Informacje o placówce

Gabinety

ProfMedica

Kutrzeby 16/116, Stare Miasto

61-719, Poznań, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Fryderyk Pukacki

  Chirurg Naczyniowy, prof. dr hab. n. med.

  • G

   Witam serdecznie, jestem pacjentem prof. od wielu lat. Jest to świetny specjalista, miły i sympatyczny. Rzetelnie i na temat udziela wszystkich odpowiedzi. Jest to lekarz z prawdziwego powołania. Gorąco polecam.


 • Bogumiła Stachowska-Tomczak

  Neurochirurg, dr n. med.

  • P

   Leczę się u pani doktor Tomczak w poradnii na Przybyszewskiego od kilku lat, jestem zadowolona. Zawsze odpowiada na moje liczne pytana, bez problemu otrzymuję skierowania na badania specjalistyczne,jeśli jest taka potrzeba. Co do punktualności to zdarza się, że przychodzi póżniej, ale może coś zatrzymało ją na oddziale.

  • K

   Trudno mi opisać słowami jakim szacunkiem darzę panią Bogusię. Przeszedłem bardzo ciężką operację guza robaka móżdżka a pani doktor była zawsze dla mnie i moich rodziców wielkim wsparciem. DZIĘKUJĘ PANI! :)
   POLECAM!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Leszek Kaczmarek

  Ortopeda, Lekarz Medycyny Pracy,

  • A

   Dr Leszek Kaczmarek to bardzo życzliwy, otwarty człowiek i super fachowiec.Wizyty u Dr Kaczmarka to fachowa, merytoryczna ocena stanu zdrowia - w moim przypadku uszkodzonego barku. Cierpliwie wytłumaczył mi na czym będzie polegał zabieg, jakie są zagrożenia wynikające z niego i jak mam postępować, aby doczekać do odległej jeszcze operacji. Żadne moje pytanie nie zostało bez odpowiedzi, a miałam ich sporo. Gorąco polecam to naprawdę wspaniały człowiek. Anna

  • B

   Dr Leszek Kaczmarek operował mnie kilkakrotnie, operacje polegały na rekonstrukcji ręki. Wykazał się wielkim doświadczeniem, pomysłowością,rozwagą, bardzo dobry w swoim fachu. Walczy o dobro pacjenta.
   Ponadto bardzo życzliwy, otwarty dla pacjentów, chętny do pomocy, współpracy.
   Dobry lekarz i jeszcze wspanialszy człowiek.
   Bardzo polecam.


 • Bartlomiej Perek

  Kardiolog, lek.

  • A

   W lipcu 2012r. leżałem w Szpitalu Klinicznym Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu i miałem przeprowadzoną operację zastawki aortalnej przez doktora kardiochirurga Pana Bartłomieja Perka. Mimo powikłań pooperacyjnych dochodzę do siebie i to dzięki Panu doktorowi . Stwierdzam, że to jest lekarz z powołania, konkretny i kompetentny. Okazał niezwykłą sumienność w leczeniu mnie i dzięki Panu doktorowi jestem wśród swoich najbliższych i zawdzięczam życie. Dodam, że doktor jest bardzo życzliwy, taktowny i wzbudza zaufanie. Można z nim omówić swe obawy dt operacji. Również potrafi wytłumaczyć przystępnie stan zdrowia , a jak również troskliwie opiekuje się po operacji i podczas wizyt pooperacyjnych.
   Lekarz bardzo uprzejmy i godny polecenia !


 • Zbigniew Krasiński

  Chirurg, Transplantolog, prof. dr hab. n. med.

  • P

   Może i kompetentny doktor, jednak bardzo niesłowny. Jeśli ktoś się umawia z pacjentem na wizytę, to uważam, że jeśli się nie przyjmuje, to należy poinformować pacjenta a chociażby przekazać lekarzowi na zastępstwie szczegóły sprawy. Mąż został bez zwolnienia lekarskiego i o godz. 18.30 miał się udać do rodzinnego - porażka!!! Uważam, że jeśli ktoś ma tytuł profesora, to powinien mieć odrobinę godności.


 • Radosław Mądry

  Ginekolog,

  • G

   Polecam wszystkim pacjentkom docenta Radosława Mądrego - to rzeczowy , dokładny i delikatny ginekolog. Sama jestem lekarzem i kierowałam się przy wyborze tego lekarza opinią o nim w środowisku lekarskim.

