Pracownia Dietetyczna HEVA

(76 opinii)

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Pracownia Dietetyczna HEVA

Kubańska 8/27

03-949 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Pracownia Dietetyczna HEVA

Konsultacja online

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
76 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Agata Kuc konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)

  Współpraca z Panią Agatą bardzo pomogła mi podczas wychodzenia z zaburzeń odżywiania. Plan żywieniowy został dopasowany do moich potrzeb oraz preferencji. Jestem weganką, co nie było żadnym problemem, moja dieta nadal była smaczna i bardzo zróżnicowana.
  Podczas każdej wizyty badanie składu ciała zostało dokładnie omówione, co pozwalało na dalsze planowanie mojej rehabilitacji wagi.
  Każde spotkanie odbywało się w spokojnej i miłej atmosferze. Widać, że Pani Agacie na prawdę zależy by pomóc swoim pacjentom.
  Serdecznie polecam!

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Agata Kuc konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

  Byłam pierwszy raz u Pani doktor, wywarła na mnie pozytywne wrażenie, indywidualne podejście , duży profesjonalizm,przeprowadziła bardzo wnikliwy wywiad, w szczegółach wszystko przedstawiła i co najważniejsze - umie słuchać pacjenta. Teraz , z niecierpliwością, czekam na plan żywieniowy , jestem pozytywnie nastawione. Zdecydowanie polecam.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agata Kuc

  Dzień dobry. Polecam panią Agatę wszystkim którzy chcą się pozbyć dodatkowych kilogramów. Dzięki niej pozbyłem się swojego nadmiaru. Indywidualne podejście i wsłuchanie się w potrzeby pacjenta dały widoczne efekty. Pełna profesjonalość, tak można w jednym słowie opisać Panią Agatę. Wyszła laurka ale sie należała.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agata Kuc konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

  Pani Agata jest bardzo miła osoba, szczegółowo opisała co i jak, przeprowadziła wnikliwy wywiad, a przy tym wszystkim zastosowała psychologiczne podejście, które dodało mi motywacji.

 • O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agata Kuc

  Pani pomoc była dla mnie nieoceniona. Dzięki współpracy z Panią nauczyłam się jeść zgodnie ze swoim ciałem i lepiej rozróżniać jego potrzeby. Nauczyłam się mądrego i świadomego podejścia do żywienia. Żadne pytanie nie pozostawało bez odpowiedzi i dostałam sporą dawkę rzetelnej wiedzy.
  Dziękuję i polecam z całego serca!

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agata Kuc

  Bardzo dobrze dobrany, elastyczny i realistyczny plan dietetyczny zaowocował wypracowaniem efektów, jakich wcześniej nie byłem w stanie osiągnąć. Wiedza pani Agaty to nie tylko czysta dietetyka, ale co najważniejsze wsparcie terapeutyczne, bez którego niejednokrotnie byłoby ciężko przebrnąć przez półroczną pracę ze zrzuceniem zbędnych kilogramów. Ludzie dajcie sobie spokój z dietami przez internet, źle dobranymi formami aktywności fizycznej, czy pseudodietetykami, którzy nie dostosują waszego nowego trybu życia do indywidualnych potrzeb. Chcecie prawdziwych, długotrwałych efektów i jesteście gotowi na wcale nie ekstremalny wysiłek? Dobrze trafiliście. No i co najważniejsze cenowo w normie, średnia rynkowa. I nie, nikt mi nie płaci za ten tekst ;-)

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Agata Kuc

  Bardzo dobre pierwsze wrażenie, bardzo indywidualne rzeczowe podejście , bez powtarzania powszechnie znanych informacji.

 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agata Kuc

  Pani Agata czyni cuda :) podeszła do mojego problemu z dużym zrozumieniem i profesjonalizmem. Zawsze bardzo przyjazna i uśmiechnięta, bardzo mi pomogła. Zdecydowanie polecam!

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agata Kuc

  Pani Agata to profesjonalistka w pełnym tego słowa znaczeniu. Do każdego podchodzi z dużym zaangażowaniem i empatią. Dobrze tłumaczy błędy w żywieniu i podpowiada jak można zmienić złe nawyki żywieniowe na czym bardzo nam z mężem zależało. Dzięki Pani Agacie dieta nie była koszmarem i przeszliśmy przez nią bez większych wyrzeczeń :-). Terapia dla par to idealna sprawa. Wybór był trafny. Jesteśmy bardzo zadowoleni i gorąco polecamy!!!

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agata Kuc

  Kilka lat temu sporo przytyłam i nie mogla wrócić do poprzedniej wagi, mimo wizyt u dietetyków i stosowaniu różnych diet. Ponad rok temu wykryto u mnie insulinooporność oraz niedoczynność tarczycy. Jednak same leki nie pomogły mi w utracie wagi. Dlatego zdecydowałam się na wizytę u profesjonalnego dietetyka. Tym razem mój wybór padł na Panią Agatę, którą poleciła mi moja siostra. Jak się okazało był to najlepszy wybór. Na pierwszej wizycie Pani Agata dokładnie przeanalizowała moje wyniki badań, mój dotychczasowy jadłospis oraz wyznaczyłyśmy cele do zrealizowania, m.in. poprawa samopoczucia, ogólna poprawa stanu zdrowia oraz utrata wagi. Przygotowany przez Panią Agatę jadłospis był przygotowany w oparciu o moje indywidualne preferencje, danie były smaczne i łatwe w przygotowaniu. Wizyty kontrolne były głównie nastawione na naukę prawidłowego odżywania, analizowanie i wyjaśnienie błędów żywieniowych popełnionych przeze mnie oraz na motywowaniu mnie. Po 6 miesiącach osiągnęłam wyznaczoną wagę, która była moim celem (straciłam ok 15kg). Po prawie roku od pierwszej wizyty schudłam łącznie 17kg :) dzięki Pani Agacie nie tylko schudłam, ale również nauczyłam się jak się zdrowo i prawidłowo odżywiać, wyemilinowałam popełniane przeze mnie błędy żywieniowe, mam więcej energii, poprawiło się moje samopoczucie oraz wyniki badań. Spotakania z Panią Agatę nie były ukierunkowane na krótkotrwały cel, ktorym była utrata wagi, ale na długofalowy cel, czyli zmianę stylu życia oraz nawyków żywieniowych. Gorąco polecam Panią Agatę jest ona profesjonalistką w każdym calu, ale również jest punktualna, empatyczna, umie słuchać i motywować pacjentów, a jej głównym celem jest nauka zdrowych nawyków żywieniowych pacjentów.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania