Prenatal-Med

(340 opinii)

Informacje o placówce

Gabinety

Prenatal-Med

Europejska 37

71-069 , Szczecin , zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe +48 730...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Moskalonek

  Ginekolog, lek.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Prenatal-MedUsługa: konsultacja ginekologiczna + USG

   Profesjonalnie, wszystko szczegółowo wyjaśnione oraz bardzo przyjazne nastawienie do pacjenta,warto oddać się pod opiekę Pani Ani

  • E
   Lokalizacja: Prenatal-MedUsługa: konsultacja położnicza + USG

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani Doktor udzieliła mi niezbędnych informacji oraz odpowiedziała na wszystkie pytania. Od razu wdrożyła niezbędne leczenie. Poza tym jest również bardzo miłą i sympatyczną osobą :)

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Mariola Krzyścin

  Ginekolog, Ginekologia Dziecięca, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Prenatal-MedUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty i czystym sumieniem polecam Panią doktor. Przede wszystkim jest osobą ciepłą, delikatną i kompetentną. Czułe podejście do dziewczynek ( to bardzo ważne jeżeli dziecko się boi, trzeba umieć przełamać pierwsze lody) i przy tym wszystkim bardzo cierpliwa. Zrozumiale wszystko tłumaczy, jak trzeba to kilka razy powtórzy. To już będzie Nasz ulubiony gabinet

  • K
   Lokalizacja: Prenatal-MedUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Wizyta przebiegła super! Bardzo polecam panią doktor. Wszystko szczegółowo opisała, wyjaśniła i zaleciła. Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno jak będzie trzeba to wrócimy. Polecam !

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Magdalena Bednarek-Jędrzejek

  Ginekolog, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Prenatal-MedUsługa: USG ginekologiczne

   Bardzo polecam Panią Magdę!!
   Wizyta przebiegła w przemiłej atmosferze. Pani doktor sprawia, że jakikolwiek stres znika zaraz po wejściu do gabinetu. Delikatne badanie, dobry kontakt oraz wyczerpujący wywiad z pacjentką. Polecam!!! :)

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Prenatal-MedUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Pani Doktor jest świetnym lekarzem, na wizycie wszytko dokładnie wyjaśnia, na każde pytanie odpowiada szczegółowo, nie ma się poczucia, że Pani Doktor gdzieś się spieszy. Miałam te szczęście, że Pani Doktor była przy moim porodzie i bardzo mi pomogła. Bardzo polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (43) o tym lekarzu


 • Agata Pietruczuk

  Ginekolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Prenatal-MedUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Bardzo miłe i profesjonalne podejście do pacjenta, duża życzliwość i zaangażowanie, bardzo polecam Panią Doktor

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Prenatal-MedUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Polecam z całego serca! Każda wizyta u Pani doktor przebiega w przyjaznej atmosferze, bez żadnego stresu, wszystko dobrze wytłumaczone, badanie delikatne. Jeszcze raz, polecam! :)

  Zobacz wszystkie opinie (259) o tym lekarzu


 • Sebastian Kwiatkowski

  Ginekolog, dr hab. n. med.

  • M
   Lokalizacja: Prenatal-MedUsługa: prowadzenie ciąży

   Doktora Kwiatkowskiego poznałam w 2015 roku gdy uratował moje dziecko - ciąża była zagrożona. Obecnie prowadzi moja druga ciąże bliźniaczą i mimo, że dzieli Nas 100km uważam, że warto przyjeżdżać taki dystans na wizyty do doktora. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, ogromna wiedza teoretyczna i praktyczna oraz oddanie doktora tej profesji sprawiają, że pacjentka czuje się zaopiekowana, bezpieczna i spokojna. Doktor zawsze cierpliwie tłumaczy każde zagadnienie, nie spieszy się podczas badań, dokładnie sprawdza i kobietę i maluszka. Cierpliwość Pana Kwiatkowskiego i doskonały kontakt wpływają na atmosferę wizyt i cała opiekę - mimo że dobra ma tylko 24 godziny doktor dla swoich pacjentek potrafi wyczarować kilka dodatkowych godzin na cierpliwe odpowiadanie na pytania i rozwiewanie wszelkich wątpliwości nie tylko podczas wizyt w gabinecie, ale i podczas kontaktu telefonicznego. Z całego serca polecam Pana Doktora bo to specjalista z powołania, wybitny ginekolog położnik i perinatolog, a każda kolejna wizyta utwierdza w przekonaniu, ze nie można było dokonać lepszego wyboru. Teraz trzymamy kciuki, aby to doktor odbierał poród bo przy nim czujemy się bezpieczni i spokojni, a co najważniejsze ufamy doświadczeniu i umiejętnościom Pana Kwiatkowskiego.

  • M
   Lokalizacja: Prenatal-MedUsługa: prowadzenie ciąży

   Swoją pierwsza styczność z Doktorem miałam w 2017 kiedy badał mnie podczas pierwszej mocno zagrożonej ciąży w szpitalu na Pomorzanach. Już wtedy wywarł na mnie bardzo dobre odczucie jako profesjonalistą a przede wszystkim ciepły człowiek. Aktualnie jestem w drugiej ciąży, początkowo chciałam prowadzić ja u tego samego lekarza co pierwsza ale niestety... bardzo rozczarowałam się zachowaniem i postawa tamtego specjalisty. Tak tez szukałam w internecie informacji o doktorze Kwiatkowskim - udało się, znalazłam miejsce w którym przyjmuje i jestem przeszczęśliwa!

   Wizyty są zawsze punktualne, wyjaśnia wszystko dokładnie, nie spieszy się, zawsze jestem dokładnie zbadana a dzidziuś obejrzany.
   Doktor bezproblemowo kontaktuje się przez emaila czy telefon - odpowiedzi na nurtujące zagadnienia czy obawy są natychmiast wysyłane.
   Nawet kilkukrotnie zadzwonił do mnie aby zapytać jak się czuje i czy wszystko w porządku.

   Czuje się na prawdę zaopiekowana i nie mogę się doczekać każdej następnej wizyty, aby zobaczyć mojego malucha.

   Mam ogromna nadzieje, ze gdy przyjdzie mój dzień Doktor Kwiatkowski będzie miał dyżur na Pomorzanach i w razie potrzeby będzie uczestniczyć w moim porodzie.

   Dziękuje i polecam każdej przyszłej mamie jeśli szukasz lekarza, który z pełnym szacunkiem i profesjonalizmem podejdzie do Ciebie nie tylko jako do pacjentki ale i człowieka.

  Zobacz wszystkie opinie (26) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania