Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (38)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Robert Juszkat Inny

  Zastanawiam się od czego zacząć - czy od fachowości Pana Profesora, czy od tego jak wspaniałym jest człowiekiem. Obie te rzeczy uderzają już na początku wizyty. Pan Profesor jest bardzo pewny swojej wiedzy, w najlepszym tego słowa znaczeniu. Polega na swoim wieloletnim doświadczeniu, jednocześnie nie stawia między sobą a pacjentem żadnych barier. Jest przystępny, rzeczowy, sympatyczny, zaangażowany, do każdego problemu podchodzi indywidualnie. Tłumaczy, rozrysowuje, rozkłada przed pacjentem wachlarz opcji diagnostycznych, i to wszystko w tonie spokojnej rozmowy. Czułam się absolutnie zaopiekowana. Wiedziałam gdzie mam się udać w celu poszerzenia diagnostyki i przede wszystkim wyszłam z wizyty uspokojona. Polecam z całego serca wszystkim, którzy otrzymując diagnozę szukają lekarza, który przeprowadzi ich przez trudy mierzenia się ze strachem, i który jednocześnie, wrazie konieczności, zajmie się ich leczeniem w najbardziej profesjonalny sposób.

  E
  Profil zweryfikowany
  Urszula Żaneta Lulewicz-Sobczak Inny

  Lekarz z powołania, na wizycie syn został bardzo dokładnie przebadany, Pani doktor przeprowadziła rzetelny wywiad. Po kilku miesiącach bezskutecznego wcześniejszego leczenia, otrzymaliśmy trafną diagnozę. Problemy z oskrzelami są tylko już niemiłym wspomnieniem. Syn czuje się świetnie. Żałuję że wcześniej nie trafiliśmy do Pani doktor.

  M
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Robert Juszkat Inny

  Lekarz godny polecenia, fachowość, zaangażowanie, dobry kontakt z pacjentem, szczegółowe wytłumaczenie problemu i opis przebiegu zabiegu . Jeszcze raz bardzo dziękuję za udany zabieg stentowania tętnicy szyjnej Panu profesorowi oraz całemu zespołowi operacyjnemu.


  M
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Robert Juszkat Inny

  Jestem po wszczepieniu stentu , zabieg był w grudniu 2022r.robił profesor Juszkat.Jest wybitnym , wspaniałym , wyjątkowym ,konkretnym i rzeczowym
  lekarzem .Dotrzymuje danego słowa .Dziękuję Panie Profesorze .Do zobaczenia na wizycie kontrolnej .


  P
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Bartlomiej Perek Inny

  Profesor Perek jest najlepszym lekarzem u jakiego kiedykolwiek byłam. Poświęcił mi czas, aby wyjaśnić moją chorobę i plan jej leczenia. Bardzo dokładnie przeanalizował wyniki badań, które mu dostarczyłam. Do tego niezwykle uprzejmy, kulturalny i przede wszystkim rzeczowy. Z czystym sumieniem mogę go polecić.


  Ł
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Robert Juszkat Inny

  Dziękuje Panu profesorowi za pomyślny zabieg embolizacji. Tętniak w głowie nie należał do najłatwiejszych, parę lekarzy mi odmówiło, a u Pana profesora szybko i bez nerwów i problemów. Niech Bóg mu wynagrodzi za to wszystko co dla ludzi robi.


  A
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Włodzimierz Liebert Inny

  Lekarz bardzo nieprzyjemny. Zrugał mnie na samym wejściu za samo wejście do gabinetu, dodam że weszłam po wezwaniu. Nie chciał mnie słuchać, bo nie miałam przy sobie wyników w papierowej wersji, miałam je na telefonie. Badanie fizykalne bardzo pobieżne i nieprzyjemne. Objawy zlekceważone. Odesłał mnie z kwitkiem. 2 tygodniach męczarni wylądowałam na oddziale neurologii, gdzie stwierdzono stan zapalny rdzenia kręgowego, nerwów obwodowych. Wykazał się totalnym brakiem empatii, bo dolegliwości bólowe były bardzo dotkliwe, zawroty głowy i parestezje zostały całkowicie zignorowane.


  M
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Olga Trojnarska Inny

  Pani profesor ma genialne podejście do pacjenta, potrafi w kilka chwil zmotywować do działania np odchudzenia się w moim przypadku. Brak słów jak kompetentna osoba na właściwym miejscu


  L
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Robert Juszkat Inny

  Jestem pod opieką Pana Profesora już od 4 lat. W listopadzie minie rok od zabiegu embolozacji założeniu stentu. Zabieg nie należał do prostych, ze względu na położenie tętniaka. Pan Profesor, to wybitny specjalista. Fachowiec w każdym calu, którego wiedza, opanowanie, racjonalne podejście i spokój są nieocenione. Strach i obawy, które każdy człowiek ma w sobie, żyjąc z diagnozą, były bardziej znośne, dzięki świadomości, że jestem pod opieką tak wybitnego człowieka. Nie mam słów, aby podziękować Panu Profesorowi za udany zabieg. Będę zawsze wdzięczna za podarowane bezpieczniejsze życie.


  S
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Marcin Gabriel Inny

  Opinia, to tylko opinia... Do prof. Gabriela trafiłem po lekkim udarze w 2014 r. Mimo znacznego ograniczenia przepływu krwi w prawej tętnicy szyjnej Profesor nie zdecydował się na operację udrażniającą. Na nią przyszedł czas w roku 2015, po, niestety, mało skutecznej terapii farmaceutycznej. Operacja odbyła się bez najmniejszych powikłań. Ponieważ później pojawiło się u mnie także chromanie przestankowe, regularnie poddaję się badaniom u Profesora. Tym razem terapia farmaceutyczna działa i generalnie moja sytuacja się poprawia. Jestem stałym (od 2014 r.) pacjentem Pana Profesora. Myślę, że zawdzięczam mu życie i zdrowie. Profesor Gabriel cechuje się specyficznym poczuciem humoru, które, z mojego punktu widzenia, jest elementem wsparcia psychologicznego dla, czasami zagubionego w swoich problemach zdrowotnych, pacjenta. Szczerze polecam!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Kutrzeby 16/116, 61-719 Poznań Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania