Praktyka Lekarza Ogólnego Duży Medyk

(26 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Praktyka Lekarza Ogólnego Duży Medyk

Myliusa 20

82-300 , Elbląg , warmińsko-mazurskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Joanna Borowska

  Lekarz Rodzinny,

  • P

   Prawdziwy rodzinny lekarz, którego naprawdę interesuje zdrowie jego pacjentów:)

  • P

   Lekarz który potrafi słuchać i rozmawiać z pacjentem jest specjalistą w dziedzinie lekarza rodzinnego.


 • Joanna Justyna Borowska

  Internista,

  • J

   Wspaniała specjalistka ,ponadto psycholog ,znakomicie nawiązuje dialog z pacjentem ,znakomicie diagnozuje pacjenta jest bardzo miła i sympatyczna ,pacjenci nie stresują się . Po wizycie u pani doktor Joanny pacjent odczuwa wielką ulgę i jest przekonany że choroba ustąpi .Jestem wdzięczny pani Doktor za okazane mi serce pacjent Piotr Jaroszewicz .


 • Teresa Hajer

  Pediatra,

  • M

   Zdecydowanie nie polecam pani doktor!!!!Przyjechałem z dzieckiem do pani doktor z wysoką gorączką i strasznym wręcz szczekającym kaszlem.Pani stwierdziła zapalenie krtani(nie mając pojęcia czy stan zapalny spowodował wirus,a może bakterie) i szybkim ruchem od razu zaleciła antybiotyk.Po tygodniowej kuracji,zero poprawy(w miedzy czasie 3 razy byłem u pani doktor).Na ostatniej wizycie,nie wiem czy z braku pomysłów lub wiedzy albo samokrytyki,pani doktor wystawiła skierowanie do szpitala i jakby to powiedzieć "umyła ręce" i do widzenia,Nie było żadnego wytłumaczenia chociażby co dalej z lekami które zostały.Żona która próbowała w czasie wizyty wytłumaczyć p.doktor przez telefon także swoje spostrzeżenia co do stanu naszego dziecka w pół zdaniu została rozłączona przez lekarza.Gdzie kultura,się pytam?Podsumowując zalecam omijać panią doktor szerokim łukiem.Mam nadzieję,że moją negatywną opinię wyraziłem w wystarczająco kulturalny sposób,chociaż wyraziłbym ją najlepiej w bardziej dosadny język.Pozdrawiam.

  • R

   Sensowna kobieta, po wizycie nie mam potrzeby poszukiwania pomocy w prywatnych gabinetach pediatrycznych, oby tak dalej.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Tomasz Łuba

  Internista, Lekarz Rodzinny,

  • M
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: przeziebienie

   Polecam. Bardzo sprawna i fachowa opieka medyczna. Lekarz rzeczowy i widać, że doskonale wie co robi


 • Marek Mital

  Internista,

  • A
   Lokalizacja: Praktyka Lekarza Ogólnego Duży Medyk

   Nie znam bardziej sumiennego, profesjonalnego i oddanego swojej pracy lekarza z powołania w Elblągu niż Marek Mital. Pomimo ogromnej liczby pacjentów, przyjmie każdego, kto przyjdzie do niego po pomoc. Owszem w poczekalni trzeba spędzić dużo czasu, ale to tylko dowodzi jak chętnie pacjenci korzystają z jego porad. Co więcej, jest ludzkim i dobrym człowiekiem. Nie odpuszcza, weryfikuje, wysyła na inne szczegółowe badania. Cała nasza rodzina leczy się u Marka Mitala i co więcej już nikt z nas nie wyobraża sobie, że mogłoby być inaczej. Jesteśmy wdzięczni, że z tak cudownym lekarzem mamy do czynienia. Inni lekarze mogą się uczyć zapału, pracowitości, bezinteresowności, pogody ducha i jakże ludzkiego podejścia do każdego pacjenta.
   Bardzo dziękujemy za całą pomoc.

  • A

   uważam, że nie mogłam trafić na lepszego lekarza pierwszego kontaktu. słucha, nie bagatelizuje, szuka przyczyny dolegliwości a dopiero później kieruje do specjalistów jeśli trzeba, nie tylko zaangażowany w pacjenta, ale również nie zapycha "systemu". genialny człowiek na właściwym miejscu. Aleksandra

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania