałam, że przy przyjmowaniu antykoncepcji powinnam robić badania kontrolne, np. dotyczące krzepliwości krwi. Dowiedziałam się o tym z innych źródeł. Pan doktor przez te całe lata zlecał niewiele badań hormonalnych, kontrolnych. Nie zasugerował też monitorowania owulacji. Sama to zaproponowałam. Również ja sugerowałam mu czasowe przerwy w przyjmowaniu antykoncepcji, które doradził mi ginekolog. Dopiero teraz, po zmianie lekarza i pełnej diagnostyczne okazało się, że owulacji nie ma, a mnie dolega nie tylko to, na co leczył mnie pan doktor. Ogólnie mam wrażenie, że w moje leczenie nie był zaangażowany tak, jak być to powinno...

  • M
   Lokalizacja: NZOZ Kryniczna-Medycyna Prewencyjna i PrzeciwstarzeniowaUsługa: niedoczynność tarczycy

   Leczę się u doktora już ponad 10 lat, i nie wyobrażam chodzic do innego. Wyprowadził mój stan, który zaniedbała inna lekarka. Lekarz bardzo sympatyczny i pomocny nie tylko w sprawach hormonalnych. Dla mnie jest to lekarz „rodzinny”, gdy miałem inne problemy zdrowotne, „podzwonił” gdzie trzeba było i zawsze trafiałem w dobre ręce. Szczerze polecam doktora Ratajczaka.

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu


 • Antonina Maria Smalec-Wardzała

  Internista,

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badanie internistyczne

   Bardzo dobry lekarz. Pani doktor patrzy na problemy zdrowotne szeroko. Wizyta przebiegła w miłej i sympatycznej atmosferze. Został przeprowadzony szereg badań, po czym zlecone zostały odpowiednie badania analityczne. Polecam serdecznie Panią doktor :)