Informacje o placówce

Gabinety

ProfMedica

Kutrzeby 16/116

61-719 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Olga Trojnarska

  Kardiolog, prof. dr hab. n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Konsultacja onlineUsługa: konsultacja online

   Mimo , że była to konsultacja on-line to jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty.Pani doktor bardzo spokojnie wysłuchała i rzeczowo wyjaśniła problem z jakim się zwróciłam , zleciła leki , a co najważniejsze uspokoiła. Przesympatyczna a jednocześnie konkretna osoba . Doświadczenie , fachowość , empatia to cechy najlepszych z najlepszych . Polecam w 100%

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Konsultacja onlineUsługa: konsultacja online

   Pełen profesjonalizm. Spokojnie wysłuchała i powiedziała co i jak. Rozmowa z Panią Profesor bardzo mnie uspokoiła. Polecam jak najbardziej!

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Piotr Buczkowski

  Kardiochirurg, Chirurg, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: BOmedicaUsługa: konsultacja kardiochirurgiczna

   Lekarz Anioł z sercem na dłoni. Pierwsza nasza wizyta z synem- uspokoił, wyjaśnił. Osobiście pomógł w jak najszybszym umówieniu wizyty. Polecam jak najbardziej. Lekarz -przyjaciel pacjenta.

  • I
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   W roku 2011 miałam operację tętniaka aorty wstępującej w Poznaniu na Długiej. Doktor był przy tym zabiegu. Wspaniały i miły lekarz specjalista.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Fryderyk Pukacki

  Chirurg Naczyniowy, prof. dr hab. n. med.

  • I
   Lokalizacja: MARCUSMEDUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego + USG Doppler

   Lekarz z pasją!
   Bardzo duże zaangażowanie lekarza w stosunku do pacjenta!!! Człowiek z wielkim doświadczenie i wie jak to się mówi „z czym się to je”.
   Dziękuje za pomoc!!! :)

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MARCUSMEDUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego

   Pan doktor szczegółowo oraz zrozumiałe poinformował o aktualnym stanie zdrowia , wizyta przebiegła sprawnie . Pozdrawiam i polecam .

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Leszek Kaczmarek

  Ortopeda, Lekarz Medycyny Pracy,

  • A

   Dr Leszek Kaczmarek to bardzo życzliwy, otwarty człowiek i super fachowiec.Wizyty u Dr Kaczmarka to fachowa, merytoryczna ocena stanu zdrowia - w moim przypadku uszkodzonego barku. Cierpliwie wytłumaczył mi na czym będzie polegał zabieg, jakie są zagrożenia wynikające z niego i jak mam postępować, aby doczekać do odległej jeszcze operacji. Żadne moje pytanie nie zostało bez odpowiedzi, a miałam ich sporo. Gorąco polecam to naprawdę wspaniały człowiek. Anna

  • B

   Dr Leszek Kaczmarek operował mnie kilkakrotnie, operacje polegały na rekonstrukcji ręki. Wykazał się wielkim doświadczeniem, pomysłowością,rozwagą, bardzo dobry w swoim fachu. Walczy o dobro pacjenta.
   Ponadto bardzo życzliwy, otwarty dla pacjentów, chętny do pomocy, współpracy.
   Dobry lekarz i jeszcze wspanialszy człowiek.
   Bardzo polecam.


 • Bartlomiej Perek

  Kardiolog, lek.

  • A

   W lipcu 2012r. leżałem w Szpitalu Klinicznym Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu i miałem przeprowadzoną operację zastawki aortalnej przez doktora kardiochirurga Pana Bartłomieja Perka. Mimo powikłań pooperacyjnych dochodzę do siebie i to dzięki Panu doktorowi . Stwierdzam, że to jest lekarz z powołania, konkretny i kompetentny. Okazał niezwykłą sumienność w leczeniu mnie i dzięki Panu doktorowi jestem wśród swoich najbliższych i zawdzięczam życie. Dodam, że doktor jest bardzo życzliwy, taktowny i wzbudza zaufanie. Można z nim omówić swe obawy dt operacji. Również potrafi wytłumaczyć przystępnie stan zdrowia , a jak również troskliwie opiekuje się po operacji i podczas wizyt pooperacyjnych.
   Lekarz bardzo uprzejmy i godny polecenia !


 • Zbigniew Krasiński

  Chirurg, Transplantolog, prof. dr hab. n. med.

  • P

   Może i kompetentny doktor, jednak bardzo niesłowny. Jeśli ktoś się umawia z pacjentem na wizytę, to uważam, że jeśli się nie przyjmuje, to należy poinformować pacjenta a chociażby przekazać lekarzowi na zastępstwie szczegóły sprawy. Mąż został bez zwolnienia lekarskiego i o godz. 18.30 miał się udać do rodzinnego - porażka!!! Uważam, że jeśli ktoś ma tytuł profesora, to powinien mieć odrobinę godności.


 • Rodryg Ramlau

  Onkolog, prof. dr hab. n. med.

  • A

   Bardzo dobry, kompetencja na najwyższym poziomie. Niesamowite podejście do człowieka. Spokojnie i w sposób zrozumiały wyjaśnia wszystkie nurtujące pytania. Profesjonalista. Ciepły, miły, empatyczny, rozumie ból i strach drugiego człowieka. Bardzo polecam Pana Rodryga Ramlau. Agnieszka P.

  • K

   Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Jako człowiek miły, spokojny, uśmiechnięty. Potrafi jasno i spokojnie wszystko wytłumaczyć, poświęcić czas pacjentowi, ma dobre podejście do człowieka i umie podnieść na duchu w gorszych momentach. Jest profesjonalistą i naprawdę polecam Pana Doktora Rodryga Ramlau.
   Weronika A.


 • Katarzyna Ulatowska-Błaszyk

  Neurolog,

  • A

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Podejście Pani doktor do pacjenta oceniam na bardzo dobry.
   Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu.

  • M

   Polecam gorąco panią doktor. Czułem się otoczony doba opieką i ... swojego rodzaju troską u pani Ulatowskiej. Jestem hipochondrykiem, więc pani doktor od razu ot wyczuła, ale w przeciwieństwie do innych lekarzy nie zbyła mnie, a dokładnie przebadała, co mnie bardzo uspokoiło, i poleciła udanie się do psychologa co mi też pomogło. Naprawdę jestem bardzo wdzięczny. Do tego od pani doktor uderza dobro, nawet przez telefon człowiek się uśmiechnie, a przy umawianiu na wizytę od razu pyta co dolega - a to robi wrażenie.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Stanisław Nowak

  Neurochirurg,

  • J

   Jarek. Witam. 6 października 1994 roku spadłem z 7 szczebli drabiny rozsuwanej uderzając tyłem głowy o betonowe schody. Miałem pękniętą podstawę czaszki, wylew krwi do mózgu, paraliż lewej strony, śmierć kliniczną 4 dni, obudziłem się 10 października 1994 roku, po obudzeniu dostałem wylew wewnętrzny. Dzisiaj nic po mnie nie widać. Samodzielnie się poruszam i samodzielnie wykonuję codzienne czynności. Profesor neurochirurgi Pan Stanisław Nowak jest wspaniałym człowiekiem, który mi życie uratował, który pomógł mi wyjść z każdego bólu głowy. Nie znam lepszego neurochirurga w Polsce. Ludzie którzy na mnie patrzą nie wierzą ze mi się wydarzył taki wypadek. A to wszystko jest zasługą Profesora pana Stanisława Nowaka który jest najlepszy.

  • M

   Całkowicie NIE ZGADZAM się z opinią gościa z 6 styczeń 2012 !!!
   Byłam operowana przez Pana prof Nowaka - miałam guza mózgu wielkości pomarańczy położonego śródkomorowo - i nie sądzę, żeby moja operacja należała do najłatwiejszych więc oszczerstwa co do wybierania prostych przypadków są grubo przesadzone!!! Mało tego - dzięki Profesorowi żyję i NIC mi nie jest - wbrew kilku wyrokom śmierci jakie wydali na mnie inni lekarze w Polsce!
   Dziwią mnie też opinie, że prof Nowak jest nieludzki, wyrzuca ludzi z gabinetu - mnie coś takiego z jego strony nie spotkało, a wręcz przeciwnie - zawsze mogłam liczyć na konsultację chociaż telefoniczną (bo nie mieszkam w Poznaniu) w momentach gdy coś mnie niepokoiło.

   Dla mnie profesor jest wspaniałym i ciepłym człowiekiem, któremu do końca życia będę wdzięczna za to że ŻYJĘ!!!

   Moim zdaniem wydawanie takich opinii nie jest do końca w porządku!

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Jacek Kisielewski

  Psycholog,

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscu

   150 zł za 45 min. wizyty i za te 150 zł dowiedziałam się, że uwaga mam sobie dać szanse, próbować otworzyć zamknięte drzwi - chyba gabinetu aby wyjść. Spożytkować jakoś swoją energię, znam kilka przyjemnych sposobów na to oraz się przebranżowić. Rady bardzo ogólnikowe i nic moim zdaniem nie wznoszące. Oczywiście nie ma gotowych rozwiązań i złotego środka i żeby było jasne nie oczekiwałam tego, ale moim zdaniem były to banały nie warte 150 zł.
   Nie polecam wręcz odradzam - terapia nic nie wnosi! Porady niewarte tej kasy!! Pan mgr dał mi ksero fragm. książki m.in. o zniekształceniach poznawczych typowych dla depresji, a sam swoimi poradami je zastosował m.in. nadmierne uogólnienie. Ma depresje czyli musi dać sobie szansę bo widzi zamknięte drzwi i to niezależnie od tego co mu mówiłam i jakie dowody na obalenie tej diagnozy przedstawiałam. Wyszłam jeszcze bardziej przybita i zrezygnowana. Mam żal do swojej pani doktor psychiatry, że mi kogoś takiego poleciła znając mnie i mój charakter jak sama twierdzi. 150 zł mogłam przeznaczyć na coś innego, więcej bym z tego wyniosła - strata czasu. Omijać z daleka!


Powiązane wyszukiwania