  • P

   Nie polecam!!!Wizyta na NFZ.
   Dla wielu kobiet wizyta u ginekologa jest sprawą intymną i mówienie o swoich problemach również.Dlatego też nie rozumiem w jakim celu w gabinecie siedzi pani położna czy pielęgniarka?Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim i odpowiadanie na pytania pana doktora np. od ilu lat pani współżyje,kiedy był pierwszy stosunek,ilu ma partnerów i jak się zabezpiecza itp. jest bardzo krępujące,a ich porozumiewawcze uśmiechy o czym świadczą?Podczas badania i wizyty małomówny,zdawkowo odpowiadał na moje pytania.Widać było że czeka aż wyjdę już z gabinetu.Może i ma jakieś doświadczenie zawodowe i posiada wiedzę,ale trzeba też mieć podejście do kobiet,a bycie miłym i przyjaznym to nic trudnego Panie Doktorze.Co do stroju jak pisały poprzedniczki nie mam zastrzeżeń-schludnie ubrany,rzec by można nawet przystojny facet:)

  Zobacz wszystkie opinie (32) o tym lekarzu


 • Rodryg Ramlau

  Onkolog, prof. dr hab. n. med.

  • A

   Bardzo dobry, kompetencja na najwyższym poziomie. Niesamowite podejście do człowieka. Spokojnie i w sposób zrozumiały wyjaśnia wszystkie nurtujące pytania. Profesjonalista. Ciepły, miły, empatyczny, rozumie ból i strach drugiego człowieka. Bardzo polecam Pana Rodryga Ramlau. Agnieszka P.

  • K

   Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Jako człowiek miły, spokojny, uśmiechnięty. Potrafi jasno i spokojnie wszystko wytłumaczyć, poświęcić czas pacjentowi, ma dobre podejście do człowieka i umie podnieść na duchu w gorszych momentach. Jest profesjonalistą i naprawdę polecam Pana Doktora Rodryga Ramlau.
   Weronika A.


 • Katarzyna Ulatowska-Błaszyk

  Neurolog,

  • A

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Podejście Pani doktor do pacjenta oceniam na bardzo dobry.
   Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu.

  • M

   Polecam gorąco panią doktor. Czułem się otoczony doba opieką i ... swojego rodzaju troską u pani Ulatowskiej. Jestem hipochondrykiem, więc pani doktor od razu ot wyczuła, ale w przeciwieństwie do innych lekarzy nie zbyła mnie, a dokładnie przebadała, co mnie bardzo uspokoiło, i poleciła udanie się do psychologa co mi też pomogło. Naprawdę jestem bardzo wdzięczny. Do tego od pani doktor uderza dobro, nawet przez telefon człowiek się uśmiechnie, a przy umawianiu na wizytę od razu pyta co dolega - a to robi wrażenie.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Piotr Buczkowski

  Chirurg, Kardiochirurg,

  • M

   Wspaniały człowiek i wysokiej klasy specjalista kardiochirurg.
   Bardo rzeczowy, konkretny doktor jestem mu bardzo wdzięczna ,że mogę się cieszyć życiem.

   Pacjentka z Zielonej Góry.


 • Stanisław Nowak

  Neurochirurg,

  • J

   Jarek. Witam. 6 października 1994 roku spadłem z 7 szczebli drabiny rozsuwanej uderzając tyłem głowy o betonowe schody. Miałem pękniętą podstawę czaszki, wylew krwi do mózgu, paraliż lewej strony, śmierć kliniczną 4 dni, obudziłem się 10 października 1994 roku, po obudzeniu dostałem wylew wewnętrzny. Dzisiaj nic po mnie nie widać. Samodzielnie się poruszam i samodzielnie wykonuję codzienne czynności. Profesor neurochirurgi Pan Stanisław Nowak jest wspaniałym człowiekiem, który mi życie uratował, który pomógł mi wyjść z każdego bólu głowy. Nie znam lepszego neurochirurga w Polsce. Ludzie którzy na mnie patrzą nie wierzą ze mi się wydarzył taki wypadek. A to wszystko jest zasługą Profesora pana Stanisława Nowaka który jest najlepszy.

  • M

   Całkowicie NIE ZGADZAM się z opinią gościa z 6 styczeń 2012 !!!
   Byłam operowana przez Pana prof Nowaka - miałam guza mózgu wielkości pomarańczy położonego śródkomorowo - i nie sądzę, żeby moja operacja należała do najłatwiejszych więc oszczerstwa co do wybierania prostych przypadków są grubo przesadzone!!! Mało tego - dzięki Profesorowi żyję i NIC mi nie jest - wbrew kilku wyrokom śmierci jakie wydali na mnie inni lekarze w Polsce!
   Dziwią mnie też opinie, że prof Nowak jest nieludzki, wyrzuca ludzi z gabinetu - mnie coś takiego z jego strony nie spotkało, a wręcz przeciwnie - zawsze mogłam liczyć na konsultację chociaż telefoniczną (bo nie mieszkam w Poznaniu) w momentach gdy coś mnie niepokoiło.

   Dla mnie profesor jest wspaniałym i ciepłym człowiekiem, któremu do końca życia będę wdzięczna za to że ŻYJĘ!!!

   Moim zdaniem wydawanie takich opinii nie jest do końca w porządku!

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu