Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia DE-MED

Dworcowa 12

44-240 , Żory , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Kossowski Inny

  Lekarz z powołania. Bardzo pomógł moim rodzicom gdy nikt inny nie chciał. Nie boi sie COVID -19 i leczenia go. Polecam gorąco i mam nadzieję że inni lekarze przypomną sobie , że ich zawód polega na pomaganiu ludziom a nie tylko na przepisywaniu leków i L4.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Kossowski Inny

  Z całego serca polecam Pana doktora wyśmienity lekarza który na pierwszym miejscu stawia dobro pacjenta rewelacyjne podejście.Bardzo jesteśmy wdzięczni że właśnie trafiliśmy na Pana . Ogromna wiedza zaangażowanie i pomoc sprawiały że będziemy wracać z świadomością że trafiliśmy na Lekarza z powołania.Pomocny zaangażowany właśnie wtedy kiedy pacjent tego potrzebuje a nie tydzień później jak to bywa w dzisiejszych czasach.Jeszcze raz dziękujemy za okazaną pomoc


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Kossowski Inny

  Polecam szczerze ! Lekarz z powołania, same plusy . Ogromna medyczna wiedza i cierpliwość do pacjenta , wręcz uprzejmość ze strony Pana Doktora sprawiła, że wracaliśmy niejednokrotnie. I w razie potrzeby na pewno wrócimy.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bogdan Dobija Inny

  Świetny specjalista! Bardzo doświadczony.
  Był to lekarz mojej mamy, gdy była ze mną w ciąży! :) a teraz ja, od kilku już dobrych lat, przyjeżdżam specjalnie na Śląsk do domu rodzinnego jak potrzebuję skutecznej pomocy ginekologicznej.
  Bardzo rozważny i spokojny lekarz. Polecam!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Kossowski

  Miałem szczęście przekonać się jak bardzo profesjonalnym i kompetentnym jest lekarzem. Wysoka kultura osobista i duża wiedza. Niezwykle cenne porady na wszystkich trzech wizytach jakie otrzymałem od Pana doktora z pewnością wpłynęły na mój szybszy powrót do zdrowia.


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Kossowski SOR oraz szpital

  Uratował mi życie .Dziękuję.
  Podejście do cierpiących,wewnętrzny spokój zaangażowanie .Na fachu lekarskim się nie znam,ale ciepło którym promieniuje również także leczy i sił dodaje.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Kossowski

  Świetny lekarz! Miły, wyrozumiały i uśmiechnięty. Doktor bardzo delikatnie i spokojnie obchodzi się z pacjentem. Cierpliwie tłumaczy i odpowiada na pytania.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bogdan Dobija ciaza

  Lekarz z powołania, konkretny, sympatyczny,zna się na wszystkim i przede wszystkim udziela wyczerpujących odpowiedzi.Polecam z czystym sumieniem.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Beata Barbara Kwiecień-Bartuś duszności

  Lekarz ma właściwe podejście do pacjenta czy to w Przychodni czy też w Gabinecie Prywatnym.Bardzo dobry diagnostyk.Uratowała mi życie (rozpoznanie:zakrzepica-zatorowość płucna),kierując natychmiast na leczenie szpitalne. U Pani doktor Beaty Bartuś-Kwiecień leczę się ok.20 lat.Polecam leczenie się u tej internistki.W Gabinecie Prywatnym znajduje się niezbędna aparatura medyczna.


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bogdan Dobija

  Niestety przejechałam się. Przy każdej wizycie prywatnej lekarz odwlekał wykonanie badania USG dopochwowego, twierdząc, że jest wszystko ok a jak mam ochotę to następnym razem. Ogólnie na badanie USG czy na USG piersi trzeba umawiać się dodatkowo co jest niewygodne dla pacjentki. Dziwi mnie też sprawa oczekiwania na wynik cytologi, ostatnim razem czekałam dwa miesące. Co wtorek wydzwaniałam do jego położnej bądz pielęgniarki i wypytywałam o wynik. Pani twierdziła, że wyniku jeszcze nie ma a co mnie zastanowiło nie zapytała nawet o moje nazwisko. Uważam , że to nie w porządku, lekarz podczas wizyty powinien wykonać wszystkie badania , powinien mieć dla nas czas, tym bardziej na wizycie prywatnej. Dziś mam żal sama do siebie, ze dałam sie tak zwlec. Czekam na operacje bo inny lekarz dostrzegł to czego on nie miał okazji zobaczyć, bo nie wykonał prostego badania. A na cytologię czekam dwa tygodnie w tej chwili. Mam nadzieję , że nie jest za późno.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania