Prestige Clinic Medycyna Estetyczna i Laseroterapia

Prestige Clinic Medycyna Estetyczna i Laseroterapia

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Zapraszamy Państwa do naszego gabinetu!
Jest to najbardziej zaawansowany technologicznie gabinet medycyny estetycznej w Świdnicy.

W PRESTIGE CLINIC bliskie jest nam przekonanie, że najnowsze osiągnięcia nauki i medycyny doskonale sprawdzają się w służbie pięknu. To co nas definiuje to: precyzja, zaangażowanie i JAKOŚĆ. Jakość rozumiana jako synteza: etyki lekarskiej, rzetelności w doradztwie medycznym, uczciwości i szacunku wobec każdego Pacjenta oraz ciągłego doskonalenia się i rozwoju.

W gabinecie panuje miła atmosfera. Zapewniamy pełną dyskrecję i najwyższy profesjonalizm. Zespół naszych lekarzy specjalistów ściśle współpracuje, dobierając najodpowiedniejsze terapie i nowoczesne zabiegi, tak by efekt końcowy był satysfakcjonujący zarówno dla Pacjenta jak i lekarza. Dla naszych Pacjentów szukamy nowoczesnych rozwiązań zabiegowych — skutecznych i najbardziej komfortowych.
Dowiedz się więcej

Adres

Prestige Clinic Medycyna Estetyczna i Laseroterapia
Komunardów 5, 58-100 Świdnica
Prestige Clinic Medycyna Estetyczna i Laseroterapia logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (5)

Ogólna ocena

  Z
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Patrycja Malina-Hałdzińska laserowe odmładzanie twarzy

  Pełen profesjonalizm Pani Doktor. Duża wiedza o nowych technologiach i trendach w medycynie estetycznej. Jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegów. Przede wszystkim czułam się zaopiekowana, po każdym zabiegu bezpłatna wizyta kontrolna. Zdecydowanie polecam Panią Doktor Patrycję jako fachowca medycyny estetycznej.

  lek. dent. Patrycja Malina-Hałdzińska

  Dziękuję pani Aniu za tak miłe słowa. Rozwój w tak dynamicznej dziedzinie medycyny to podstawa aby móc oferować najskuteczniejsze nowoczesne technologie pacjentom :)

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Patrycja Malina-Hałdzińska wolumetria

  Jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegów. Zero bólu, pani Doktor poświęciła mi dużo uwagi i przedstawiła mi jak mam dbać o skórę, aby wyglądać młodziej. Świetna atmosfera - można porozmawiać o wszystkim. Zdecydowanie polecam!

  lek. dent. Patrycja Malina-Hałdzińska

  Miło to słyszeć pani Judyto :) Cieszę się, że jest Pani zadowolona z wykonanych zabiegów i gratuluje efektów :)

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Patrycja Malina-Hałdzińska Laserowe ujędrnianie skóry

  Polecam serdecznie wizytę u Pani Doktor. Przeprowadzone zabiegi spełniły moje oczekiwania w 100%. Jestem mega zadowolona z efektów, czuję się i wyglądam młodziej :) Sprzęt najwyższej klasy, spektakularne efekty i bez bólu.

  lek. dent. Patrycja Malina-Hałdzińska

  Pani Moniko gratuluje efektów, systematyczność w pielęgnacji domowej to podstawa utrzymania skóry w jak najlepszej kondycji. Cieszę się, że mogłam pomóc :)

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Patrycja Malina-Hałdzińska Powiększanie ust

  Usta idealne! Pani Doktor ma naprawdę wyczucie estetyki na wysokim poziomie oraz szeroka wiedzę i umiejętności. Szukałam lekarza, któremu zaufam bo twarz to wizytówka kobiety. Naprawdę dziwię się, że ktoś powierza swoją twarz do zabiegów medycyny estetycznej osobom bez medycznego wykształcenia. Z czystym sumieniem polecam Panią Doktor Patrycję usta są z klasą, proporcjonalne i apetyczne:-) dziękuję!

  lek. dent. Patrycja Malina-Hałdzińska

  Pacjent i jego oczekiwania zawsze są na pierwszym miejscu. Dziękuje za opinie, motywuje to do dalszej pracy :)

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Patrycja Malina-Hałdzińska mezoterapia mikroigłowa Dermapen 4

  Z czystym sumieniem polecam Dr Patrycję i Prestige Clinic. Czuć profesjonalizm, szeroką wiedzę, zaangażowanie i przede wszystkim wysokiej jakości sprzęt. Efekty zabiegów super! Co ważne pełen wachlarz zabiegów zaspokoi każdego, niezależnie od potrzeb i możliwości :) Dziękuję raz jeszcze za rozwiązanie moich problemów skórnych z którymi inni lekarze sobie nie radzili.

  lek. dent. Patrycja Malina-Hałdzińska

  Kładziemy duży nacisk na jakość wykonywanych zabiegów i ściśle je dostosowujemy do oczekiwań pacjenta. Cieszę się, że dobrana terapia rozwiązała problemy :)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania