Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Świadczymy kompleksowe usługi okulistyczne, badania diagnostyczne oraz zabiegi operacyjne takie jak: laserowa korekcja wzroku, operacje zaćmy, korekcja wzroku przy użyciu soczewek fakijnych, refrakcyjna wymiana soczewki, iniekcje

Adres

Provisus Centrum Okulistyczne
Rędzińska 112, 42-209 Częstochowa
Provisus Centrum Okulistyczne logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (9)

Ogólna ocena

  H
  Profil zweryfikowany
  Olga Kucharska-Karpeta Inny

  Wspaniały lekarz,szybko postawiona diagnoza, bardzo dobry kontakt i profesjonalne podejście do pacjenta.Goraco polecam Panią Doktor. coś w tym sensie podpisujesz pełnym imieniem i nazwiskiem.

  K
  Profil zweryfikowany
  Michał Szymon Nowak Inny

  Badanie kwalifikacyjne przed usunięciem zaćmy przeprowadzone perfekcyjnie na bardzo dobrych aparatach.
  Pan Profesor Nowak - wielka kultura, empatia, wiedza i cierpliwość.
  Bardzo się cieszę, że trafiłam do takiego lekarza-człowieka.

  J
  Profil zweryfikowany
  Olga Kucharska-Karpeta Inny

  Leczenie dopiero rozpocząłem ale podejście lekarza bardzo profesjonalne. Duże zaangażowanie osobiste lekarza proste tłumaczenie trudnych kwestii. Mam nadzieję że zastosowane leczenie da
  właściwe efekty

  Profil zweryfikowany
  lek. Marcin Rubajczyk usunięcie zaćmy

  Lekarz Marcin Rubajczyk specjalista z ogromną wiedzą okulistyczną bardzo życzliwy dla ludzi każdy kto ma duże problemy z oczami powinien znależć się pod opieką tego wspaniałego lekarza i chociaż miałem (głęboka zaćma ) wiedziałem że jestem w rękach najlepszego specjalisty w leczeniu zaćmy , bardzo polecam , warto trafić pod opiekę takiego specjalisty jakim jest dr Marcin Rubajczyk Podziękowania dla doktora od BogusławSobocik

  S
  Profil zweryfikowany
  lek. Magdalena Musiał-Kopiejka

  Trafiłam do Pani doktor pełna przerażenia i najczarniejszych myśli. Sądzę, że każdy człowiek który zaczyna zmagać się z chorobą boi się, jest to normalne. Ten strach rośnie z wiekiem, jednak Pani wiedza, umiejętności, a także cierpliwość i wyrozumiałość dodały mi otuchy i wiary w to, że będę mogła dalej radzić sobie i normalnie funkcjonować w codziennym życiu.
  Pragnę Pani bardzo serdecznie podziękować za ogromną troskę, wielkie serce i opiekę którą zawsze będę bardzo ciepło wspominać. Składam wielkie słowa uznania dla posiadanej przez Panią wiedzy oraz cudownej umiejętności jaką jest wysłuchanie drugiego człowieka a także fakt, że traktuje Pani swoją pracę nie jako zawód lecz jako powołanie. Chciałabym aby Pani wiedziała iż okazana troska, życzliwość i ogromna pogoda ducha, pomogły mi przezwyciężyć strach i podejść do choroby z dużym spokojem. Mojej wdzięczności nie da się określić słowami, jestem jednak przekonana, że gdyby wszyscy lekarze byli tak wspaniali, zupełnie inaczej wyglądałby świat.
  Jeszcze raz serdecznie dziękuję za każde dobre słowo, za każdy gest, dziękuję za to, że zawsze mogę liczyć na Pani bezinteresowną pomoc i opiekę. Wdzięczna pacjentka Anna Pohorecka.

  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Ewa Lange laserowa korekcja wady wzroku

  Z opinią wstrzymałam się ponad rok, żeby była całkowicie wiarygodna. Korekcja wzroku w styczniu 2017, teraz czyli w lutym 2018 mogę powiedzieć, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Pani doktor bardzo profesjonalna, wszystko tłumaczy, a także potrafi odstresować zabawnymi historiami, a później już w czasie zabiegu podejściem do pacjenta. Miałam -6 dioptrii na obu oczach, teraz widzę wszystko bez okularów! To jest nie do opisania, jak bardzo polepsza się jakość życia. Polecam wszystkim Panią dr Lange.

  Profil zweryfikowany
  Michał Szymon Nowak kwalifikacja do operacji

  Pan doktor jest bardzo miły, uprzejmy, z dużą wiedzą. Wykonał wszystkie potrzebne badania, udzielił mi wielu informacji dotyczących zabiegu jak również odpowiedział na inne moje pytania. Byłam też u niego na kontroli po zabiegu i jestem bardzo zadowolona. Dużym plusem jest to (chociaż nie ma znaczenia dla sztuki lekarskiej), że Pan doktor jest dżentelmenem i nie zdarzyło się, żeby przeszedł przez drzwi pierwszy :)

  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Ewa Lange laserowa korekcja wady wzroku

  Miałam kwalifikację do zabiegu u innego lekarza, ale Pani doktor przeprowadzała operację (2 tygodnie temu). Czuję się świetnie, Pani doktor jest bardzo miła, delikatna, cierpliwa i nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń co do jej pracy. Nie mam żadnych powikłań, wzrok mi się już normuje, ostrość widzenia jest coraz lepsza z dnia na dzień. Pani doktor zna się na rzeczy, jest bardzo cenionym lekarzem i potrafi uspokoić pacjenta

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Wojciech Kołodziejczyk Inny

  Najwspanialszy Dr.Kołodziejczyk na świecie.To dzięki temu Panu mam sokoli wzrok. Dziękuję Panie Doktorze.Jestem prze-szczęśliwa czuję się fantastycznie.Profesjonalny,super specjalista.Jestem po operacji oczu.korekcja wzroku ,ogromny astygmatyzm i początek zaćmy teraz wszystko jest super.teraz widzę w pięknych barwach i wszystko wyraźnie i bez okularków :D Dziękuje za wszystko.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania