Prywatna Przychodnia Specjalistyczna PulsMed

(1 opinia)

Przychodnia PulsMed powstała w Koszalinie z myślą zapewnienia kontaktu pacjenta z lekarzami w klimacie miłego otoczenia zbliżonego do warunków domowych, życzliwej obsługi oraz pełnego profesjonalizmu ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Prywatna Przychodnia Specjalistyczna PulsMed

Stoczniowców 11-13

75-256 , Koszalin , zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Przychodnia PulsMed powstała w Koszalinie z myślą zapewnienia kontaktu pacjenta z lekarzami w klimacie miłego otoczenia zbliżonego do warunków domowych, życzliwej obsługi oraz pełnego profesjonalizmu zawodowego kadry medycznej.
Każdego pacjenta traktujemy w sposób szczególny, dobierając najlepsze metody diagnostyczne oraz ustalając indywidualny sposób leczenia.
Zatrudniamy lekarzy z wieloletnim doświadczeniem klinicznym i ambulatoryjnym, o uznanym autorytecie w środowisku i ugruntowanej wiedzy w specjalnościach:

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
2 opinie

 • H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Elżbieta Zinka konsultacja kardiologiczna

  Witam, moja mama W 2015 roku trafiła do p. Zinki po hospitalizacji z diagnoza nadciśnienia tętniczego. Męczyła się już od wielu lat żadne leki nie pomagały. Ważnym objawem,jak się okazało po latach, był fakt, ze z organizmu ucieka potas, który za każdym razem próbowano uzupełnić. Zasugerowalismy skierowanie do kliniki w Aninie w celu diagnostyki. P. Zinka nas wyśmiała i powiedziała, ze absolutnie nie ma takiej potrzeby. Probowala ustawić mamie leki nic nie pomagało. Zrezygnowaliśmy z wizyt, bo było to kosztowne, a nie przynosiło efektów. W końcu pare miesięcy temu mama po wieloletnich hospitalizacjach otrzymała skierowanie do kliniki w Aninie - postawiono diagnozę hiperaldosteronizm pierwotny. Jestem rozgoryczona, ze kardiolog uważany za najlepszego w Koszalinie nie zwrócił uwagi na podstawowy objaw tej choroby, o którym można przeczytać w Internecie i zignorował objawy mojej mamy. Lekarze w klinice byli zaskoczeni, ze mama nie trafiła tam wcześniej i nie rozpoznano tak oczywistych objawów. Może uniknęłaby stanu, w którym teraz się znajduje. Tak wiec chciałam podziękować serdecznie za stracony czas, pieniądze i przede wszystkim zdrowie. Charakter i arogancja p. Doktor pozostawia również wiele do życzenia.

 • Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Burda ból i pieczenie w klatce piersiowej

  Pani doktor jest przemiłą i ciepłą osobą. Poświęciła mi bardzo dużo czasu, po szczegółowym wywiadzie dokładnie mnie zbadała (Echo serca) tłumacząc na bieżąco wyniki badań i możliwości leczenia. Ponieważ mieszkam za granicą, Pani doktor wypisała także po angielsku swoją diagnozę i konieczność dalszego leczenia.
  Poczułem że jestem otoczony zainteresowaniem i troską.
  Bardzo serdecznie dziękuję.
  Bogdan Banasik

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania