Prywatna Klinika Położniczo - Ginekologiczna

Prywatna Klinika Położniczo - Ginekologiczna

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Prywatna Klinika Położniczo - Ginekologiczna
Parkowa 6, 15-224 Białystok
Prywatna Klinika Położniczo - Ginekologiczna logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (15)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Sławomir Sobolewski cesarskie cięcie

  Doktor Sobolewski to wspaniały lekarz, który z wielkim profesjonalizmem i empatią podchodzi do pacjentki. Blizna po cesarskim cięciu już po dwóch tygodniach od porodu była praktycznie niewidoczna. Sam zabieg cesarskiego cięcia został przeprowadzony w wesołej atmosferze wsparcia. Dolegliwości ustały już po dwóch dniach. Każda pacjentka Doktora czuje się przy nim bezpiecznie i wyjątkowo.

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Sławomir Sobolewski Inny

  Wspaniały specjalista, bardzo żałuję że trafiłam do Pana Doktora tak późno. Naprawił to co inny ,,lekarz,, zepsuł do granic możliwości. Dał nadzieję na powrót do normalności, która w pełni przeistoczyła się w rzeczywistość. Pan Doktor wykonał zabieg idealnie, po którym nie widać śladów nie wspominając o jakichkolwiek dolegliwościach bólowych. Polecam wszystkim Paniom, aby trafić na takiego specjalistę.

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Sławomir Sobolewski Inny

  Dr Sobolewski to profesjonalista w każdym calu. Wspaniale prowadzona ciąża od samego początku aż po mistrzowsko przeprowadzone cc z super gojącą się blizną. Czułam się bezpiecznie mając możliwość kontaktu telefonicznego poza wizytami, kiedy doktor rozwiewał wątpliwości, uspokajał i zalecał postępowanie, nawet w niedzielę .
  Podsumowujac: "Brawo" za zangażowanie, empatię, super atmosferę podczas wizyt a przede wszystkim za profesjonalne podejście i mistrzowskie wykonanie cc i opiekę!
  Serdecznie dziękuję za opiekę nade mną i moim synkiem. Polecam!

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Sławomir Sobolewski USG

  Byłam u tego lekarza jakiś czas temu i wróciłam ponownie, polecam każdemu. Człowiek o złotym sercu, pomocny, wysłuchuje i doradza. Właściwa osoba na właściwym miejscu.

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Sławomir Sobolewski cesarskie cięcie

  Wspaniały, profesjonalny, rzeczowy lekarz. Wykonał mi cesarskie cięcie i co tu dużo mówić - cc trwało łącznie kwadrans, zostało przeprowadzone po mistrzowsku. Dzięki Panu Doktorowi mam nie tylko niemal niewidoczną bliznę i jestem od początku w świetnej kondycji, ale przede wszystkim: mam przepiękne wspomnienia z tego dnia. Nie musiałam się o nic martwić, tylko mogłam uwagę skupić na moim synku.
  Polecam z całego serca Pana Doktora, zarówno jeśli chodzi o cc, jak i regularną opiekę ginekologiczną.

  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Sławomir Sobolewski cesarskie cięcie

  Wspanialy lekarz, jestem bardzo zadowolona zarówno z prowadzenia ciąży jak i przebiegu porodu. Wizyta przebiegała w miłej atmosferze, lekarz wysłuchał,odpowiadał na pytania, rozwiewa wątpliwości,a także dokładnie tłumaczy i szczegółowo omawia badanie. Dla mnie jako przyszłej mamy było to bardzo istotne,gdyż była to pierwsza ciąża i chciałam jak najwiecej wiedzieć o maluszku i jego rozwoju. Nawet sprawdzał mi kostki by zobaczyć czy nie puchną nogi. Zapracowany człowiek ale zawsze oddzwaniał lub odpowiadał na SMS (również w święta). Zdecydowanie polecam p. Sławomira. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Sławomir Sobolewski cesarskie cięcie

  Żałuję bardzo że dopiero przy drugiej ciąży trafiłam do Pana Doktora. Przyzwyczajona do "opieki" lekarzy dostępnych w ramach funduszu oraz państwowego szpitala nie wyobrażałam sobie jak może wyglądać opieka nad kobietą ciężarną, choć nie tylko ciężarnymi Pan Doktor się zajmuje. Powiedzieć że to profesjonalista, to nic nie powiedzieć! Każda wizyta, USG wykonywane w gabinecie szczegółowo, przystępnie omówione, nie pozostawiając przyszłej matce żadnych wątpliwości. Ponadto to poczucie bezpieczeństwa, że w razie problemów można w każdej chwili liczyć na kontakt, podczas którego usłyszy życzliwą poradę, jest bezcenne. Cięcie, rekonwalescencja, szwy.. wszystko co związane jest z zabiegiem CC było dla mnie ogromnie pozytywnym doświadczeniem. Pan doktor po zabiegu dogląda swoje pacjentki, troszczy się o nie jak o bliskich sobie, każdy kontakt okraszając poczuciem humoru, które rozładowuje niepotrzebny stres i dystans. Polecam serdecznie opiekę Pana Doktora.

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Sławomir Sobolewski cesarskie cięcie

  Bardzo dobry specjalista z ogromnym doświadczeniem. Zawsze dokładnie odpowiadał na wszystkie pytania, nigdy nie czułam się skrępowana podczas wizyty. Podczas ciąży czułam się bardzo bezpiecznie dzięki Panu doktorowi. Polecam z czystym sumieniem. Najlepszy ginekolog i bardzo dobry człowiek!

  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Sławomir Sobolewski ciąża

  Najlepszy ginekolog! Bardzo żałuję ze trafiłam na niego dopiero przy drugiej ciąży, która była prowadzona perfekcyjnie. Doktor podchodził do mnie bardzo indywidualnie, zawsze mogłam na niego liczyć. Cięcie cesarskie było przeprowadzone bezproblemowo. Bardzo polecam jeśli chcecie przejść przez ciąże bez stresu.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Sławomir Sobolewski prowadzenie ciąży wraz z rozwiązaniem

  Dr Sobolewski prowadził moja pierwszą ciążę. Przy prowadzeniu kolejnych nie wyobrażam sobie nikogo innego. Lekarz z ogromną wiedzą i cudownym podejściem do pacjenta, spokojny i z poczuciem humoru. Na kazdej wizycie odpowiadal na moje pytania. Zawsze też mogłam dzwonic o każdej porze porze dnia i nocy. Przed żadną wizytą nie czułam stresu. Przez wysokie ciśnienie towarzyszące mi pod koniec ciąży zdecydował się na przeprowadzenie u mnie cesarskiego cięcia. Szew mam w takim miejscu, że jest zawsze zakryty w dodatku perfekcyjnie wykonany.
  Dr Sobolewski to specjalista w swojej dziedzinie! ????

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania