Praktyka Stomatologiczna M&M

(6 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Praktyka Stomatologiczna M&M

Strzeszyńska 63., Nowe Miasto

60-446, Poznań, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Ewa Krzyżaniak

  Stomatolog, lek.

  • L

   Pani Ewa to profesjonalistka - rzeczowa, konkretna, przemiła. Rozumie pacjenta, potrafi super wszystko wytłumaczyć - a co najważniejsze uprzedza o ewentualnych skutkach leczenia/braku leczenia. Pani Ewa usuwała mi paskudnie wyrastającą górną ósemkę - szybko, bezproblemowo, bezboleśnie :) wcześniejsze usuwanie ósemek w innym gabinecie było koszmarem - u Pani Ewy - zero dalszych dolegliwości, wszystko równo i pięknie się goi. Ceny nie są zbyt niskie - ale na pewno jest to średnia półka cenowa w Poznaniu. No i można przyjechać po pracy bo gabinet czynny jest do 20.00 a nie jak większość 10.00-16.00. POLECAM!

  • K

   Leczę się u Pani Ewy Krzyżaniak i stwierdzam, że trafiłem w dobre ręce. Pani Ewa umiejętnie łączy wiedzę lekarską i doświadczenie aby zarówno pod względem zdrowotnym, jaki i estetycznym ząbki były OK.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Monika Meissner

  Ortodonta, Stomatolog,

  • K

   Genialna! Po prostu genialna! Jako odwieczna idealistka i perfekcjonistka, byłam już po pierwszej wizycie bardzo mile zaskoczona niesamowicie przyjazną i ciepłą atmosferą panującą w gabinecie, do tego wyposażenie z jakim wcześniej w Polsce się nie spotkałam. Ząbki zrobione szybko, wprawnie i dokładnie - czego chcieć więcej?! Pani Monika to niesamowicie wykształcona profesjonalistka! Mimo mojego surowego i rygorystycznego podejścia do oceny lekarzy, Pani Monika zasługuje na 6!

  • M

   ODRADZAM. Oczyściła i zaplombowała mi ząb za 180 zł. Po 9 dniach plomba wypadła... Umówiłam się na wizytę na której p. Meissner mi zaplombowała ząb i za tę usługę zapłaciłam 140 zł. Zapytuję: czy to normalne? Uważam, że usługa została źle wykonana i powinno być to narawione w ramach gwarancji.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu