Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Powołaliśmy w 2014 roku do istnienia placówkę, gdzie każdy pacjent może skorzystać z usług profesjonalistów korzystających z nowoczesnego aparatu USG. Lekarze wielu specjalizacji są do Państwa dyspozycji. Oferujemy opiekę medyczną od poczęcia. Nasi pacjenci są zawsze dla nas najważniejsi a wielką radością jest dla nas informacja o odzyskaniu przez nich zdrowia. Jedną z kluczowych dyscyplin jaką się zajmujemy to pomoc parom stać się rodzinom i urodzić szczęśliwie swoje potomstwo. Pracują z nami obok lekarzy: psycholog, seksuolog, położna, fizjoterapeuta, dietetyk, nauczyciele metody rozpoznawania płodności wg prof. n. med. Rötzera.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

Przychodnia Centrum Naturalnie
ul. Żorska 267, 44-251 Rybnik
Przychodnia Centrum Naturalnie logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (15)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Katarzyna Wilgus-Kubica konsultacja ginekologiczna

  Pani Doktor Wilgus-Kubica prowadziła dwie moje ciążę. Jest kompetentna, dokładna, skrupulatna, ma holistyczne podejście do pacjentki. Olbrzymia wiedza medyczna i empatia. Pani Doktor wiele razy przedstawiała trafne sugestie w innych moich zdrowotnych problemach. Szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania i rozwiewa wątpliwości. Wizyta przebiega zawsze w miłej atmosferze, badanie bezbolesne. Jeśli zajdzie taka potrzeba, można liczyć na konsultację telefoniczną. Czułam się zaopiekowana zarówno w okresie ciąży, jak i w połogu i po nim. Mam do Pani Doktor 100% zaufania. Zawsze będę gorąco polecać :)

  A
  Profil zweryfikowany
  Przychodnia Centrum Naturalnie konsultacja ginekologiczna

  Dzięki Pani Doktor Milej zaszłam w ciąże w naturalny sposób i urodziłam zdrowa córeczkę (mimo takich schorzeń jak endometrioza i niedoczynność tarczycy) Nie mam słów żeby opisać jak jestem wdzięczna za jej pomoc i ogromne zaangażowanie. Każde badanie było przeprowadzane w sposób bardzo dokładny pani doktor cierpliwie odpowiadała na każde moje pytanie. Ciąża przeprowadzona idealnie mogłam się kontaktować z Panią doktor o zawsze kiedy tego potrzebowałam zawsze chętnie mi pomagała. Polecam z czego serca

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Katarzyna Wilgus-Kubica konsultacja ginekologiczna

  Pani doktor prowadziła moją ciążę.
  Bardzo rzeczowa, konkretna i zaangażowana.Świetny lekarz i dobry człowiek.Polecam.

  E
  Profil zweryfikowany
  Ewa Firla-Chłapek Inny

  Profesjonalne podejście do pacjenta. Otwarta rozmowa skupiająca się na sednie problemu. Polecam serdecznie.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Katarzyna Wilgus-Kubica konsultacja ginekologiczna

  Bardzo miła, zaangażowana, konkretna Pani Doktor.
  Dobra komunikacja z pacjentem. W przychodni wszystko sprawnie.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Katarzyna Wilgus-Kubica konsultacja ginekologiczna

  Byłam pierwszy raz na wizycie u pani Katarzyny. Przemiła kobieta zawsze wszystko wytłumaczy i uspokoi a zarazem jest bardzo delikatna. Polecam na pierwszą wizytę

  O
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Ewa Firla-Chłapek psychoterapia indywidualna

  Podczas wizyty czułem się bardzo bezpiecznie, Pani terapeutka doskonale wyczuła granicę. Wizyta wzbudziła we mnie zapał do pracy nad sobą, z którą wcześniej miewałem problemy.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Radosław Bienek Inny

  Profesjonalista! Wszystko dokładnie przeanalizuje, wytłumaczy, pacjent spędza w gabinecie tyle czasu ile potrzebuje, nie ma poganiania bo następny pacjent. Polecam każdemu!

  B
  Profil zweryfikowany
  lek. Katarzyna Wilgus-Kubica Inny

  Jestem zachwycona wizytą u p. doktor. Wszystko wyjaśnione, konkretne leczenie, trafiona diagnoza. W nagłych sytuacjach nie odmawia pomocy, mimo braku wolnych miejsc. Cieszę się, że trafiłam na p. doktor i szczerze polecam.

  K
  Profil zweryfikowany
  mgr Magdalena Łata - Kunert opieka poporodowa

  Pani Magda ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, jest przesympatyczna, a do tego ciągle się szkoli i postępuje z najnowszą wiedzą w dziedzinie fijoterapi uroginokologicznej. Na wizytach zawsze czułam się komfortowo. Bardzo polecam!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania