Prywatna Przychodnia Specjalistyczna PulsMed

(32 opinie)

Przychodnia PulsMed powstała w Koszalinie z myślą zapewnienia kontaktu pacjenta z lekarzami w klimacie miłego otoczenia zbliżonego do warunków domowych, życzliwej obsługi oraz pełnego profesjonalizmu ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Prywatna Przychodnia Specjalistyczna PulsMed

Stoczniowców 11-13

75-256, Koszalin, zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Przychodnia PulsMed powstała w Koszalinie z myślą zapewnienia kontaktu pacjenta z lekarzami w klimacie miłego otoczenia zbliżonego do warunków domowych, życzliwej obsługi oraz pełnego profesjonalizmu zawodowego kadry medycznej.
Każdego pacjenta traktujemy w sposób szczególny, dobierając najlepsze metody diagnostyczne oraz ustalając indywidualny sposób leczenia.
Zatrudniamy lekarzy z wieloletnim doświadczeniem klinicznym i ambulatoryjnym, o uznanym autorytecie w środowisku i ugruntowanej wiedzy w specjalnościach:

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Aleksandra Ślęzak

  Diabetolog, Internista, lek.

  • D

   Kompetencja i wiedza w walce z otyłością 1000%,niesamowite podejście do pacjenta.Wyśmienicie Pani doktor potrafi zmobilizować.Do tego niesamowita wyrozumiałość.Profesjonalizm w każdej kwestii.Polecam gorąco!

  • P

   Super osoba, kompetentna, rzeczowa, sktuteczna w osiąganiu pozytywnych efektów leczniczych, potrafi zmotywować pacjenta do wspólpracy, angażuje w proces leczenia pacjenta i rodzinę. Serdecznie polecam wizyte u pani Doktor

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Beata Kordela

  Onkolog,

  • J

   Prawdziwy lekarz a przede wszystkim człowiek. Bardzo ciepła. Nie bagatelizuje tego co mówi pacjent, nie lekceważy. Polecam Jej lekarską fachowość każdemu kto potrzebuje Jej pomocy. Już dawno nie spotkałam tak cudownego lekarza. Pani Doktor znajduje czas dla każdego pacjenta. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Słucha uważnie i stara się pomóc. Budzi zaufanie w 100 %. Gdyby takich lekarzy, jak Pani Doktor było więcej na pewno świat byłby lepszy.......

  • Pani Doktor Kordela prowadzi leczenie mojej mamy. Jest bardzo dobrą Chemioterapeutką, bardzo wnikliwą. Dba o wszelkie badania, nie podejmuje pochopnych decyzji, wszelkie jej ruchy w leczeniu są precyzyjne i dobrze przemyślane. Dodatkowo to ciepła i serdeczna osoba. Ma wiele empatii tak bardzo potrzebnej pacjentom chorym na raka. Nie bagatelizuje i nie lekceważy niczego. Bardzo istotne jest też to, że udziela sama z siebie wszelkich informacji, wiele tłumaczy i to w bardzo przystępny sposób. Mama ma do Doktor Kordeli pełne zaufanie i pod jej czujnym okiem czuje się bezpieczna. Co bardzo ważne, Pani Doktor uważa zwalczanie bólu za bardzo ważne w leczeniu chorób nowotworowych, więc jej pacjenci nie cierpią. Dlatego wystawiam jak najlepszą opinię.
   To odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.
   Pacjentka Grażyna Królak wraz z córką Agnieszką Krzemińską.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Agnieszka Saletra

  Fizjoterapeuta,

  • A

   Młoda osoba, ale z bardzo dużym doświadczeniem. Bardzo pomogła mi po wypadku komunikacyjnym. Jeżeli będę jeszcze kiedyś zmuszona skorzystać z pomocy fizykoterapeuty na pewno będzie to Pani Agnieszka. Polecam każdemu.


 • Anna Burda

  Kardiolog, Internista,

  • Z
   Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Specjalistyczna PulsMedUsługa: ból i pieczenie w klatce piersiowej

   Pani doktor jest przemiłą i ciepłą osobą. Poświęciła mi bardzo dużo czasu, po szczegółowym wywiadzie dokładnie mnie zbadała (Echo serca) tłumacząc na bieżąco wyniki badań i możliwości leczenia. Ponieważ mieszkam za granicą, Pani doktor wypisała także po angielsku swoją diagnozę i konieczność dalszego leczenia.
   Poczułem że jestem otoczony zainteresowaniem i troską.
   Bardzo serdecznie dziękuję.
   Bogdan Banasik

  • M

   Lekarz mający wysokie kwalifikacje dla służenia życiu i zdrowiu ludzkiemu.
   Swój zawód KARDIOLOGA-INTERNISTY wykonuje profesjonalnie i z pasją,okazując pacjentowi serce pełne, oczekiwanej przez niego,troski.
   Temu lekarzowi zawdzięczam specjalistyczną pomoc medyczną i opiekę w czasie
   leczenia na Oddziale Kardiologii Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie,w lipcu 2009r.


 • Andrzej Hryniewicz

  Ortopeda,

  • R
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: skręcenie i naderwanie stawu skokowego

   Bardzo miły lekarz, dokładnie zbadał, odpowiedział na wszystkie moje pytania związane z urazem bardza rzetelny.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Lekarz posiadający wiedzę oraz odpowiednie podejście do ludzi, bardzo rzetelnie podchodzi do wykonywanych obowiązków

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Elżbieta Zinka

  Kardiolog,

  • H
   Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Specjalistyczna PulsMedUsługa: konsultacja kardiologiczna

   Witam, moja mama W 2015 roku trafiła do p. Zinki po hospitalizacji z diagnoza nadciśnienia tętniczego. Męczyła się już od wielu lat żadne leki nie pomagały. Ważnym objawem,jak się okazało po latach, był fakt, ze z organizmu ucieka potas, który za każdym razem próbowano uzupełnić. Zasugerowalismy skierowanie do kliniki w Aninie w celu diagnostyki. P. Zinka nas wyśmiała i powiedziała, ze absolutnie nie ma takiej potrzeby. Probowala ustawić mamie leki nic nie pomagało. Zrezygnowaliśmy z wizyt, bo było to kosztowne, a nie przynosiło efektów. W końcu pare miesięcy temu mama po wieloletnich hospitalizacjach otrzymała skierowanie do kliniki w Aninie - postawiono diagnozę hiperaldosteronizm pierwotny. Jestem rozgoryczona, ze kardiolog uważany za najlepszego w Koszalinie nie zwrócił uwagi na podstawowy objaw tej choroby, o którym można przeczytać w Internecie i zignorował objawy mojej mamy. Lekarze w klinice byli zaskoczeni, ze mama nie trafiła tam wcześniej i nie rozpoznano tak oczywistych objawów. Może uniknęłaby stanu, w którym teraz się znajduje. Tak wiec chciałam podziękować serdecznie za stracony czas, pieniądze i przede wszystkim zdrowie. Charakter i arogancja p. Doktor pozostawia również wiele do życzenia.

  • Z

   Ja również byłam leczona na oddziale kardiologii w Koszalinie . Pani doktor Zinki nie polecam nikomu. Nic dobrego dla mojego zdrowia nie zrobiła, a wręcz przeciwnie, po dwóch latach leczenie stan mojego zdrowia tylko się pogarszał. Bardzo nieprzyjemna lekarka. Bardzo żałuję, że nie można o pani doktor nic dobrego napisać.

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania