Prywatna Przychodnia Specjalistyczna PulsMed

(38 opinii)

Przychodnia PulsMed powstała w Koszalinie z myślą zapewnienia kontaktu pacjenta z lekarzami w klimacie miłego otoczenia zbliżonego do warunków domowych, życzliwej obsługi oraz pełnego profesjonalizmu ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Prywatna Przychodnia Specjalistyczna PulsMed

Stoczniowców 11-13

75-256 , Koszalin , zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Przychodnia PulsMed powstała w Koszalinie z myślą zapewnienia kontaktu pacjenta z lekarzami w klimacie miłego otoczenia zbliżonego do warunków domowych, życzliwej obsługi oraz pełnego profesjonalizmu zawodowego kadry medycznej.
Każdego pacjenta traktujemy w sposób szczególny, dobierając najlepsze metody diagnostyczne oraz ustalając indywidualny sposób leczenia.
Zatrudniamy lekarzy z wieloletnim doświadczeniem klinicznym i ambulatoryjnym, o uznanym autorytecie w środowisku i ugruntowanej wiedzy w specjalnościach:

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Hryniewicz Zwykła wizyta

  Brak profesjonalizmu, lekarz na każde zadawane pytanie odpowiadał głupim żartem. Pomimo tego, ze się nie znamy zwracał się do mnie jak do kolegi. Prosiłem o wystawienie karty informacyjnej, jedyne co usłyszałem, ze ,, a jest coś takiego ?, a po co to komu to tylko papierologia niepotrzebna” . Nie polecam tego Pana ogólnie po wykonaniu badania nie dowiedziałem sie kompletnie nic na temat swojego stanu zdrowia uwagi oraz przemyślenia pozostawił chyba dla siebie.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Hryniewicz Inny

  W życiu nie spotkałam tak nieprzyjemnego lekarza. Zero wyjaśnienia, wskazanie tylko terminu kontroli, bezwartościowe, absurdalne i śmieszne tylko dla Pana, odpowiedzi na poważnie zadawane pytania. Kto to widział żeby pielęgniarka zakładająca opatrunek instruowała Pacjenta o leczeniu i zaawansowaniu kontuzji.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Hryniewicz Inny

  Nie polecam i szczerze odradzam.
  Przy nawracających obfitych wysiękach stanu kolanowego, jedyne co miał do zaproponowania to kolejna punkcja ( ściąganie płynu) i podanie sterydu. Nie zdiagnozował problemu, nie skierował mnie na rezonans, przez co straciłam czas i naraziłam się na kolejne obrzęki. Uczynił to inny lekarz, który był dopiero w trakcie specjalizacji. Rezonans wykazał pęknięcie łąkotki i inne dodatkowe problemy. Po pól roku problemów z kolanem i wykonanej w innej placówce artroskopii, lekarz reumatolog (dr nauk medycznych) z prywatnego gabinetu ( w Kołobrzegu nie ma reumatologa z NFZ) wystawił mi skierowanie na kosztowny zabieg, który ma wyleczyć przewlekły stan zapalny w kolanie. Pan Hryniewicz odmówił skierowania na tenże zabieg refundowany przez NFZ twierdząc: że "nie ma takich wskazań", podważając, moim zdaniem, wystawione przez reumatologa skierowanie i wskazaną metodę leczenia. Pomimo moich próśb i przedstawienia wyników badań świadczących o zasadności wykonania zabiegu, wykazał się totalnym brakiem empatii. Nie zaproponował alternatywnych metod leczenia, a jedynie zażyczył sobie, by przyjść za tydzień ( ponownie czekać w 4 -ro godzinnej kolejce).


  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Elżbieta Zinka konsultacja kardiologiczna

  Witam, moja mama W 2015 roku trafiła do p. Zinki po hospitalizacji z diagnoza nadciśnienia tętniczego. Męczyła się już od wielu lat żadne leki nie pomagały. Ważnym objawem,jak się okazało po latach, był fakt, ze z organizmu ucieka potas, który za każdym razem próbowano uzupełnić. Zasugerowalismy skierowanie do kliniki w Aninie w celu diagnostyki. P. Zinka nas wyśmiała i powiedziała, ze absolutnie nie ma takiej potrzeby. Probowala ustawić mamie leki nic nie pomagało. Zrezygnowaliśmy z wizyt, bo było to kosztowne, a nie przynosiło efektów. W końcu pare miesięcy temu mama po wieloletnich hospitalizacjach otrzymała skierowanie do kliniki w Aninie - postawiono diagnozę hiperaldosteronizm pierwotny. Jestem rozgoryczona, ze kardiolog uważany za najlepszego w Koszalinie nie zwrócił uwagi na podstawowy objaw tej choroby, o którym można przeczytać w Internecie i zignorował objawy mojej mamy. Lekarze w klinice byli zaskoczeni, ze mama nie trafiła tam wcześniej i nie rozpoznano tak oczywistych objawów. Może uniknęłaby stanu, w którym teraz się znajduje. Tak wiec chciałam podziękować serdecznie za stracony czas, pieniądze i przede wszystkim zdrowie. Charakter i arogancja p. Doktor pozostawia również wiele do życzenia.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Hryniewicz skręcenie i naderwanie stawu skokowego

  Bardzo miły lekarz, dokładnie zbadał, odpowiedział na wszystkie moje pytania związane z urazem bardza rzetelny.


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Burda ból i pieczenie w klatce piersiowej

  Pani doktor jest przemiłą i ciepłą osobą. Poświęciła mi bardzo dużo czasu, po szczegółowym wywiadzie dokładnie mnie zbadała (Echo serca) tłumacząc na bieżąco wyniki badań i możliwości leczenia. Ponieważ mieszkam za granicą, Pani doktor wypisała także po angielsku swoją diagnozę i konieczność dalszego leczenia.
  Poczułem że jestem otoczony zainteresowaniem i troską.
  Bardzo serdecznie dziękuję.
  Bogdan Banasik


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: Andrzej Hryniewicz

  Lekarz posiadający wiedzę oraz odpowiednie podejście do ludzi, bardzo rzetelnie podchodzi do wykonywanych obowiązków


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Agnieszka Saletra

  Młoda osoba, ale z bardzo dużym doświadczeniem. Bardzo pomogła mi po wypadku komunikacyjnym. Jeżeli będę jeszcze kiedyś zmuszona skorzystać z pomocy fizykoterapeuty na pewno będzie to Pani Agnieszka. Polecam każdemu.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Hryniewicz

  Lekarz udzielił mi wyczerpującej odpowiedzi na moje wątpliwości , uzyskałam więcej informacji na temat moich dolegliwości niż w poradni na wizycie. Uważam,że dobrze zrobiłam, umawiając się na prywatną wizytę. Polecam.


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Hryniewicz

  Z każdej z dwóch wizyt jestem bardzo zadowolona. Wnikliwe zapoznanie się z dostarczonymi przeze mnie dotychczasowymi wynikami. Dokładne przebadanie chorej części ciała także poprzez sprzęt USG.
  Dr Andrzej Hryniewicz jest bardzo kontaktowy i wyczerpująco odpowiedział na moje pytania. Podał kontakt gdzie można wykonać bardzo szybko kolejne badania co przyspieszyło moje leczenie.

  Anna.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania