Przychodnia Akademicka w Bydgoszczy

(9 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Akademicka w Bydgoszczy

Kołłątaja 9

85-080 , Bydgoszcz , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Tadeusz Stępień

  Laryngolog,

  • P

   Zawsze wysłucha, wypyta, porozmawia, zastanowi się. Wszystko wytłumaczy co robi, po co, co przepisuje , na co i dlaczego. Odpowiada na wszelkie zadawane pytania chociaż tak wszystko tłumaczy że nie trzeba tych pytań zadawać. Do tego bardzo dba o dobrą atmosferę w czasie wizyty. Zleca badania żeby dobrze zdiagnozować problem, nie działa na ślepo. Leczy muzyków z Akademii Muzycznej i wielu wykładowców czyli ludzi którzy mają problemy z emisją głosu. Szczerze polecam!

  • M

   Pierwszy raz spotkałam się z takim lekarzem jak Pan Stępień. Bardzo dobry specjalista. Wyjaśni na czym polega choroba, leczy od podstaw, dąży do odnalezienia PRZYCZYN chorób. Nie daje bez sensu antybiotyków. Poświęca czas pacjentowi. Tak jak poprzednia osoba twierdze, że chce się do Niego wracać! POLECAM!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Alicja Kierońska

  Lekarz Rodzinny,

  • A
   Lokalizacja: NZOZ Przychodnia Akademicka Sp. z.o.o. Poradnia Medycyny Rodzinnej

   Najlepszy lekarz u którego miałam zaszczyt być, baaardzo dobre podejście do pacjenta! Pani Doktor uważnie przeprowadziła wywiad, wysłuchała i wdrożyła odpowiednie leczenie. Bardzo polecam!

  • P
   Lokalizacja: NZOZ Przychodnia Akademicka Sp. z.o.o. Poradnia Medycyny Rodzinnej

   Niestety nie jestem zadowolona z wizyty. Przyszłam do Pani doktor z utrzymująca sie od 3 dni gorączka 38,5, silnym bólem gardła i prawego ucha. Pani doktor obejrzała mi gardło z odległości 1,5 m, po czym stwierdziła ze jeszcze nie widzi czopów ropnych i trzeba obserwować. Ucha niestety nie zbadała, gdyż nie miała do tego sprzętu. Oczywiście stwierdziła, że to nie angina i skierowała mnie do specjalisty - laryngologa, bo sama nie mogła podjąć decyzji o leczeniu. Pani doktor jedynie zaleciła witaminę C, wapno, strepsils i płukanie gardła. Oczywiście po wizycie w poradni laryngologicznej skończyłam z antybiotykiem- augmentin. Niestety nie polecam Pani doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania