Informacje o placówce

Gabinety

ProfMedica

Kutrzeby 16/116

61-719 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
28 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Robert Juszkat Inny

  Przed rokiem otrzymałam diagnozę: dwa tętniaki mózgu- informacja druzgocąca dla 22-letniej osoby, zwłaszcza jeśli cierpi się także na problemy kardiologiczne.
  Profesor wykazał się cierpliwością, zaangażowaniem, profesjonalizmem, spokojem i determinacją, która pozwoliła mi uwierzyć że wszystko będzie dobrze- pomimo ogromnego strachu przed tym co mnie wtedy czekało. Aktualnie jestem po dwóch embolizacjach, które zostały wykonane w przeciągu ostatnich czterech miesięcy i mimo że oba te zabiegi były operacjami ryzykownymi, profesor nie zawahał się przed ich wykonaniem, dodając mi otuchy zarówno przed jak i po zabiegu.
  Ręce które leczą ciało, człowiek który zdejmuje ciężar z duszy.
  Wybitny specjalista, a przede wszystkim wspaniały człowiek.
  Dziękuję.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Szymon Rubczak konsultacja ortopedyczna

  Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza. Pan doktor, szczegółowo wyjaśnił skąd bierze się ból w kolanie oraz przeprowadził szczegółowy wywiad i badanie stawu kolanowego - USG. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, a żadne pytanie nie było pozostawione bez wyczerpującej odpowiedzi.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Szymon Rubczak konsultacja ortopedyczna

  Bardzo sympatyczny doktor, zaangażowany i chętny do pomocy pacjentowi. Zrobione USG. Polecam serdecznie.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jolanta Florczak-Wyspiańska Inny

  W dnia wczorajszym miałam wizytę u P. Dr. Florczak , Neurolog. W prywatym gabinecie na Ul.Kutrzeby Poznań
  Czekałam na wizytę ponad 40 min. a sama wizyta trwała 10 min. Zgłosiłam się z silnym bólem szyji który trwa od wielu lat , oraz z wynikami badań RTG
  Pani Dr. zapytała tylko co mi dolega , zapisała mi tylko ćwiczenia których nie mogę wykonywać sama ponieważ mam ograniczenia w ruchu szyji , oraz zapisała leki których nie mogę brać z uwagi na inną chorobę , gdyby P. Dr. zapytała chociażby to by wiedziała , zero wywiadu z pacjentem .
  Nie polecam .

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Elżbieta Kacprzak Inny

  1. profesjonalizm
  2. ogromna wiedza i doświadczenie
  3. wielkie zaangażowanie
  4. podejście holistyczne czyli szerokie spojrzenie na pacjenta
  5. rzeczowość i konkretność
  Leczę się u doktor Kacprzak na bąblowicę. Na pierwszej wizycie Pani doktor bardzo dokładnie zapoznała się z dotychczasowymi wynikami. Zrobiła wnikliwy wywiad, w którym pytała o współistnienie innych, pozornie niezwiązanych ze sobą schorzeń oraz o moje nawyki, tryb życia, sposób odżywiania, charakter pracy. Wydało mi się to bardzo cenne, że nie zajęła się jedynie wycinkiem mnie czyli tylko bąblowicą ale podeszła całościowo do mojego zdrowia. To znak, że zależy jej na pacjencie a także potwierdza wielkie zaangażowanie w każdy przypadek. Już na pierwszej wizycie otrzymałam pełen zasób informacji. Pani doktor dokładnie omówiła mi moją chorobę, nawet mi rysowała na kartce abym lepiej rozumiała :). Przedstawiła także swój plan leczenia dla mojego przypadku. Będąc pod opieką doktor Kacprzak czuję się zaopiekowana. Na każdym kroku znajduję potwierdzenie, że naprawdę zależy jej na pacjencie. Jest konkretna ale przy tym pełna empatii i życzliwości. Naprawdę polecam.
  Dodam tylko na koniec - leczę się u doktor pomimo, że do Poznania muszę dojeżdżać prawie 400 kilometrów! Ale czego się nie robi dla zdrowia. Taki lekarz to skarb.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Włodzimierz Liebert Inny

  Lekarz pozbawiony zupełnie empatii, niekomunikatywny . W mojej ocenie zarozumiały, traktujący pacjenta bez należytego szacunku. Przyjął mnie prywatnie, mimo to nie wykazał odrobiny zainteresowania moim problemem. Podczas rozmowy nie podniósł głowy z nad komputera. Niesympatyczny, nerwowy bardzo niemiły. Trudno mi powiedzieć o jego kompetencjach, ponieważ niczego mi nie wyjaśnił tylko odesłał do innego lekarza. Nie polecam, wręcz odradzam wizytę u tego pana.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Robert Juszkat Inny

  Pan Profesor okazał się Bogiem na ziemi dla mojego męża. Mężowi kazali chwytać każdy dzień. Profesor jako jedyny w Polsce podją się tego skomplikowanego przypadku. Dziękujemy za uratowanie życia. Najlepszy lekarz w Polsce.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Katarzyna Kostka-Jeziorny konsultacja sercowo-nadciśnieniowa

  Pani doktor poświęciła mi ponad pół godziny, przeanalizowała wyniki badań, wszystko wyjaśniła. Całość z ogromną dawką sympatii i przede wszystkim empatii! Wyszłam z ustalonym planem leczenia i pewnością, że to będzie mój lekarz na stałe przy leczeniu nadciśnienia :)

  dr n. med. Katarzyna Kostka-Jeziorny

  Dziękuję.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Katarzyna Kostka-Jeziorny Holter ciśnieniowy

  Mówiąc krótko: świetna Pani Doktor, pacjenta traktuje po ludzku, bardzo taktowna i rozumiejąca; co ważne - do diagnozy podchodzi wieloaspektowo, zbiera dokładny wywiad, łączy różne aspekty dolegliwości. Dobry Człowiek. Specjalistka najwyższej klasy. Krótko mówiąc - lekarz, przy którym ciśnienie nie podskoczy. Moje zostało okiełznane. Dziękuję Pani Doktor ;)

  dr n. med. Katarzyna Kostka-Jeziorny

  Bardzo dziękuje :-)


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Antczak

  Doktor w moim odczuciu bardzo dobry i konkretny, potrafi dobrze rozpoznać sytuację i adekwatnie doradzić ,kontaktowy, nie uchyla się od odpowiedzi na różne pytania. Polecam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania